Romanian/Roman (1 Viewer)

Skeltah

New member
Регистрация
11.02.2010
Сообщения
5
Реакции
0
Баллы
0
Mai este vre-un roman?..:)
ARATATI-VA !!!!
 

morfeus2

New member
Регистрация
10.10.2009
Сообщения
187
Реакции
0
Баллы
0
nu e "Romanian/Roman" ci roumanian :D :D ........sunt destui romani pe aici dar nu stiu cat de mult le place sa posteze ;)
 

Flames1

New member
Регистрация
13.11.2009
Сообщения
33
Реакции
0
Баллы
0
lol , si citi suntets?)
 

robertt

New member
Регистрация
29.01.2010
Сообщения
10
Реакции
0
Баллы
0
Asta nu e forum...:p
 

Mith

New member
Регистрация
05.11.2009
Сообщения
18
Реакции
0
Баллы
0
Sunt romani dar le e frica sa posteze , sa nu ii catalogheze lumea drept tzigani :D

Morfeus tu ai jucat si pe Celes?
 

morfeus2

New member
Регистрация
10.10.2009
Сообщения
187
Реакции
0
Баллы
0
Mith сказал(а):
Sunt romani dar le e frica sa posteze , sa nu ii catalogheze lumea drept tzigani :D
Morfeus tu ai jucat si pe Celes?
am jucat pe multe servere  dex c3/4,..paradise (virtue), supremel2 (aerith,  pe celes f. putin deoarece tocmai veneam dupa 1 an+ pe retail si nu am fost prea incantat sa vin de pe GF pe c5 + ca nici oamenii cu care am jucat in ultimii 3 ani+ nu au stat mult pe celes din acelas motiv)
romanii de aici posteaza dar in engleza si stai linistit ca nu le e frica de ce ziceai tu mai sus :D doar ca nu sunt ca aia de pe dex, si retarzi si cu gura mare in general pe serverele non-ro o sa vezi alta calitate a oamenilor din toate punctele de vedere....
 

Mith

New member
Регистрация
05.11.2009
Сообщения
18
Реакции
0
Баллы
0
Nuj, eu intotdeauna am jucat pe servere internationale, si m-am ferit mult de clanuri de romani: se supara repede , se scameaza unii pe altii, au ego-uri mult prea mari si fac drama extrem de usor.

Pe DEX n-am jucat decat ROXY foarte putin .. dar ala nu era server, era batjocura. Raman pe RPG, orice comunitate internationala pe care joaca clanuri puternice e mai buna decat una mioritica :D


Pe aerith ai fost in RooTs?
 

morfeus2

New member
Регистрация
10.10.2009
Сообщения
187
Реакции
0
Баллы
0
Mith сказал(а):
Nuj, eu intotdeauna am jucat pe servere internationale, si m-am ferit mult de clanuri de romani: se supara repede , se scameaza unii pe altii, au ego-uri mult prea mari si fac drama extrem de usor.
Pe DEX n-am jucat decat ROXY foarte putin .. dar ala nu era server, era batjocura. Raman pe RPG, orice comunitate internationala pe care joaca clanuri puternice e mai buna decat una mioritica :D
Pe aerith ai fost in RooTs?
sunt de aceeasi parere (pe dex am inceput sa joc l2 acum mult timp dar am plecat repede cand am inceput sa imi dau seama de ceea ce se intampla acolo)
pe aerith am inceput cu roots dar clanul s-a spart repede si am continuat in IC(reborn) iar de atunci joc cu oamenii astia
 

Mith

New member
Регистрация
05.11.2009
Сообщения
18
Реакции
0
Баллы
0
Si ai fost in ETC pe 30X presupun. Aveti de gand sa incepeti si pe 5X?
 

n0click

New member
Регистрация
18.12.2009
Сообщения
779
Реакции
0
Баллы
0
nup , nu o sa mergem ca un clan , jacky a spus ca el nu mai vrea un low rate , vadrigaar nici atata , ve3k nici el nu vrea 5x , si am vazut ca multi raman pe 30x , din cate shtiu or sa se duca 4-5 pt random
 

Skilly1

New member
Регистрация
23.02.2010
Сообщения
6
Реакции
0
Баллы
0
hai sa ne numaram... 1
 

Apophis1

New member
Регистрация
24.02.2010
Сообщения
39
Реакции
0
Баллы
0
o mana de oameni
 

Manowar1

New member
Регистрация
10.02.2010
Сообщения
89
Реакции
0
Баллы
0
estem putini.

lasa ca ne facem noi clan de romani si dominam serveru ;D
 

dreph

New member
Регистрация
29.12.2009
Сообщения
100
Реакции
0
Баллы
0
3 la 10 mii!
 

Users who are viewing this thread

Верх