Kradzież sprzętu. (1 Viewer)

TonySoprano

New member
Регистрация
03.11.2010
Сообщения
8
Реакции
0
Баллы
0
omee1 сказал(а):
GuyverU1 сказал(а):
No no dziwne bo nie tylko ciebie ten koles okradl. Dzisaiaj dokladnie to samo stalo sie z moim kontem a passy znalem tylko ja, Napisze do supportu i jutro tzn dzisiaj smigam z tym na policje Nie tylko wbil mi sie na konto l2 ale tez na meila i poznienial hasla a to juz jest karalne.
HAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHah
Mo?esz si?mia? ale w?amanie na maila jest tak samo traktowane jak w?am do mieszkania :)
Niby g?upia sprawa zg?asza? kradzie? przedmiot?w w grze (tym bardziej na jakim? ruskim serverze) ale jednak z?odziej dostanie nauczk?.
Dosta? prawomocny wyrok = zamkn? sobie wiele dr?g w ?yciu, przez zach?anno? w gierce? How is it feel?
 

aqqvirus

New member
Регистрация
03.01.2011
Сообщения
87
Реакции
0
Баллы
0
po1 na serverze sa tacy ludzie ktorzy wysylaja link do strony rpg.xdota.eu czy cos takiego to stronka do sczytywania wlasnie hasel i do kont :D ktos probowal ? to juz ma po koncie :D

po2 teraz nawet glupi firefox ma taka wtyke ze jak ktos sie laczy z 1 sieci to on moze szczytac wszystko co jest wprowadzane do firefoxa a pozniej wystarcyz tylko spr czy te same loginy i hasla pasuja do l2

p3 jest jeszcze pare innych opcji o ktorych ale juz tu pisac nie bede
 
OP
OP
S

SirGeros

New member
Регистрация
05.01.2011
Сообщения
1
Реакции
0
Баллы
0
Odzyskałem itemy. Napisałem w dziale support o tym co sie stało. Odzyskałem 90% itemków bo reszta to śmieci. Bardzo miło się wspólpracuje. Zgłosiłem to również na policje, i jak mi powiedzieli że z takimi sprawami często się spotykają teraz i że jest szansa ale nie wielka na złapanie tej osoby- niestety.
 
F

Flosh

Guest
SirGeros сказал(а):
Odzyska?em itemy. Napisa?em w dziale support o tym co sie sta?o. Odzyska?em 90% itemk?w bo reszta to ?mieci. Bardzo mi?o si? wsp?lpracuje. Zg?osi?em to r?wnie? na policje, i jak mi powiedzieli ?e z takimi sprawami cz?sto si? spotykaj? teraz i ?e jest szansa ale nie wielka na z?apanie tej osoby- niestety.
s?dz?c po tym jakie wykszta?cenie maja ich informatycy to czekaj mo?ne za rok z?api?  ;D ;D ;D ;D
 

losiakus

New member
Регистрация
30.04.2010
Сообщения
455
Реакции
0
Баллы
0
Ktoś kto nie ma pojęcia o danym temacie nie powinien się wypowiadać.
 
F

Flosh

Guest
daruj sobie takie gadki kotku sam wielkie gówno wiesz i pierdolisz smuty
/end
 

losiakus

New member
Регистрация
30.04.2010
Сообщения
455
Реакции
0
Баллы
0
http://pl.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_personam
 

kokaina

New member
Регистрация
13.01.2011
Сообщения
116
Реакции
0
Баллы
0
WItam,

Dzisiejszej nocy ok. 3:00 dostalem pm od Administration ( glupi jestem wiem ), w ktorym otrzymalem adres stron : www.rpgclub.vipshop.ru i informacje, ze czekaja mnie jakies bonusy za donate.

Wpisalem ow stronke w wyszukiwarce wyswietlila mi sie niemal identyczna strona (pozornie) co RPGclubu, tam bylo identyczne okno do logowania, zalogowalem sie i odziwo przenioslo mnie do konta na RPG - clubie, wiec nie wzbudzilo to moich watpliwosci, wiec olalem sprawe i wylogowalem sie.

