Kradzież sprzętu. (1 Viewer)

SirGeros

New member
Регистрация
05.01.2011
Сообщения
1
Реакции
0
Баллы
0
Witam, mam duży problem otóż zostałem okradziony z 5 kont. Na 3 z nich mialem takie samo haslo, lecz rozne loginy, na 2 pozostale passy byly zupelnie inne. Logowalem sie o godzinie 15 i jeszcze wszystko bylo. Kolo godziny 20 wszystkie postacie staly w Aden i byly puste. Zginelo mi prawie wszystko, kasa, sprzet matsy i wszystko co było cośwarte. Sprawdziłem dwoma programami czy nie mam keylogera i nic nie wykryły. Nie wchodziłem również na podejżane stronki, co o dziwo passy mial tylko moj brat z ktorym wspolnie gralem, i nikt wiecej. Sprawdzilem na stronce ostatnie logi, i wśród ciągu moich logow wyróznia się to ip 91.200.27.39 zlogowany o 9:02pm czasu rosyjskiego.
W zwiazku z tym mam pytanie, czy jest szansa jakas zeby dopasc tego gnoja? Bo wątpie że odzyskam itemki, ale chociaż żeby kolesia zgnoić. Co prawda może mieć neostrade i moze zmienic ip więc nie wiem czy cos sie z tym zrobi. Prosze o porady co do możliwości jakie mi pozostaja.
 

Paskudny

New member
Регистрация
05.06.2010
Сообщения
185
Реакции
0
Баллы
0
SirGeros сказал(а):
Witam, mam du?y problem ot? zosta?em okradziony z 5 kont. Na 3 z nich mialem takie samo haslo, lecz rozne loginy, na 2 pozostale passy byly zupelnie inne. Logowalem sie o godzinie 15 i jeszcze wszystko bylo. Kolo godziny 20 wszystkie postacie staly w Aden i byly puste. Zginelo mi prawie wszystko, kasa, sprzet matsy i wszystko co by?o co?warte. Sprawdzi?em dwoma programami czy nie mam keylogera i nic nie wykry?y. Nie wchodzi?em r?wnie? na podej?ane stronki, co o dziwo passy mial tylko moj brat z ktorym wspolnie gralem, i nikt wiecej.  Sprawdzilem na stronce ostatnie logi, i w?r?d ci?gu moich logow wyr?znia si? to ip 91.200.27.39  zlogowany o 9:02pm czasu rosyjskiego.
W zwiazku z tym mam pytanie, czy jest szansa jakas zeby dopasc tego gnoja? Bo w?tpie ?e odzyskam itemki, ale chocia?eby kolesia zgnoi?.  Co prawda mo?e mie? neostrade i moze zmienic ip wi?c nie wiem czy cos sie z tym zrobi. Prosze o porady co do mo?liwo?ci jakie mi pozostaja.
Napisz do supportu i do tego za? sobie ip filter ; )
 

prozac1

New member
Регистрация
03.01.2010
Сообщения
73
Реакции
0
Баллы
0
imo na policję z tym
 

ic3m4n

New member
Регистрация
10.11.2010
Сообщения
6
Реакции
0
Баллы
0
Nie masz "znajomych" z Rybnika albo Wodzislawia?

http://www.ipchecking.com/?ip=91.200.27.39&check=Lookup

Daj znac czy sie uda przez support odzyskac, walczylismy jakis czas temu o usuniecie pomylkowego bana ale nie doczekalismy sie rekacji, moze z nowym supportem bedzie inaczej...
http://support.rpg-club.net/?language=English
 
OP
OP
S

SirGeros

New member
Регистрация
05.01.2011
Сообщения
1
Реакции
0
Баллы
0
Bardzo ciekawa stronka co prawda nie mam znajomych w rybniuku ale za to teraz wiem ze koles za to odpowiedzialny pochodzi z rybnika. Jest numer do usługodawcy, co prawda watpie ze podziela się ze mna danymi do niego ale warto sprobować. Jutro będe próbować, a nóż się uda. Dziekuję za pomoc.
 

