czy ten server zyje ?? (1 Viewer)

Dysoner

New member
Регистрация
26.06.2010
Сообщения
161
Реакции
0
Баллы
0
Adri сказал(а):
Lokocz сказал(а):
Adri сказал(а):
btw kto? ma jakie? wie?ci jak tam na DEXie si? ludzikom powodzi?
z czystej ciekawo?ci pytam :]
nie ma sie co ciekawic, wejdzie tu h5 to nowy dex wymrze... przykre ale prawdziwe...
Ciekawi mnie to, bo na DEXa poszed? m?j by?y klan i w ich ustach jest tam raj na ziemi :D chcia?am zweryfikowa? ten ich entuzjazm hyhy. Poza tym online rz?du 700 te? chyba m?wi sam za siebie...
Co do h5 tutaj... moja kobieca intuicja podpowiada mi, ?e wprowadz? j? raczej p?niej ni? wcze?niej... i absolutnie nie przeszkadza mi to w dobrej zabawie tutaj :p
na dexie nie dopracowli nawet questa na 2 profke dawales 3kk a npc oddawal 21kk zamiast 3kk :D, ja tez czekam na h5 tutaj , a miedzy czasie wbije na l2dreams bo jutro wstaje server o 20 destiny x10. Pliki te same co tu i napewno tego buga nie bedzie co na dexie bo pisali adminowi o  tym :)
 

Lokocz

New member
Регистрация
19.04.2010
Сообщения
672
Реакции
0
Баллы
0
Niw сказал(а):
Adri сказал(а):
Lokocz сказал(а):
Adri сказал(а):
btw kto? ma jakie? wie?ci jak tam na DEXie si? ludzikom powodzi?
z czystej ciekawo?ci pytam :]
nie ma sie co ciekawic, wejdzie tu h5 to nowy dex wymrze... przykre ale prawdziwe...
Ciekawi mnie to, bo na DEXa poszed? m?j by?y klan i w ich ustach jest tam raj na ziemi :D chcia?am zweryfikowa? ten ich entuzjazm hyhy. Poza tym online rz?du 700 te? chyba m?wi sam za siebie...
Co do h5 tutaj... moja kobieca intuicja podpowiada mi, ?e wprowadz? j? raczej p?niej ni? wcze?niej... i absolutnie nie przeszkadza mi to w dobrej zabawie tutaj :p
na dexie nie dopracowli nawet questa na 2 profke dawales 3kk a npc oddawal 21kk zamiast 3kk :D, ja tez czekam na h5 tutaj , a miedzy czasie wbije na l2dreams bo jutro wstaje server o 20 destiny x10. Pliki te same co tu i napewno tego buga nie bedzie co na dexie bo pisali adminowi o  tym :)
tutaj byl ten sam motyw ze skroconym questem na 2 profe, z taka roznica ze od razu tu zmienili reward na x1, na dexie reward wszystkich questow zmienili na x1, bo nie potrafili zmienie nagrody pojedynczego questa
 

Maro79

New member
Регистрация
10.03.2011
Сообщения
412
Реакции
0
Баллы
0
Co by nie mówić - póki co RPG jest najlepszym privem jeżeli chodzi o pliki Lineage 2.
Jak wszędzie są bugi ale tutaj są one znikome lub też mało szkodliwe.
 

Lokocz

New member
Регистрация
19.04.2010
Сообщения
672
Реакции
0
Баллы
0
Maro79 сказал(а):
Co by nie m?wi? - p?ki co RPG jest najlepszym privem je?eli chodzi o pliki Lineage 2.
Jak wsz?dzie s? bugi ale tutaj s? one znikome lub te? ma?o szkodliwe.
nie do konca, z 1 hp ressem to mnie czasem kurwica bierze...
 

Maro79

New member
Регистрация
10.03.2011
Сообщения
412
Реакции
0
Баллы
0

iCorbin

New member
Регистрация
23.08.2011
Сообщения
1
Реакции
0
Баллы
0
No więc opłaca się zaczynać czy nie, też mnie to ciekawi
 

Traderxx

New member
Регистрация
16.10.2009
Сообщения
405
Реакции
0
Баллы
0
Generalnie rpg jest lepszy nie tylko jeśli chodzi o pliki ale o klasę/poziom klanów graczy. Tutaj zwykły random klan ma szanse stać się faktorem na dexie, nie mówiąc już o ooc/qq czy nie daj boże afl ;p
Mentalność ludzi z dex'a jest inna i widać to przy składaniu CP czy nawet randomowego party gdzie jak randomi pisza party lf dd odezwie się do nich sh a oni lvl, lvl jest odpowiedni to jest tylko spoko wbijaj bez peta bez eq ale lvl jest ;p
 

