Romanian/Roman (3 Viewers)

A

Arky

Guest
Manowar сказал(а):
estem putini.
lasa ca ne facem noi clan de romani si dominam serveru  ;D
CoolStoryBrocopy.jpg
 

n0click

New member
Регистрация
18.12.2009
Сообщения
779
Реакции
0
Баллы
0
sansa unui clan de romanii sa aibe succes pe un server populat de l2 este 1/1million :D am jucat pe 3 server cu romani si am spus numai ! se mancau unii pe altii pt iteme si se scammau , sa numai zic ca 2 veniti in clan fata si baiat la primul antharas cu 3 clanuri de straini , au luat earring si au dat log out ! ( LOL) , a trebuit sa ii sune sefu clanului toata noaptea sa il returneze :D , dupa faza asta sa spart clanu , ca leaderul s-a lasat ^^
 

Demolatoru

New member
Регистрация
26.02.2010
Сообщения
4
Реакции
0
Баллы
0
sansa ca un clan de romni sa fie de succes e ZERO
Salutare copii  :eek:  sal morf
 

Skilly1

New member
Регистрация
23.02.2010
Сообщения
6
Реакции
0
Баллы
0
asa suntem noi , baietii destepti si buni la toate (NOT).
have fun, cya ig.
 

morfeus2

New member
Регистрация
10.10.2009
Сообщения
187
Реакции
0
Баллы
0
mai baieti nu va stresati ca manowar a aruncat-o la misto :D :D :D
 

n0click

New member
Регистрация
18.12.2009
Сообщения
779
Реакции
0
Баллы
0
nu a spus-o la mijto D: e visul lui :D il shtiu eu bine :p
 

Manowar1

New member
Регистрация
10.02.2010
Сообщения
89
Реакции
0
Баллы
0
:D nu credeam ca o sa pice asa bine gluma mea ;D

eu de exemplu nu am jucat niciodata in clan de romani :p stiu cum e .. oricum multa bafta baieti si sa speram ca o sa fie un server misto .. cu toate ca administratia e de CACAT.
 

morfeus2

New member
Регистрация
10.10.2009
Сообщения
187
Реакции
0
Баллы
0
Manowar сказал(а):
:D nu credeam ca o sa pice asa bine gluma mea  ;D
eu de exemplu nu am jucat niciodata in clan de romani :p stiu cum e .. oricum multa bafta baieti si sa speram ca o sa fie un server misto .. cu toate ca administratia e de CACAT.
:D :D gl si tie presupun ca o sa joci in geno......vis a vis de administratie subscriu......cine crezi ca era pe aici daca nu aveau fisierele astea...dar chiar si asa nu m-ar mira sa strice tot chiar inainte de a incepe, chiar nu le inteleg logica baietilor astora deloc  :(
 

Manowar1

New member
Регистрация
10.02.2010
Сообщения
89
Реакции
0
Баллы
0
da in genocide o sa joc .. s-au decis sa joace aici si m-au chemat si pe mine si inca vreo 2 romani membrii mai vechi. cu membrii noi de acum cred ca o sa fim in total in jur de 6-8 romani in geno ^^ ii invatam pe astia sa joace :D

da si mie un id de yahoo ceva sa te am acolo :D
 

Apophis1

New member
Регистрация
24.02.2010
Сообщения
39
Реакции
0
Баллы
0
Morf din cate se vede administratia asta vrea doar bani , parca ar fi romani cu vise de imbogatire peste noapte. Nu ne ramane decat sa speram ca o sa fie acceptabil :D
 

morfeus2

New member
Регистрация
10.10.2009
Сообщения
187
Реакции
0
Баллы
0
Apophis сказал(а):
Morf din cate se vede administratia asta vrea doar bani , parca ar fi romani cu vise de imbogatire peste noapte. Nu ne ramane decat sa speram ca o sa fie acceptabil :D
normal ca vor bani dar macar sa o faca cu cap asa cum au facut si aia de pe supreme nu cu chestii de genu     ----"1.1.1 Be in one party with a bot. If bot is detected, the full party will be punished."-----  pt ca nimeni nu o sa plateasca pt unban daca nu a botat + ca serverul se va goli rapid cu toate fisierele lor daca mentin regula asta....
acum..... mai vedem zilele urmatoare ce se mai intampla
 
M

MichaelV

Guest
Daca vroiau doar bani nu mai scoteau enchanturile, bogurile, adena si questurile de la donatii. Exagerati in ultimul hal. S-au facut atatea schimbari pentru ca playerii sa fie mai fericiti ca joaca aici, dar nimic nu e de ajuns. Incet incet se face mai bine, aveti si voi putina incredere.