Paskudny

New member
Регистрация
05.06.2010
Сообщения
185
Реакции
0
Баллы
0
SirGeros сказал(а):
Bardzo ciekawa stronka co prawda nie mam znajomych w rybniuku ale za to teraz wiem ze koles za to odpowiedzialny pochodzi z rybnika. Jest numer do us?ugodawcy, co prawda watpie ze podziela si? ze mna danymi do niego ale warto sprobowa?. Jutro b?de pr?bowa?, a n? si? uda. Dziekuj? za pomoc.
No nie wiem czy zareaguj?, lepiej napisa? do supportu, niech zbanuj? go, najlepiej IP ;D
 

Belzebub

New member
Регистрация
17.11.2010
Сообщения
42
Реакции
0
Баллы
0
SirGeros сказал(а):
Witam, mam du?y problem ot? zosta?em okradziony z 5 kont. Na 3 z nich mialem takie samo haslo, lecz rozne loginy, na 2 pozostale passy byly zupelnie inne. Logowalem sie o godzinie 15 i jeszcze wszystko bylo. Kolo godziny 20 wszystkie postacie staly w Aden i byly puste. Zginelo mi prawie wszystko, kasa, sprzet matsy i wszystko co by?o co?warte. Sprawdzi?em dwoma programami czy nie mam keylogera i nic nie wykry?y. Nie wchodzi?em r?wnie? na podej?ane stronki, co o dziwo passy mial tylko moj brat z ktorym wspolnie gralem, i nikt wiecej.  Sprawdzilem na stronce ostatnie logi, i w?r?d ci?gu moich logow wyr?znia si? to ip 91.200.27.39  zlogowany o 9:02pm czasu rosyjskiego.
W zwiazku z tym mam pytanie, czy jest szansa jakas zeby dopasc tego gnoja? Bo w?tpie ?e odzyskam itemki, ale chocia?eby kolesia zgnoi?.  Co prawda mo?e mie? neostrade i moze zmienic ip wi?c nie wiem czy cos sie z tym zrobi. Prosze o porady co do mo?liwo?ci jakie mi pozostaja.
Spytaj brata komu passy poda?  ::)
 
OP
OP
S

SirGeros

New member
Регистрация
05.01.2011
Сообщения
1
Реакции
0
Баллы
0
No właśnie w tym problem że nikomu nie dawał. Raczej passami sie nie dzielimy z przchodniami więc na pewno to nie przez to. Napisałem juz do supprtu teraz tylko czekam na odpowiedz jakąś.
 

Gawain

New member
Регистрация
17.09.2009
Сообщения
321
Реакции
0
Баллы
0
SirGeros сказал(а):
No w?a?nie w tym problem ?e nikomu nie dawa?. Raczej passami sie nie dzielimy z przchodniami wi?c na pewno to nie przez to. Napisa?em juz do supprtu teraz tylko czekam na odpowiedz jak?.
ostatnio weszlo cos z IP filterem, jakas nowa regulka.
Jesli nie masz IP filtera odpalonego to raczej nic ci nie zwroca :x
wg. mnie nieco glupie biorac pod uwage ze 90% serwera gra w constant party. a ten system raczej wymaga dzielenia sie kontami.
 

Paliaka

New member
Регистрация
09.11.2010
Сообщения
14
Реакции
0
Баллы
0
Gawain сказал(а):
SirGeros сказал(а):
No w?a?nie w tym problem ?e nikomu nie dawa?. Raczej passami sie nie dzielimy z przchodniami wi?c na pewno to nie przez to. Napisa?em juz do supprtu teraz tylko czekam na odpowiedz jak?.
ostatnio weszlo cos z IP filterem, jakas nowa regulka.
Jesli nie masz IP filtera odpalonego to raczej nic ci nie zwroca :x
wg. mnie nieco glupie biorac pod uwage ze 90% serwera gra w constant party. a ten system raczej wymaga dzielenia sie kontami.
Ale w razie co support rece ma czyste ;)
Chcieli ci pomoc,nawet pokazali jak sie bronic a,ze nie korzystasz to co poradzisz :)
 

