Romanian/Roman (1 Viewer)

n0click

New member
Регистрация
18.12.2009
Сообщения
779
Реакции
0
Баллы
0
tbh nu ma asteptam sa fie asha bine 5726 si nu aveam lag , good jab
 

robertt

New member
Регистрация
29.01.2010
Сообщения
10
Реакции
0
Баллы
0
n0click сказал(а):
tbh nu ma asteptam sa fie asha bine 5726 si nu aveam lag , good jab
si tu chiar crezi ca or fost 5726 online?  ::) oricum is curios daca va fi ss lag ca din cate vad a inceput...
 

n0click

New member
Регистрация
18.12.2009
Сообщения
779
Реакции
0
Баллы
0
au fost crede-ma si inca sunt , nu poti spune ca au fost 2-3 k , la ce am vazut au fost
 

robertt

New member
Регистрация
29.01.2010
Сообщения
10
Реакции
0
Баллы
0
Ideea e sa nu crezi tot ce scrie pe site....
 
A

Arky

Guest
eu cred ce vad in joc,si imi e de ajuns.rpg-club merge super la cati jucatori are (cu siguranta 3k+),SS lag fie ca e de la server,fie ca e de la conexiunea fiecaruia la server asta e alta poveste.oricum e cat se poate de acceptabil.bafta in joc :)
 
M

MichaelV

Guest
Ce va pot spune sigur e ca numarul de playeri online MAXIM pe server a fost intre 4500 si 6000 : )
 

morfeus2

New member
Регистрация
10.10.2009
Сообщения
187
Реакции
0
Баллы
0
MichaelV сказал(а):
Ce va pot spune sigur e ca numarul de playeri online MAXIM pe server a fost intre 4500 si 6000 : )
era de asteptat cu toate ca s-a mancat mult cacat (si inca se mananca)  vis a vis de rpg  pe forumul celui mai "tare" server privat.....
singurul lucru ce tre modificat sunt ratele la spoil adica sa faca amount 4x sau 5x altfel s grade o sa fie o mare performanta (e primul server low rate pe care vad ratele astea la spoil, si pot sa spun ca am jucat pe cele mai bune)
 
A

Arky

Guest
morfeus сказал(а):
singurul lucru ce tre modificat sunt ratele la spoil adica sa faca amount 4x sau 5x altfel s grade o sa fie o mare performanta (e primul server low rate pe care vad ratele astea la spoil, si pot sa spun ca am jucat pe cele mai bune)
daca ratele la questurile de mats gen cel din Stakato sunt 5x atunci nu va fi spoilul o asa mare nenorocire.
 

morfeus2

New member
Регистрация
10.10.2009
Сообщения
187
Реакции
0
Баллы
0
ehh cum va merge copii? multumiti? :D :D :D
 
M

MichaelV

Guest
Eu sper ca sunteti : ). Aseara a mers perfect si nici nu a fost atins 'the cap'. Deci toata lumea poate juca multumita.
(dupa lipsa de posturi de ieri/azi-noapte ===] toata lumea rupe pve-ul, ori nu au timp de complaints ori sunt multumiti)
 
A

Arky

Guest
MichaelV сказал(а):
Eu sper ca sunteti : ). Aseara a mers perfect si nici nu a fost atins 'the cap'. Deci toata lumea poate juca multumita.
(dupa lipsa de posturi de ieri/azi-noapte ===] toata lumea rupe pve-ul, ori nu au timp de complaints ori sunt multumiti)
in afara de quest rates care inca erau 1x amount (cel putin aseara), in rest e ok
 

robertt

New member
Регистрация
29.01.2010
Сообщения
10
Реакции
0
Баллы
0
MichaelV сказал(а):
Eu sper ca sunteti : ). Aseara a mers perfect si nici nu a fost atins 'the cap'. Deci toata lumea poate juca multumita.
(dupa lipsa de posturi de ieri/azi-noapte ===] toata lumea rupe pve-ul, ori nu au timp de complaints ori sunt multumiti)
De antibot se mai aude ceva? chiar am un prieten care a zis ca joaca aici pentru ca poate bota..stiu ca aproape gata asta teoretic...dar practic?
 
M

MichaelV

Guest
Ma gandeam eu ca esti roman. Nu am de unde sa stiu, tu crezi ca am vreo posibilitate sa vad eu cu ochii mei asa ceva? Va spun ce imi spun si mie adminii "very soon".

Apropo, ce nick are prietenul tau ingame?
 

robertt

New member
Регистрация
29.01.2010
Сообщения
10
Реакции
0
Баллы
0
MichaelV сказал(а):
ce nick are prietenul tau ingame?
Right ! te-ai gandit mult ? :D doar intrebam...ca e pacat sa ramana asa mult timp.
Oricum fiind populatie mare nu e f usor sa botezi dar stii cum ii...azi incepe 1 maine se apuca inca 2 si tot asa.
 
M

MichaelV

Guest
Din pacate nu am gm in game ... inca. Dar cand voi avea (in caz ca antibotul nu e pus inca) poti fi sigur ca 'azi unul, maine inca 2 ... isi iau pauze de jucat' .
 

haart

New member
Регистрация
30.08.2009
Сообщения
80
Реакции
0
Баллы
0
La cat sunt de nesimtiti rusii cu mentalitatea lor comunista isi merita sa fie trisati cu bot :p
Oricum e plin serverul de boti
 
M

MichaelV

Guest
Or sa fie cativa gm in plus in curand (si eu printre ei) asa ca aveti grija cu botingul, sa nu fiti printre cei care plang pe forum ca au luat ban.
 

haart

New member
Регистрация
30.08.2009
Сообщения
80
Реакции
0
Баллы
0
nu imi fac griji
doar imi exprimam punctul de vedere
 

Apophis1

New member
Регистрация
24.02.2010
Сообщения
39
Реакции
0
Баллы
0
MichaelIV pana va dau astia voua GM deja o sa fie prea tarziu. Care a butat acum e 78 si-a facut treaba, stiu ca niciodata nu e prea tarziu dar aici raul a fost facut. (my 2cents)
 
M

MichaelV

Guest
Asta este. Greseli se fac zilnic in orice domeniu, singurul lucru care se poate face este sa inveti din ele si sa incerci sa le corectezi cat mai repede.
 

Users who are viewing this thread

Верх