[x30] Sytuacja Polityczna na serwerze (1 Viewer)

Black1

New member
Регистрация
19.08.2009
Сообщения
107
Реакции
0
Баллы
0
nie srajcie, a grajcie ...

Obsmarowywać inni klan może każdy na forum, może spróbujcie ING a nie ;p
 

kaendril

New member
Регистрация
21.08.2009
Сообщения
30
Реакции
0
Баллы
0
tylko ze ig sie boja i cale party daja party recall, wiec nie pozostaje im nic innego jak offtop na forum ;)
 

jonek

New member
Регистрация
12.10.2009
Сообщения
63
Реакции
0
Баллы
0
kaendril сказал(а):
tylko ze ig sie boja i cale party daja party recall, wiec nie pozostaje im nic innego jak offtop na forum ;)
zwrocenie uwagi ze jestes analfabeta nie ma nic wspolnego z flame miedzy klanami w tym temacie.
zeby nie bylo znowu off
ETC rzadzi na serwerze. meow cos kombinuja zeby im dorownac, a reszta ssie i tylko walczy na forum zeby udowodnic ze tak nie jest.
osobista opinia osoby ktora nie jest w zadnym z klanow prowadzacych flame war.
 

Toxic1

New member
Регистрация
16.09.2009
Сообщения
72
Реакции
0
Баллы
0
Przepychanki jak w piaskownicy
 

woa

New member
Регистрация
30.10.2009
Сообщения
32
Реакции
0
Баллы
0
Jonek the karmian ninja!
 

1nsane1

New member
Регистрация
06.12.2009
Сообщения
18
Реакции
0
Баллы
0
Karmian User 4ever? :eek:


Obsmarowywać kogoś, kogo nie lubimy... Taaaak! Jesteście w tym mocni. Brawo. Tylko czemu nie możecie być tak mocni IG? Fakt faktem, jedynym klanem przez jakiś czas stawiającym ciągły opór (PvP BAIUM, AQ itp) to był NoFear. Nie wiem jak teraz jest ale przez jakiś czas tak było, reszta pewnie farmiła non stop HB/Gracie itp itd. a na pvp bała się przyjść, by nie stracić %%.... Nie wiem, to są tylko takie moje domysły, jak było w rzeczywistości, Wy wiecie sami najlepiej :)

I tak poza tym, zamiast najeżdżać na NoFear że oni to tacy, śmacy i owacy, może byście się w końcu pogodzili, PK'neli siebie nawzajem, żeby wam ulżyło, i ogarneli jakieś ally. Skoro tacy wszyscy mocni są oprócz NoFear, to może Wy spróbujecie coś zdziałać? Ehh... ;p
Będzie pewnie tak jak na Wrathu :) Gehenna przez długi długi czas jednego klanu/ally :)
 

Gawain

New member
Регистрация
17.09.2009
Сообщения
321
Реакции
0
Баллы
0
NoFear ostatnio prawie nie widac. Nie wiem gdzie chlopaki (i dziewczyny) sobie farmia, ale sporadycznie widuje czlonkow NF.

To raczej Meow i 4business cos zaczyna robic teraz.
 

Isildur

New member
Регистрация
04.11.2009
Сообщения
2
Реакции
0
Баллы
0
Gawain co stało się z PolarBears ? Opowiedz proszę jak to próbowaliście stawić czoła etc ... w porównaniu do NoFear, srry zapomniałem Polary zrobiły emoquit. Acha i w ilu klanach już byłeś ? ;) to dość nie " Loyal " pozdrawiam i życzę ci powodzenia.
 

jonek

New member
Регистрация
12.10.2009
Сообщения
63
Реакции
0
Баллы
0
woa сказал(а):
1nsane сказал(а):
wlansie potwierdzacie co wasz klan reprezentuje soba. nie jestem z zadnego klanu ktory na was jedzie ani nie zrobilem tego osobiscie a wy jedziecie z flame bo wyrazilem osobista opinie.
chociaz w sumie walczcie dalej na flame to moze chociaz hero na forum bedziecie mieli.
 