Ar fi trebuit sa vedeti cum arata forumul si serverul asta in august anul trecut, cand au lansat 30x : ). Acum e puf fata de ce a trebuit sa suport eu si ceilalti playeri atunci.
 

morfeus2

New member
Регистрация
10.10.2009
Сообщения
187
Реакции
0
Баллы
0
MichaelV сказал(а):
Daca vroiau doar bani nu mai scoteau enchanturile, bogurile, adena si questurile de la donatii. Exagerati in ultimul hal. S-au facut atatea schimbari pentru ca playerii sa fie mai fericiti ca joaca aici, dar nimic nu e de ajuns. Incet incet se face mai bine, aveti si voi putina incredere.
Ar fi trebuit sa vedeti cum arata forumul si serverul asta in august anul trecut, cand au lansat 30x : ). Acum e puf fata de ce a trebuit sa suport eu si ceilalti playeri atunci.
;D e adevarat ca se mai si exagereaza  dar e normal avand in vedere comportamentul staff-ului, pe mine ca si player ma intereseaza ce este acum/de acum incolo,  nu ce a fost in august (ce s-a schimbat din august pana acum? faptul ca au adaugat un forum in eng?) deoarece nu vreau sa pierd cateva luni de zile aici  si cand ajung la end game sa ma trezesc cu ban (aiurea) pt ca adminu se gandeste ca as plati pt unban
lumea carcoteste si pt faptul ca e un server nou in peisaj care nu inspira incredere , si vor sa fie siguri ca nu pierd timpul pe un low rate de kkt....de aici si tensiunea asta........pana la urma totul tine de admini pot sa faca un server foarte tare sau pot sa se aleaga cu un server gol in cateva luni....depinde doar de ei...niste fisiere a la retail nu e de ajuns
 
C

CommunismFTW

Guest
Singura problema a adminilor aici e ca sunt foaaaaarte tacuti. Dar totusi schimbari se fac pt playeri. S-a modificat layout-ul forumului dupa placul nostru, s-au modificat ratele serverului dupa placul nostru, se face un nou site in engleza pentru placerea noastra, se lucreaza la un antibot nou mult mai performant pentru noi, se pare ca se modifica regulile forumului si jocului dupa cererile noastre, au adus noi moderatori/gm (cu toate ca varon nu mai e) care par sa fie destul de activi si probabil vor mai fi si alti noi mods/gm's.

Va zic eu ca singurul motiv pentru care toate lumea este asa nervoasa acum e cauzat de aibo si de varon. V-au atzatzat si voi le-ati muscat din momeala fara nici o opunere. Pentru ce sa ma uit in gura la niste oameni care se razbuna pentru ca nu mai sunt mods? Razbunarea e arma prostului.
 
C

Coil

Guest
yea, it's all Aibo and Varon's fault, sure mate.
just don't stop :p
 

morfeus2

New member
Регистрация
10.10.2009
Сообщения
187
Реакции
0
Баллы
0
CommunismFTW сказал(а):
Singura problema a adminilor aici e ca sunt foaaaaarte tacuti. Dar totusi schimbari se fac pt playeri. S-a modificat layout-ul forumului dupa placul nostru, s-au modificat ratele serverului dupa placul nostru, se face un nou site in engleza pentru placerea noastra, se lucreaza la un antibot nou mult mai performant pentru noi, se pare ca se modifica regulile forumului si jocului dupa cererile noastre, au adus noi moderatori/gm (cu toate ca varon nu mai e) care par sa fie destul de activi si probabil vor mai fi si alti noi mods/gm's.
Va zic eu ca singurul motiv pentru care toate lumea este asa nervoasa acum e  cauzat de aibo si de varon. V-au atzatzat si voi le-ati muscat din momeala fara nici o opunere. Pentru ce sa ma uit in gura la niste oameni care se razbuna pentru ca nu mai sunt mods? Razbunarea e arma prostului.  
pe mine nu m-a aztatzat nimeni, joc de prea mult timp l2 si le-am vazut pe toate, varon chiar nu mi-a placut ca mod iar aibo...a aparut pe forum mai mult acum de cand nu mai e in staff........lumea e atzatzata de ce fac/nu fac adminii nu de ce zice aibo sau varon
oricum sa speram ca va fi un server reusit
 

Manowar1

New member
Регистрация
10.02.2010
Сообщения
89
Реакции
0
Баллы
0
ma eu aveam indoieli inca dinainte sa vin aici .. probabil nici nu as fi venit daca nu ar fi fost genocide. mi-e greu sa am incredere intr-un server rus cand am vazut asa de multe pe atat de multe servere. deci eu nici macar nu am citit posturile alora 2. varon ala mi s-a parut un atarnache care se baga in seama si singuru post de la aibo pe care l-am citit a fost ala inc are se plangea ca nu vor adminii sa faca cum vrea el .. deci nimic interesant. nu .. parerile mele sunt formate de indoielile pe care le am asupra faptului ca o sa se merite sa jucam aici.

oricum icnerc sa pastrez an open mind si sa nu trag concluzii pripite. om trai si om vedea. sper doar sa fie bine si sa mearga treaba.

p.s. am o intrebare suplimentara daca stie cineva .. daca vreu sa donez prima oara tre sa astept vreo 5 zile sa mi se confirme plata ?
 

Users who are viewing this thread

Верх