Po ok 20 minutach gram sobie, nagle dostaje dc na koncie. Po chwili chce sie relogowac i nic sie nie dzieje.
Szybko wskoczylem na mail, mam zmienione haslo widze ja wstukuje to haslo i loguje sie na postac a kmoja postac juz bez setu i z AM w lapie ... :/

wiec szybko na rpg clubu strone i zmiana hasla jak najszybciej... ale opo tym ajk zmienilem haslo i juz sie zalogowalem moja postc stala w Aden u blacksmitha gola i wesola :/

Cale zdarzenie zaczelo sie ok. 3.00 do 3.30

Moje pytanie brzmi, czy to jest powszechne i czy da sie cos zrobic? Czy jest jaka szanse ze odzyskam swoj sprzet?
Zniknelo z mojej postaci :

Caly set NM - robe
Caly set DC - robe +3
AM czysaa
Pierscionek TTS
Kokaboora
oraz
170 kk

Prosze o szybka odpowiedz, na pewno da sie to jakos odkrecic. Gdyz na poprzednim serwerze robili chlopaki takie rzeczy z Adm. serwera.
Swoja droga wszystko podczas logowania sie na adres: rpgclub.vipshop.ru wygladalo identycznie jak na rbgclubie i nawet poz alogowaniu sie prosto na moje konto mnie wyrzucilo.

 

kvaser

New member
Регистрация
13.11.2010
Сообщения
135
Реакции
0
Баллы
0
pierwsza rzecz nie włazić nigdy na tego typ stronki ... jak nie ma www.rpg-club.org na początku to sobie dupy nie zawracaj.
Poza tym administracja ma dostęp do twojego konta więc na chuj im twoje hasło i login ...
ehhh widze że powiedzenie "głupich nie sieją sami sie rodzą " ma tutaj zastosowanie .

a co do policji i złożenia zawiadomienia.
może i nie znajdą ale muszą przeprowadzić czynności śledcze + ci informatycy w policji wcale tacy źli nie są.
A większość ludzi robiących przekręty z tego typu stronkami keylogerami to dzieciaki które nawet śladów nie zacierają więc uwierz mi istnieje duża szansa że tego gnoja znajdą :)
słyszałem o podobnej sytuacji na Tibi i jakiś gnojek 12 lat miał morko...
 

kokaina

New member
Регистрация
13.01.2011
Сообщения
116
Реакции
0
Баллы
0
;) nie dokoncze przeczytales moj post, albo uzyles zbyt daleko idacego skrotu myslowego.

Otóż nie podałem nikomu swoich pasów, tylko dostałem link po czym wszedlem na ten link tak pokazalo sie identyczne jak na RPG-clubie okno logowania na wlasne ACC, wiec zalogowalem i aautomatycznie bylem na wlasnym koncie na stronie RPGClubu, gdy dalej gralem nagle dostalem dc na koncie i po 2 probie sprawdzilem maila i mialem juz zmienione haslo, jedyne coz dolalem ocalic, szybko zmieniajac passy to prawie caly set TTs, bez ringa jednego.

Nawet znajomi z uczelni nie maja passow na moje konto, nie lubie rozdawac moich charow ;)

Koles ladnie podrobil okno logowania na RBGclub, ja o 3;00 nie bylem zbyt uwazny i wszedlem na www.rpgclub.vipshop.ru, a nie zauwazylem roznicy ze... rpg-club . ;)

tyle.

Nie wiem... napisalem na support i opisalem cala sytuacje, czekam na reakcje badz jakas odpowiedz
 

kvaser

New member
Регистрация
13.11.2010
Сообщения
135
Реакции
0
Баллы
0
no własnie trzeba patrzeć na takie małe szczegóły ale fakt ktoś to ładnie zrobił :)
 

Houdini74

New member
Регистрация
02.12.2009
Сообщения
15
Реакции
0
Баллы
0
kokaina сказал(а):
Nie wiem... napisalem na support i opisalem cala sytuacje, czekam na reakcje badz jakas odpowiedz
Nie miale? IP protection, passy przez nieuwag? praktycznie odda?e? za free wi?c tylko od dobrej woli admin?w zale?y czy ci cokolwiek oddadz?.
 

aqqvirus

New member
Регистрация
03.01.2011
Сообщения
87
Реакции
0
Баллы
0
pociesze Cie bo prawie w kazdym wypadq pomagaja i oddaja te itemy jak sie z nimi dobrze dogadasz. wiec teraz zalerzy od Ciebie czy potrafisz ten ang i napiszesz im sensowne wyjasnienia i jaka prosbe do nich kierujesz :)
 

kokaina

New member
Регистрация
13.01.2011
Сообщения
116
Реакции
0
Баллы
0
Dokladnie tak czekam tylko na wiadomosc kiedy moge juz sie zalogowac na konto ;) trwa przywracanie moich itemow.