1nsane1

New member
Регистрация
06.12.2009
Сообщения
18
Реакции
0
Баллы
0
Fakt faktem, jedynym klanem przez jaki? czas stawiaj?cym ci?g?y op?r (PvP BAIUM, AQ itp) to by? NoFear. Nie wiem jak teraz jest ale przez jaki? czas tak by?o,
To by?a wed?ug mnie taka walka z wiatrakami...
Teraz mo?e rzeczywi?cie Meow i 4b co? zaczynaj? robi?, tylko czemu tak p?no?
 

Gawain

New member
Регистрация
17.09.2009
Сообщения
321
Реакции
0
Баллы
0
Isildur сказал(а):
Gawain co sta?o si? z PolarBears ? Opowiedz prosz? jak to pr?bowali?cie stawi? czo?a etc ... w por?wnaniu do NoFear, srry zapomnia?em Polary zrobi?y emoquit. Acha i w ilu klanach ju? by?e?  ;) to do? nie " Loyal "  pozdrawiam i ?ycz? ci powodzenia.
PolarBears przyszlo na serwer bez sporej liczby kluczowych graczy, a to ze sie powoli wykruszyli z powodu banow badz tego, ze inni znajomi przestawali grac to juz nie moja wina. Czesc z nas zaczela grac w aion, czesc przestala grac w cokolwiek, a inni rozeszli sie po serwerach. Az tak cie to boli co sie stalo? Nie wyszlo i tyle.
W jakich klanach to ja niby bylem? PolarBears, NinjaSquad (moj alt clan), Vex (10 osobowy klan, gdzie wszyscy aktywni poszli do 4b) no i jestem w 4business. Rzeczywiscie nie jestem, jak to ujales "loyal" skoro od poczatku jestem razem z tymi ludzmi (jest ich co prawda tylko kilku), z ktorymi tutaj zaczalem.
Zeby nie powod, ze znam w 4b pare osob z ktorymi gralem na innych serwerach pewnie teraz biegalbym bez klanu lub wcale nie gral.
Uwazam, ze niepotrzebnie poruszales w ogole ten temat, to nie tylko PolarBears przestalo tutaj grac po dosc niedlugim czasie.
1nsane сказал(а):
Teraz mo?e rzeczywi?cie Meow i 4b co? zaczynaj? robi?, tylko czemu tak p?no?
Nie wiem jak meow, ale 4business niedawno przyszlo na ten serwer. Ludzie z celes ciagle przychodza, nie sa to wszyscy, ktorzy tam grali, spora liczba dolaczyla do klanu dopiero na rpg.
I mam nadzieje ze sie cos ruszy.
 

1nsane1

New member
Регистрация
06.12.2009
Сообщения
18
Реакции
0
Баллы
0
Gawain сказал(а):
Nie wiem jak meow, ale 4business niedawno przyszlo na ten serwer. Ludzie z celes ciagle przychodza, nie sa to wszyscy, ktorzy tam grali, spora liczba dolaczyla do klanu dopiero na rpg.
I mam nadzieje ze sie cos ruszy.
Trzymam za s?owo i ?ycz? powodzenia! :)
Konkret cz?owiek i bez zbednego /flame i QQ mode jak to wi?kszo?c by zareagowa?a ;p
 

Semea

New member
Регистрация
13.12.2009
Сообщения
6
Реакции
0
Баллы
0
Toxic сказал(а):
Przepychanki jak w piaskownicy
Polska mentalnosc :)
zamiast cos razem robic to najlepiej jeden drugiemu noz w plecy wbije :)
takie dyskusje tylko do kolejnych klutni prowadza... ludzie na luz wezcie :)
TO JEST TYLKO GRA i pamietajcie ze po drugiej stronie monitora siedzi czlowiek taki jak ty.
 

