czy ten server zyje ?? (1 Viewer)

GreengoS

New member
Регистрация
09.09.2009
Сообщения
52
Реакции
0
Баллы
0
witam chcialbym zapytac czy jst sens zaczynac tu grac czy ten server upada?
 

yin1

New member
Регистрация
02.02.2011
Сообщения
26
Реакции
0
Баллы
0
15x czy 5x
15 jeszcze żyje ludzie graja 5x umiera powoli
 

Healek

New member
Регистрация
30.12.2010
Сообщения
6
Реакции
0
Баллы
0
Ja tu grałem, ale jak się dowiedziałem o bugu dance/songs to stwierdziłem ze nie ma sensu. Na twoim miejscu bym czekał na H5 i nowy serwer. Ale nie wiadomo ile to może potrwać.
 

Healek

New member
Регистрация
30.12.2010
Сообщения
6
Реакции
0
Баллы
0
Dla chcących tutaj zacząć NIE WARTO.

Powstaje nowy serwer GF off x7, takie same pliki jak tutaj ale admini dużo lepsi.

http://www.lineage.ro/#indexl2

Widzimy się w grze 1 :)
 

efekt1

New member
Регистрация
15.12.2010
Сообщения
55
Реакции
0
Баллы
0
nom, Dex to byl i pewnie jest serwer bez bugow, a Catalin byl i pewnie jest najlepszy GMem jakiego znam

...NOT
 

Healek

New member
Регистрация
30.12.2010
Сообщения
6
Реакции
0
Баллы
0
...NOT zapewne odnosi się do pytania czy warto grac, żeby wyrazić jak bardzo tutaj się nie opłaca mogłeś dać chociaż 30 czcionkę.

Co do bugow pisząc coś samemu nie maja wglądu w originalu jest ciężko. Tu na rpg maja, a jak bugi były tak są, zapewne ten z songami i dancami dalej jest.

Co dalej, dex oferuje dotacje z ofertą mniej ingerująca w system gry. Nowy serwer (na dana chwile to plus). Niskie raty, jednak na takiej kronice jak GF to x15, bardziej przypomina HR. Patch Notes, ja np. bardzo lubię wiedzieć co naprawili.
Możliwość odpalenia jedynie dwóch kont(więcej nie odpalisz bo jest blokada na IP) a nie jak na rpg 3+ i jazda.
 

Shanique

New member
Регистрация
17.12.2010
Сообщения
49
Реакции
0
Баллы
0
wole buga z dance/song na RPG niż buga z kopiowaniem adeny na DEXie...
wolę poczekać x czasu na H5 na RPG niż czekać aż catalin ruszy tyłek, żeby cokolwiek zrobić
wolę spokojnie móc się zalogować na RPG niż spamować login na DEXie lub co gorsza KUPOWAC premium acc
wolę ruskie podejście do gry niż rumuńską mentalność GMów na DEXie

Sorki grałam na DEXie i wiem jak to tam wygląda, odpalanie boxów 3+++ też da się ominąć, a bugów jest tam więcej niż niejeden ma włosów na głowie...
a gate do epicków?
a przechodzenie przez zamknięte drzwi na transformacjach?

naprawdę... przy całej tej gamie bugów na DEXie ten z dance/song na RPG wypada jakoś blado.

Inna sprawa, że RPG x15 ma już 8 miesięcy i ciężko byłoby zaczynać od zera bez znajomych, którzy by wspomogli, ale DEX?
nikt mnie już nie namówi na granie na tym syfie

:)
 

brts

New member
Регистрация
01.12.2010
Сообщения
45
Реакции
0
Баллы
0
Adri сказал(а):
wole buga z dance/song na RPG ni? buga z kopiowaniem adeny na DEXie...
wol? poczeka? x czasu na H5 na RPG ni? czeka? a? catalin ruszy ty?ek, ?eby cokolwiek zrobi?
wol? spokojnie m?c si? zalogowa? na RPG ni? spamowa? login na DEXie lub co gorsza KUPOWAC premium acc
wol? ruskie podej?cie do gry ni? rumu?sk? mentalno? GM?w na DEXie
Sorki gra?am na DEXie i wiem jak to tam wygl?da, odpalanie box?w 3+++ te? da si? omin?, a bug?w jest tam wi?cej ni? niejeden ma w?os?w na g?owie...
a gate do epick?w?
a przechodzenie przez zamkni?te drzwi na transformacjach?
naprawd?... przy ca?ej tej gamie bug?w na DEXie ten z dance/song na RPG wypada jako? blado.
Inna sprawa, ?e RPG x15 ma ju? 8 miesi?cy i ci?ko by?oby zaczyna? od zera bez znajomych, kt?rzy by wspomogli, ale DEX?
nikt mnie ju? nie nam?wi na granie na tym syfie
:)
dok?adnie, dex to syf
 

Healek

New member
Регистрация
30.12.2010
Сообщения
6
Реакции
0
Баллы
0
Dobry ty mówisz co było, mnie szczerze stare servery dexa nie interesują i mam je głęboko w dupie. Teraz liczy się tylko x7 który jest na tych samych plikach co rpg club + poprawione bugi. Myślisz ze jak wejdzie tutaj H5 to będzie on poprawiony czy taki jak dostana, sytuacja analogiczna do GF.
 