Paskudny

New member
Регистрация
05.06.2010
Сообщения
185
Реакции
0
Баллы
0
Gawain сказал(а):
SirGeros сказал(а):
No w?a?nie w tym problem ?e nikomu nie dawa?. Raczej passami sie nie dzielimy z przchodniami wi?c na pewno to nie przez to. Napisa?em juz do supprtu teraz tylko czekam na odpowiedz jak?.
ostatnio weszlo cos z IP filterem, jakas nowa regulka.
Jesli nie masz IP filtera odpalonego to raczej nic ci nie zwroca :x
wg. mnie nieco glupie biorac pod uwage ze 90% serwera gra w constant party. a ten system raczej wymaga dzielenia sie kontami.
Dok?adnie, troch? ruskie maj? to w dupie i nie s? ju? tak ch?tne do pomocy jak jeszcze na pocz?tku dzia?ania x5 .......
 

kvaser

New member
Регистрация
13.11.2010
Сообщения
135
Реакции
0
Баллы
0
komus musialeś podać passy bo jakby o 1 konto chodziło to rozumiem ale nie o 5 ... więc ogólnie jak to mówi doktor House wszyscy kłamią więc wydaje mi się że też całej prawdy nie mówisz bo np wiem jak ja gram. Mam kilku bardzo dobrych znajomych gramy od kilku lat i każdy na każdego ma passy więc pewnie zrobiłeś tak samo ktoś passy podał dalej i dziękuje sajonara ...
a sprzętu nie odzyskasz ewentualnie koleś bana dostanie. ps jak był sprytny to użył proxy więc takie stronki które pokazują skąd ip jest można sobie wsadzić :p no chyba że był debilem...

 

aqqvirus

New member
Регистрация
03.01.2011
Сообщения
87
Реакции
0
Баллы
0
SirGeros сказал(а):
Bardzo ciekawa stronka co prawda nie mam znajomych w rybniuku ale za to teraz wiem ze koles za to odpowiedzialny pochodzi z rybnika. Jest numer do us?ugodawcy, co prawda watpie ze podziela si? ze mna danymi do niego ale warto sprobowa?. Jutro b?de pr?bowa?, a n? si? uda. Dziekuj? za pomoc.
jako ze pracuje w sieci komputerowej jako admin powiem ci odrazu ze zapomnij o tej drodze nawetnie poruszaj tematu bo nie ma sensu. powiem ci szczerze mialbym na ciebie wyjebane. po2 nie moge ci podac nic. po3 jeszcze bym sie z tego smial bo na bank kos znal te pasy.
pozostaje ci opcja tylko i wylacznie pisac do suportu
 

Nirv

New member
Регистрация
05.12.2010
Сообщения
50
Реакции
0
Баллы
0
Wejdz na tych kontach w logi, sprawdz nieznajome Ci ip, napisz do GM. Mi pomogli. Na forum masz gdzies formularz do pisania o shakowanych kontach
 
OP
OP
S

SirGeros

New member
Регистрация
05.01.2011
Сообщения
1
Реакции
0
Баллы
0
Kvaser, passy znał tylko mój brat. Nikomu innemu ich nie podawałem. Poza tym, sciągnąłem program Ad-Aware i wykrył mi on jakiś program: hacker keylogera. Oczywiscie jest on juz usunięty, zauważyłem równierz że zostało zmienione moje hasło na skrzynke pocztową oraz profil na facebooku. Po prostu znał wszystkie moje hasła które wpisywałem przez dzien-dwa. Na szczeście nie logowałem sie na zadne konta bankowe ani nic w tym rodzaju. Wszystkie hasła juz poodzyskiwałem i zabezpieczyłem konta. Jestem w szoku ze mnie samego to dotknęło bo do tej pory tylko słyszałem o takich akcjach u innych ludzi... Chciałbym tylko z takim gościem osobiście się spotkać i z nim "porozmawiać".
 

TonySoprano

New member
Регистрация
03.11.2010
Сообщения
8
Реакции
0
Баллы
0
Szok? to jest normalka, po prostu masz marną wiedzę na ten temat.

