Romanian/Roman (5 Viewers)

M

MichaelV

Guest
Nu am de ce sa ma supar Manowar. Cu toate ca ala care a postat acolo mai mult ca sigur avea membri in party care bot-au, totusi ai dreptate. Sunt foarte foarte tacuti adminii aici si din cauza asta pare ca se da ban pt $ unban. Pana si mie care sunt mod de multe ori imi e ff greu sa obtin niste raspunsuri de la ei. Asta e, asa sunt ei obisnuiti.
Dupa cum am zis si in topicul ala, o sa incerc sa scot niste raspunsuri de la ei in legatura cu antibot, site-ul nou si ce altceva mai e nevoie...
 

haart

New member
Регистрация
30.08.2009
Сообщения
80
Реакции
0
Баллы
0
si eu mi-am luat ban pentru ca eram in party cu unii de foloseau bot dar mie mi-a raspuns si mi-a zis ca regula e regula si asta e
GM care mi-a dat ban este chiar AlexUS ala
la cat de multe ban'uri da omu ala pe zi il cred ca a inceput sa nu mai raspunda la fiecare pm care il primeste, probabil primeste sute pe minut.
 

morfeus2

New member
Регистрация
10.10.2009
Сообщения
187
Реакции
0
Баллы
0
si btw MichaelV cel mai pagubos lucru aici nu e walkeru' ci prog pt pvp pe care le folosesc oamenii......si mai au si tupeul sa faca filme sa arate cat de grozavi sunt ei......stau si ma intreb oare astia care se posteaza singuri pe forum cu chestii de genul asta sunt macar controlati de GM? ???
 

haart

New member
Регистрация
30.08.2009
Сообщения
80
Реакции
0
Баллы
0
de ce se vorbeste in engleza la sectiunea romana?
 

n0click

New member
Регистрация
18.12.2009
Сообщения
779
Реакции
0
Баллы
0
because we can , btw michael , dau astia roll pt dupa sau macar deleteaza ceva ?
 
M

MichaelV

Guest
Nu stiu inca daca va fi rollback, dar banuri vor fi multe.
 

haart

New member
Регистрация
30.08.2009
Сообщения
80
Реакции
0
Баллы
0
banuri multe pentru activitatea de pe forum si mai putin pentru exploiterii din joc
 

morfeus2

New member
Регистрация
10.10.2009
Сообщения
187
Реакции
0
Баллы
0
haart сказал(а):
banuri multe pentru activitatea de pe forum si mai putin pentru exploiterii din joc
crezi ca aia care folosesc programe de pvp nu isi creaza aceleasi avantaje ca aia care au facut exploit? ba mai mari si mai si posteaza filmele pe forum atat de retarzi sunt ......dupa cum am mai spus si in alt topic e foarte tare ca multi dintre aia care au botat nonstop sau au folosit/folosesc  softuri pt pvp vin acum sa planga ca au facut unii dupe si vai doamne ce dezavantajati sunt ei.....aveti idee cam cate recipe de S se scot in 2 zile de bot in IT?  :D :D care e diferenta intre unu care a scos 10 rcp aseara si unu care a scos 30 cu walkerul?
 

Apophis1

New member
Регистрация
24.02.2010
Сообщения
39
Реакции
0
Баллы
0
20 de retete ? ???
 

xtln

New member
Регистрация
14.12.2009
Сообщения
65
Реакции
0
Баллы
0
staff de cacao ; daca nu era mv sa tina contactul cu comunitatea si-o luau in buze rusii cu 5x-ul ...
 

Manowar1

New member
Регистрация
10.02.2010
Сообщения
89
Реакции
0
Баллы
0
si daca nu erai tu sa-l pupi in partea dorsala venea apocalipsa. toata lumea apreciaza munca lui .. da doar tu te-ai gasit sa-l si pupi ..
 

xtln

New member
Регистрация
14.12.2009
Сообщения
65
Реакции
0
Баллы
0
nu am venit sa pup pe nimeni ; nu mai sari ca arsul , daca ai ceva cu omul spunei in fata ; chiar gasesc " efortul " facu de mod dragutz ; daca vrei "pupaturi" du-te la cei care ofera ;
 
M

MichaelV

Guest
Tocmai de asta sunt aici, sa tin contactul cu comunitatea. Adminii sunt rusi, nu prea se pricep la engleza e normal. Alice se mai ocupa si ea dar e foarte ocupata in perioada asta, iar Shabaka isi face treaba. Nu mai exagerati atat. Problema asta s-a rezolvat intr-o zi ! Mai tineti minte cat a durat pe azure? Si nici nu s-a reparat dupe-ul ala de adena din cate imi amintesc.
Apropo, nu vedeti multe banuri in ban list deocamdata pentru ca adminul incearca sa ii prinda pe cei ce au facut packet flood. Dupa ce se rezolva cu ei va trece la verificat log-uri si banurile vor curge.
Daca ati sti ce stiu si eu ... : ) Ideea este ca, nu trebuie sa va faceti griji vreodata aici de exploituri, chiar daca vor aparea (cum a fost si ieri) vor fi reparate in timp record.

Have fun : )
 

Manowar1

New member
Регистрация
10.02.2010
Сообщения
89
Реакции
0
Баллы
0
stii cumva si care-i faza cu teleportatul intregului grup de raid la valakas de sus jos langa valakas sa-i omoare ?? din cate stiu altii nu au fost teleportati in timpul raidului ;)
 
M

MichaelV

Guest
Manowar сказал(а):
stii cumva si care-i faza cu teleportatul intregului grup de raid la valakas de sus jos langa valakas sa-i omoare ? din cate stiu altii nu au fost teleportati in timpul raidului ;)
Nu, nu am treaba cu ingame stuff like this. Probabil vreun gm a considerat ca geodata exploit ceea ce facea raid force-ul.
 

Apophis1

New member
Регистрация
24.02.2010
Сообщения
39
Реакции
0
Баллы
0
Sincer imi pare bine de faza cu Valakas'ul ca se vede ca adminii isi fac treaba totus problema este de ce pe rusi, sau care au fost primii i-a lasat sa faca geodata exploit ?
 

Manowar1

New member
Регистрация
10.02.2010
Сообщения
89
Реакции
0
Баллы
0
pai iti spun eu ca altii au fost lasati .. nujt daca pe x5 .. da pe x30 numa asa se facea valakas. si asta nu mi se mai pare corect. sa se aplice aceleasi standarde pt toti. ori toti au voie sa stea sus .. ori toti jos.
 

Users who are viewing this thread

Верх