Co do wypowiedzi Noname'a to mam wrazenie, ze chyba czytales kogos innego historie.
Powodem przejecia mojego konta było zalogowanie sie przeze mnie ( nieuwaznie o poznej godzinie ) na niemal identycznie spreparowana strone jak RPG-Club'u ( ktora teraz jest juz nie aktywna ) i tam wprowadzenie moich danych, wraz z haslem a nie jakies tam IP. Dalem sie naciac a ochrona IP nie miala z tym nic wspolnego, poprostu na spreparowana i przygotowana strone niejako sam wpisalem wszystke informacje nazwe konta i haslo. Co dziwne automatycznie znalazlem sie na prawdziwej stronie rpb-clubu po tym, lecz 10 minut po tym dostalem dc z konta i moje haslo co sie okazalo gdy sprawdzilem maila, zostalo zmienione.

Jest dobrze zostala mi udzielona pomoc i czekam na zakonczenie przywracania itemkow.
Mocne postanowienie: " gram do 1:00 AM ;p nie pozniej " ;D
 

CrazyJoe

New member
Регистрация
16.11.2010
Сообщения
10
Реакции
0
Баллы
0
1. Nie dawaj passow.
2. Nie wchodz na zadne stronki typu free items ETC x]
3. Nie sciagaj zadnych modow/botow/fixow bo zazwyczaj to sa keyloggery.
4. Jezeli nie znasz kogos w ch*j czasu to nigdy mu nie ufaj.

W ciagu 5 lat oje*ali mnie raz, a to tylko dlatego ze dalem passy kolesiowi ktory gral ze mna rok czasu.
 

Houdini74

New member
Регистрация
02.12.2009
Сообщения
15
Реакции
0
Баллы
0
kokaina сказал(а):
Co do wypowiedzi Noname'a to mam wrazenie, ze chyba czytales kogos innego historie.
Powodem przejecia mojego konta by?o zalogowanie sie przeze mnie ( nieuwaznie o poznej godzinie ) na niemal identycznie spreparowana strone jak RPG-Club'u ( ktora teraz jest juz nie aktywna )  i tam wprowadzenie moich danych, wraz z haslem a nie jakies tam IP. Dalem sie naciac a ochrona IP nie miala z tym nic wspolnego, poprostu na spreparowana i przygotowana strone niejako sam wpisalem wszystke informacje nazwe konta i haslo.
Mia?em dok?adnie Ciebie na my?li. Wpisa?e? swoje dane w podstawion? stron? czyli jakby? odda? passy za darmo. Jakby? mia? blokad? na IP to nikt inny z innego IP nie m?g?by si? zalogowa? na twoje konto.
 

Gawain

New member
Регистрация
17.09.2009
Сообщения
321
Реакции
0
Баллы
0
NoName сказал(а):
kokaina сказал(а):
Co do wypowiedzi Noname'a to mam wrazenie, ze chyba czytales kogos innego historie.
Powodem przejecia mojego konta by?o zalogowanie sie przeze mnie ( nieuwaznie o poznej godzinie ) na niemal identycznie spreparowana strone jak RPG-Club'u ( ktora teraz jest juz nie aktywna )  i tam wprowadzenie moich danych, wraz z haslem a nie jakies tam IP. Dalem sie naciac a ochrona IP nie miala z tym nic wspolnego, poprostu na spreparowana i przygotowana strone niejako sam wpisalem wszystke informacje nazwe konta i haslo.
Mia?em dok?adnie Ciebie na my?li. Wpisa?e? swoje dane w podstawion? stron? czyli jakby? odda? passy za darmo. Jakby? mia? blokad? na IP to nikt inny z innego IP nie m?g?by si? zalogowa? na twoje konto.
w?a?ciwie to ta ca?a blokada to ?ciema, ona dzia?a tylko i wy?cznie je?li sam j? ustawisz.
jak chcecie zeby na prawde was chroni?a, to zalogujcie sie na stron? i ustawcie blokad? od nowa, zaznaczaj?c za razem blokade do logowania sie na stronce.
administracja ustawia tylko blokade logowania do gry, przy czym pierwsza lepsza osoba mo?e zalogowa? si? na stronie i to zmieni?.
 

Gawain

New member
Регистрация
17.09.2009
Сообщения
321
Реакции
0
Баллы
0
aikido.
jakis czas temu IP filter zosta? automatycznie dodany na kontach kt?re nie mia?y go ustawionego. przy czym blokuje on tylko logowanie do gry. na swoje konto na stronie nadal mozna sie zalogowac z innego IP.
beztytuurbs.jpg

 

Users who are viewing this thread

Верх