1. support ci nie pomoże, odpiszą ci że trzeba było używać IP FILTER, bb. Nic nie ugrasz w ten sposób.
2. na przyszłość używaj antywirusa
3. połączenia z bankami są szyfrowane, nie da sie okraść konta bankowego przy użyciu prostego jak drut keyloggera,

każde dziecko da sobie rade z obsługą podobnego programu, cały pic polega na tym, żeby go komuś wcisnąć.
Dałeś się złapać, twoja wina.
 

aLittle

New member
Регистрация
13.01.2010
Сообщения
88
Реакции
0
Баллы
0
jakby policja nie miała nic do roboty :)
 

kvaser

New member
Регистрация
13.11.2010
Сообщения
135
Реакции
0
Баллы
0
SirGeros сказал(а):
Witam, mam du?y problem ot? zosta?em okradziony z 5 kont. Na 3 z nich mialem takie samo haslo, lecz rozne loginy, na 2 pozostale passy byly zupelnie inne. Logowalem sie o godzinie 15 i jeszcze wszystko bylo. Kolo godziny 20 wszystkie postacie staly w Aden i byly puste. Zginelo mi prawie wszystko, kasa, sprzet matsy i wszystko co by?o co?warte. Sprawdzi?em dwoma programami czy nie mam keylogera i nic nie wykry?y. Nie wchodzi?em r?wnie? na podej?ane stronki, co o dziwo passy mial tylko moj brat z ktorym wspolnie gralem, i nikt wiecej.  Sprawdzilem na stronce ostatnie logi, i w?r?d ci?gu moich logow wyr?znia si? to ip 91.200.27.39  zlogowany o 9:02pm czasu rosyjskiego.
W zwiazku z tym mam pytanie, czy jest szansa jakas zeby dopasc tego gnoja? Bo w?tpie ?e odzyskam itemki, ale chocia?eby kolesia zgnoi?.  Co prawda mo?e mie? neostrade i moze zmienic ip wi?c nie wiem czy cos sie z tym zrobi. Prosze o porady co do mo?liwo?ci jakie mi pozostaja.
SirGeros сказал(а):
Kvaser, passy zna? tylko m?j brat. Nikomu innemu ich nie podawa?em. Poza tym, sci?gn?em program Ad-Aware i wykry? mi on jaki? program: hacker keylogera. Oczywiscie jest on juz usuni?ty, zauwa?y?em r?wnierz ?e zosta?o zmienione moje has?o na skrzynke pocztow? oraz profil na facebooku. Po prostu zna? wszystkie moje has?a kt?re wpisywa?em przez dzien-dwa. Na szcze?cie nie logowa?em sie na zadne konta bankowe ani nic w tym rodzaju. Wszystkie has?a juz poodzyskiwa?em i zabezpieczy?em konta. Jestem w szoku ze mnie samego to dotkn?o bo do tej pory tylko s?ysza?em o takich akcjach u innych ludzi... Chcia?bym tylko z takim go?ciem osobi?cie si? spotka? i z nim "porozmawia?". 
to czym ty to sprawdza?e? Paintem ?!
GuyverU1 сказал(а):
Nie wiem czy ma czy nie ma ale przyj?cie zostalo normalne bez ?adnego ale przyj?te. Niby od wakacji ubieg?ego roku nowe przepisy na tenat kradzie?y internetowej wesz?y. Kole? z?ama? 3-4 paragrafy czy jak to sie zwie.
i tutaj si? z tym koleg? zgodze proponuje wam na Policje i?.
Dlaczego ?
Pierwsza rzecz kole? wam si? w?ama? na kompa i podpierdala? wasze dane to tak jakby kto? wam do domu wszed?.
Mo?na to podci?gnac pod kradzie? gdy? czuje ?e og?lna warto? skradzionych wam "pikselk?w" :) by?a wi?ksza ni? 200 z?  ( mo?ecie to przeliczy? z pomoc? items?w na allegro - Policja zapewne tak zrobi bo b?dzie to warto? rynkowa d?br)
Tylko w czym? musieli?cie ten programik dosta? tzn z jakim? plikiem go dostali?cie.
Ale jak zg?osicie na policje dajcie zna? na forum b?dzie fajna sprawa do telewizji i w og?le :)
Powodzenia ?ycze i mam nadzieje ?e ten skurwia?y debil dostanie wyrok :)
 

omee1

New member
Регистрация
04.10.2009
Сообщения
7
Реакции
0
Баллы
0
GuyverU1 сказал(а):
No no dziwne bo nie tylko ciebie ten koles okradl. Dzisaiaj dokladnie to samo stalo sie z moim kontem a passy znalem tylko ja, Napisze do supportu i jutro tzn dzisiaj smigam z tym na policje Nie tylko wbil mi sie na konto l2 ale tez na meila i poznienial hasla a to juz jest karalne.
HAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHah
 

Users who are viewing this thread

Верх