czy ten server zyje ?? (1 Viewer)

OP
OP
G

GreengoS

New member
Регистрация
09.09.2009
Сообщения
52
Реакции
0
Баллы
0
mi jedynie odpowiada gra spsem badz pw :p
 

ufoc

New member
Регистрация
03.12.2010
Сообщения
53
Реакции
0
Баллы
0
to graj w Metin :p lub inny mmo gdzie nie potrzebuja buferow/healerow etc
 
OP
OP
G

GreengoS

New member
Регистрация
09.09.2009
Сообщения
52
Реакции
0
Баллы
0
ufoc сказал(а):
to graj w Metin :p lub inny mmo gdzie nie potrzebuja buferow/healerow etc
widze ze Ty ziwedziales kraine Metin2 bo ja jednak nie i nigdy nieznize sie do tego pozimu, wiesz sa ludzi ktorzy lubia grac suportem i sa tacy co nie proste i logiczne parowo
 

Lokocz

New member
Регистрация
19.04.2010
Сообщения
672
Реакции
0
Баллы
0

50c

New member
Регистрация
12.07.2011
Сообщения
209
Реакции
0
Баллы
0

Maro79

New member
Регистрация
10.03.2011
Сообщения
412
Реакции
0
Баллы
0
Nie, nie Prophet - on przepowiedział H5, on przepowiadał GOD, teraz przepowie Star Wars Lineage Republic vs Death Star Chronicle.
 

miou1

New member
Регистрация
03.01.2010
Сообщения
381
Реакции
0
Баллы
0
co wy tu cpacie...
 

BaKuu

New member
Регистрация
08.09.2010
Сообщения
158
Реакции
1
Баллы
0
Dex ?
Rok pieprzenia o tym, ze fortece sa w 99% gotowe, brakuje tylko npcow - mowi samo za siebie.
Zreszta kto gral, ten wie :)
 

Shanique

New member
Регистрация
17.12.2010
Сообщения
49
Реакции
0
Баллы
0
btw ktoś ma jakieś wieści jak tam na DEXie się ludzikom powodzi?
z czystej ciekawości pytam :]
 

Traderxx

New member
Регистрация
16.10.2009
Сообщения
405
Реакции
0
Баллы
0
xAftermath сказал(а):
Adri сказал(а):
btw kto? ma jakie? wie?ci jak tam na DEXie si? ludzikom powodzi?
z czystej ciekawo?ci pytam :]
Tam factor klany to przecietniaki tutaj.
i tu si? zgodz? ponadto na dexie s? jakie? dziwne lagi, nie wiem czy to wina sprz?tu czy net'a ale tam gra nie chodzi tak p?ynnie jak tutaj, a jak na dexie przyjdzie siege to ja prdl
 

Lokocz

New member
Регистрация
19.04.2010
Сообщения
672
Реакции
0
Баллы
0
Adri сказал(а):
btw kto? ma jakie? wie?ci jak tam na DEXie si? ludzikom powodzi?
z czystej ciekawo?ci pytam :]
nie ma sie co ciekawic, wejdzie tu h5 to nowy dex wymrze... przykre ale prawdziwe...
 

Czes?aw

New member
Регистрация
21.12.2010
Сообщения
47
Реакции
0
Баллы
0
Na dexie byl sens grac w c4/IL kiedy kroniki byly dzialajace... no powiedzmy dzialajace, ale z tego co pamietam w IL brakowalo juz tylko poprawic bugi na PI i wiadomo geodata (taki urok L2...). Pozniej wprowadzili ta popierdolona kronike dexbounda, Catalin robil co chcial. Aura flash mozna enchantowac na stuna (czemu? a czemu nie, tak mu sie przysnilo), osobiscie zawsze czekalem na jakis enchant prominenca na paraliz/lethal, to w sumie w stylu Catalina. Powiedzmy sobie szczerze, po wprowadzeniu Dexbounda na tym serwerze nie bylo zadnego sensu grac. Ludzie grali bo mieli klany i kolegow. Nie wspominajac o kronice, ktora nie dzialala idac do lagow jakie byly podczas np. siege czy baiumow, mass pvp przypominalo pokaz slajdow. Teraz ten serwer jest jeszcze gorszy. Ludzie graja juz tylko i wylacznie z sentymentu. Ich kronika to jakies 30%, nie dziala praktycznie nic przydatnego.
A rpg kwitnie :) Ogromny on-line, nic tylko czekac na nowa kronike i cieszyc sie servem :)

/Apropo tego ich x7. Ze niby dziala? Chuja. Gadalem ze znajomymi, bugow duzo w stylu np. baiuma sie nieda zabic.
 

Shanique

New member
Регистрация
17.12.2010
Сообщения
49
Реакции
0
Баллы
0
Lokocz сказал(а):
Adri сказал(а):
btw kto? ma jakie? wie?ci jak tam na DEXie si? ludzikom powodzi?
z czystej ciekawo?ci pytam :]
nie ma sie co ciekawic, wejdzie tu h5 to nowy dex wymrze... przykre ale prawdziwe...
Ciekawi mnie to, bo na DEXa poszed? m?j by?y klan i w ich ustach jest tam raj na ziemi :D chcia?am zweryfikowa? ten ich entuzjazm hyhy. Poza tym online rz?du 700 te? chyba m?wi sam za siebie...
Co do h5 tutaj... moja kobieca intuicja podpowiada mi, ?e wprowadz? j? raczej p?niej ni? wcze?niej... i absolutnie nie przeszkadza mi to w dobrej zabawie tutaj :p
 

50c

New member
Регистрация
12.07.2011
Сообщения
209
Реакции
0
Баллы
0

Lokocz

New member
Регистрация
19.04.2010
Сообщения
672
Реакции
0
Баллы
0
50c сказал(а):
Lokocz сказал(а):
Adri сказал(а):
btw ktoś ma jakieś wieści jak tam na DEXie się ludzikom powodzi?
z czystej ciekawości pytam :]
nie ma sie co ciekawic, wejdzie tu h5 to nowy dex wymrze... przykre ale prawdziwe...
ciekawe jak bedzie z theonline.ru ;p jak otworza internationala to nie bedzie za ciekawie
jakos watpie zeby international serw otworzyli... poki co nie ma tam ani jednego slowa nie po rosyjsku
 

Czes?aw

New member
Регистрация
21.12.2010
Сообщения
47
Реакции
0
Баллы
0
Lokocz сказал(а):
50c сказал(а):
Lokocz сказал(а):
Adri сказал(а):
btw kto? ma jakie? wie?ci jak tam na DEXie si? ludzikom powodzi?
z czystej ciekawo?ci pytam :]
nie ma sie co ciekawic, wejdzie tu h5 to nowy dex wymrze... przykre ale prawdziwe...
ciekawe jak bedzie z theonline.ru ;p jak otworza internationala to nie bedzie za ciekawie
jakos watpie zeby international serw otworzyli... poki co nie ma tam ani jednego slowa nie po rosyjsku
Mnie osobiscie tak ten rosyjski klient odstrasza, ze nie bylem w stanie grac wiecej niz 3 dni. Plus Windows po rosyjsku.... nawet filmu z napisami nie ogladniesz, nie wspominajac o pisaniu czegokolwiek :D Tez mi sie nie wydaje, ze oni otwieraliby serv international...
 

yin1

New member
Регистрация
02.02.2011
Сообщения
26
Реакции
0
Баллы
0
ja tam mam all po angielsku:)
 

Users who are viewing this thread

Верх