1nsane1

New member
Регистрация
06.12.2009
Сообщения
18
Реакции
0
Баллы
0
Semea сказал(а):
Polska mentalnosc :)
zamiast cos razem robic to najlepiej jeden drugiemu noz w plecy wbije :)
takie dyskusje tylko do kolejnych klutni prowadza... ludzie na luz wezcie :)
TO JEST TYLKO GRA i pamietajcie ze po drugiej stronie monitora siedzi czlowiek taki jak ty.
+1
/srry za offtop
 

kaendril

New member
Регистрация
21.08.2009
Сообщения
30
Реакции
0
Баллы
0
Semea сказал(а):
Toxic сказал(а):
Przepychanki jak w piaskownicy
Polska mentalnosc :)
zamiast cos razem robic to najlepiej jeden drugiemu noz w plecy wbije :)
takie dyskusje tylko do kolejnych klutni prowadza... ludzie na luz wezcie :)
TO JEST TYLKO GRA i pamietajcie ze po drugiej stronie monitora siedzi czlowiek taki jak ty.
To wytlumacz to innym ;) niektorzy to rozumieja i podchodza na loozie do wszystkiego xd
 

Semea

New member
Регистрация
13.12.2009
Сообщения
6
Реакции
0
Баллы
0
kaendril сказал(а):
Semea сказал(а):
Toxic сказал(а):
Przepychanki jak w piaskownicy
Polska mentalnosc :)
zamiast cos razem robic to najlepiej jeden drugiemu noz w plecy wbije :)
takie dyskusje tylko do kolejnych klutni prowadza... ludzie na luz wezcie :)
TO JEST TYLKO GRA i pamietajcie ze po drugiej stronie monitora siedzi czlowiek taki jak ty.
To wytlumacz to innym ;) niektorzy to rozumieja i podchodza na loozie do wszystkiego xd
tyle ze tu kazdy jest troche winny... a ludzie swojej winy nie chca widziec :)
 

Arris1

New member
Регистрация
18.10.2009
Сообщения
101
Реакции
0
Баллы
0

kaendril

New member
Регистрация
21.08.2009
Сообщения
30
Реакции
0
Баллы
0

truti

New member
Регистрация
18.12.2009
Сообщения
29
Реакции
0
Баллы
0
Gawain сказал(а):
Nie wiem jak meow, ale 4business niedawno przyszlo na ten serwer. Ludzie z celes ciagle przychodza, nie sa to wszyscy, ktorzy tam grali, spora liczba dolaczyla do klanu dopiero na rpg.
I mam nadzieje ze sie cos ruszy.
Aye, szczerze mowiac w tym momencie to jedyny ally [umadbra], ktory daje jakiekolwiek nadzieje na bycie 2nd side serwera. Niezly lider a do tego troche ogarnietych ludzi, wystarczy troche czasu, a wierze ze wykielkuje z tych ziarenek ladna roslinka. Zabawne, ze strony ksztaltujace sie wygladaja odrobine podobne jak i na celesie, ale w sumie to juz nie pierwszy raz w "historii" private serwerow.
Reszta.. coz, czesciowo bigmouth, czesciowo cokolwiek pokazywali, efekt marny. 2nd side jak nie bylo tak i nie ma. Oczywiscie nie ublizam tutaj w zaden sposob NF czy jakiemukolwiek klanowi, czyste fakty. Sam jestem w klanie, ktory nie ma zbyt wielkich perspektyw na bycie w scislej czolowce (przynajmniej nie solo): jestem tutaj raczej z powodu starych znajomych.
Chociaz kto wie, ally polskich klanow byloby ciekawym pomyslem - i mimo, ze nigdy nie bylem zwolennikiem pure PL klanow, tak teraz dawaloby to cien szansy na wspolrywalizacje. Smiechowa ideal i szalona, let's make a zerg w stylu l2ru.
A, Gawain, z tego co widze to Wasi starzy znajomi z maxa (HB) przybyli na serwer ~~
 

Gawain

New member
Регистрация
17.09.2009
Сообщения
321
Реакции
0
Баллы
0
A no wczoraj rozmawialem z Zell, ale ciekawe jak to z nimi bedzie. Mowa o klanie Pokeballz dla niewtajemniczonych.
O ile mi wiadomo wszyscy z nich pochodza z Czech, tak jak i core ETC. Mam jednak nadzieje ze nie dojdzie do jakiegos polaczenia klanow, bo to sie staje nudne. Na maxie mieli dosc niezly klan (jedyny ktory jako tako staral sie z nami walczyc :p), sporo dobrych graczy. Pozyjemy, zobaczymy.
 

Users who are viewing this thread

Верх