Czes?aw

New member
Регистрация
21.12.2010
Сообщения
47
Реакции
0
Баллы
0
Traderxx сказал(а):
Generalnie rpg jest lepszy nie tylko je?li chodzi o pliki ale o klas?/poziom klan?w graczy. Tutaj zwyk?y random klan ma szanse sta? si? faktorem na dexie, nie m?wi?c ju? o ooc/qq czy nie daj bo?e afl ;p
Mentalno? ludzi z dex'a jest inna i wida? to przy sk?adaniu CP czy nawet randomowego party gdzie jak randomi pisza party lf dd odezwie si? do nich sh a oni lvl, lvl jest odpowiedni to jest tylko spoko wbijaj bez peta bez eq ale lvl jest ;p
Starasz sie powiedziec ze rpg community jest bardziej skillowe niz z dexa? Jestes w ogromnym bledzie. Prosty przyklad, klany takie jak QQ czy dawne BoBs (czyli topowe na dawnym x5) byly w duzej czesci zlozone z ludzi dexowych takich klanow jak Magnum Nilfgard itp.. gdzie na dexie, ludzie ci nie znaczyli nic.
Apropo poziomu klanow. Gralem na dexie w EK i gralem na rpg przez krotki okres w QQ. To jak prowadzi sie pvp na dexie jest nie do porownania z gownianym poziomem prowadzenia pvp w takim QQ, gdzie nawet komendy nie sa podawane na vencie, tylko pisane na ally. Zal sciska kiedy ludzie nie umieja nawet zrashowac, nie mowiac o takim czyms jak kite. O czyms takim jak banki to nawet nie mowie. Na dexie 90% pvp to byli banki (po czesci dlatego ze mage banka byla zbugowana) ale to, jak tutaj sie rzuca banki od bd/sws wola o pomste do nieba. Zero myslenia, napierdalaja tylko zeby poleciala, gdzie na dexie taktyka byla ulozona pod same banki od bd/sws.
Apropo poziomu ludzi, na dexie byly jednostki ogromnie skillowe (przyklad phatrabbita czy pyra). Tutaj tez jest duzo dobrych graczy, ale powiedzmy szczerze dupy nie urywaja.
/edit.
No i zeby nie bylo, ze mowie ze dex lepszy. Dex to chujnia, tylko sentyment do graczy mam. :)
 
OP
OP
G

GreengoS

New member
Регистрация
09.09.2009
Сообщения
52
Реакции
0
Баллы
0
Traderxx сказал(а):
Generalnie rpg jest lepszy nie tylko je?li chodzi o pliki ale o klas?/poziom klan?w graczy. Tutaj zwyk?y random klan ma szanse sta? si? faktorem na dexie, nie m?wi?c ju? o ooc/qq czy nie daj bo?e afl ;p
Mentalno? ludzi z dex'a jest inna i wida? to przy sk?adaniu CP czy nawet randomowego party gdzie jak randomi pisza party lf dd odezwie si? do nich sh a oni lvl, lvl jest odpowiedni to jest tylko spoko wbijaj bez peta bez eq ale lvl jest ;p
ale sie u?mia?em ^^^
 

50c

New member
Регистрация
12.07.2011
Сообщения
209
Реакции
0
Баллы
0
Czego wy sie spodziewacie po klanie ktorego liderem jest rumun mieszkajacy w polsce ;p
 

Katerine

New member
Регистрация
01.03.2011
Сообщения
47
Реакции
0
Баллы
0
Maro79 сказал(а):
Co by nie m?wi? - p?ki co RPG jest najlepszym privem je?eli chodzi o pliki Lineage 2.
Jak wsz?dzie s? bugi ale tutaj s? one znikome lub te? ma?o szkodliwe.
Uwierz ze grajac daggerem wkurwia ten jebany dehide;]
 

miou1

New member
Регистрация
03.01.2010
Сообщения
381
Реакции
0
Баллы
0
jak chodzi o ludzi bedacych tu na topie w prime'ie serva to bylo to community z azure/retaili/ruskich serverow a nie szitdexa :D

ps z nudow odkurzam stare topici :D
 

Users who are viewing this thread

Верх