Tazman

New member
Регистрация
13.03.2011
Сообщения
513
Реакции
0
Баллы
0
Healek сказал(а):
Dobry ty m?wisz co by?o, mnie szczerze stare servery dexa nie interesuj? i mam je g?boko w dupie. Teraz liczy si?  tylko x7 kt?ry jest na tych samych plikach co rpg club + poprawione bugi. My?lisz ze jak wejdzie tutaj H5 to b?dzie on poprawiony czy taki jak dostana, sytuacja analogiczna do GF.
Taki h5 jak oni maja to na innych serwerach bedzie po 2-3 latach jak w przypadku GF, myslisz ze kogos beda obchodzily takie bugi jak s/d ?
 

Shanique

New member
Регистрация
17.12.2010
Сообщения
49
Реакции
0
Баллы
0
Healek сказал(а):
Dobry ty m?wisz co by?o, mnie szczerze stare servery dexa nie interesuj? i mam je g?boko w dupie. Teraz liczy si?  tylko x7 kt?ry jest na tych samych plikach co rpg club + poprawione bugi. My?lisz ze jak wejdzie tutaj H5 to b?dzie on poprawiony czy taki jak dostana, sytuacja analogiczna do GF.
ale to w?a?nie stare serwery najlepiej m?wi? o tym, czego mo?na si? spodziewa? po nowym... za ka?dym razem kiedy catalin otwiera? nowy serwer m?wi?e ma pliki z offa, ?e nigdzie indziej lepszych nie ma... pfff... i jak tu takiemu wierzy? wiedz?c co by?o? Sk?d masz pewno?e i tym razem wszystkich nie k?amie?
 

Ahaji

New member
Регистрация
28.06.2011
Сообщения
11
Реакции
0
Баллы
0
bo jest test server :D
 

yoker

New member
Регистрация
04.04.2010
Сообщения
583
Реакции
0
Баллы
0
Dales po bandzie z tym Dexem :D Gralem tam dosyc dlugo, ale tylko i wylacznie ze wzgledu na ludzi. Pod wzgledem plikow i nastawienia stuffu to gorszego serwa nie widzialem (no, moze L2p z Kenem na czele :D)
 

Ahaji

New member
Регистрация
28.06.2011
Сообщения
11
Реакции
0
Баллы
0
yoker 75lvl factor na dexie ;p
 

Healek

New member
Регистрация
30.12.2010
Сообщения
6
Реакции
0
Баллы
0
yoker сказал(а):
Dales po bandzie z tym Dexem :D Gralem tam dosyc dlugo, ale tylko i wylacznie ze wzgledu na ludzi. Pod wzgledem plikow i nastawienia stuffu to gorszego serwa nie widzialem (no, moze L2p z Kenem na czele :D)
Ah to czytanie ze zrozumieniem.
Kogo b?dzie obchodzi? d/s, nie wydaje ci si? ze to przesada mie? wszystkie songi i dance. H5 jest fajne ale musisz si? liczy? ze pvp b?dzie zdecydowanie mniej.
 

Shanique

New member
Регистрация
17.12.2010
Сообщения
49
Реакции
0
Баллы
0
Healek сказал(а):
yoker сказал(а):
Dales po bandzie z tym Dexem :D Gralem tam dosyc dlugo, ale tylko i wylacznie ze wzgledu na ludzi. Pod wzgledem plikow i nastawienia stuffu to gorszego serwa nie widzialem (no, moze L2p z Kenem na czele :D)
Ah to czytanie ze zrozumieniem.
Kogo b?dzie obchodzi? d/s, nie wydaje ci si? ze to przesada mie? wszystkie songi i dance. H5 jest fajne ale musisz si? liczy? ze pvp b?dzie zdecydowanie mniej.
jakie wszystkie? max 12 s/d...
 
OP
OP
G

GreengoS

New member
Регистрация
09.09.2009
Сообщения
52
Реакции
0
Баллы
0
no to jak mowicie ze mozna tu zaczac grac samemu czy sie nie oplaca i czekac na dexa?
 

Shanique

New member
Регистрация
17.12.2010
Сообщения
49
Реакции
0
Баллы
0
tak szczerze to na samotne zaczynanie od zera to ten serwer jest już trochę za stary (niestety), a DEXa nie polecam... najlepiej kupić jakąś postać i poszukać klanu/cp. Względnie zaoferować się jako kierowca...
 

yin1

New member
Регистрация
02.02.2011
Сообщения
26
Реакции
0
Баллы
0
:) CP LF CARDI/COV 15x
 

Users who are viewing this thread

Верх