[x5] FlameOn - Polskie klany. (1 Viewer)

aLittle

New member
Регистрация
13.01.2010
Сообщения
88
Реакции
0
Баллы
0
Nie martw się Nupik. Nadal uważam Cię za zwykłego palanta z przerośniętym ego i nie oczekuję od Ciebie szacunku. :)
 

DaggerniczeK

New member
Регистрация
26.12.2009
Сообщения
18
Реакции
0
Баллы
0
to sie tyczy ramiego i jaza :
kozak_w_necie_frajer_w_swiecie.jpg
.html



a to magi : http://demotywatory.pl/1402672/EMO-OIL


nic dodac nic ujac
 

RaMi1

New member
Регистрация
07.12.2009
Сообщения
56
Реакции
0
Баллы
0
RL card again, dobra konczymy, bo sie pograzasz :)

gf
 

jaz1

New member
Регистрация
30.12.2009
Сообщения
74
Реакции
0
Баллы
0
DaggerniczeK сказал(а):
to sie tyczy ramiego i jaza  :   
kozak_w_necie_frajer_w_swiecie.jpg
.html
a to magi : http://demotywatory.pl/1402672/EMO-OIL   
nic dodac nic ujac
Tylko takimi bzdurami juz mozesz sie bronic DaggerniK.zal PJONA dla Ciebie mysle.
 

Jacky1

New member
Регистрация
21.08.2009
Сообщения
455
Реакции
0
Баллы
0
ROFL just EPIC :D
thx boys and girls :D
(btw the boy insulting girls on forums instead of making them love IRL should commit a suicide)
 

asynja

New member
Регистрация
30.12.2009
Сообщения
46
Реакции
0
Баллы
0
Jacky сказал(а):
ROFL just EPIC :D
thx boys and girls :D
(btw the boy insulting girls on forums instead of making them love IRL should commit a suicide)
probably that's because all girls irl hate him and now he is taking avenge...
 

Pawlak

New member
Регистрация
12.10.2009
Сообщения
69
Реакции
0
Баллы
0

Healthien

New member
Регистрация
14.02.2010
Сообщения
15
Реакции
0
Баллы
0
miou сказал(а):
DaggerniczeK сказал(а):
pasjonujace jest to jak jaz i rami to przezywaja teraz :D forum fajterzy :D  xaxaxaxa  
ja sobie moge byc randomem i nonfatorem bo dla mnie to tylko gra a nie czesc zycia jak w waszym przypadku.  
gram tu dla przyjemnosci i nie scigam sie z nikim o bycie pro oh ah oh jaz rami.  
widac wy nadal w l2 jak w obrazek jestescie zapatrzeni i dla was to jedyne okno na swiat, l2 i fora zwiazane z serverami,
a FLAME to dla was jak narkotyk ktory pobudza do dzialania:)
szkoda mi was  rly  to byl ostatni post moj na ten temat i w tej sekcji ( chyba ze jeszcze magia czyms zablysnie to moze sie skusze na komentarz jej glupoty)  strata czasu na bierzaco tu uczestniczyc tak jak wy to robicie ;P
"rano wieczor we dnie w nocy badz mi rami i jaz na forum flame ku pomocy " ahhahahahhahahah  
cmokasy buziole :*  
nie znam Cie osobiscie, ale gdziekolwiek nie gralem, z kimkolwiek, wszyscy sie z Ciebie smieja, wiec jakies zdanie mam juz wyrobione, pozatym wyzywasz innych od forum "fajterow" a rzucasz tu jakimis pierwotnymi bluzgami i jak sie domyslam przekrecasz "fakty" byle jakkolwiek wyjsc z twarza, imho nie trzeba bylo sie wpierdalac w "rozmowe" ramiego ze swarmami, tak tylko wiecej ludzi widzi jaki tak naprawde jestes, ot moje 3 grosze.
i kto to mowi haha
 

miou1

New member
Регистрация
03.01.2010
Сообщения
381
Реакции
0
Баллы
0
jak mowisz to na podstawie tego co uslyszales od zubra i jego towarzyszy, to tak naprawde gowno wiesz :)

btw. nie chce mi sie drugi raz czytac wylewanych zali na forum, "lolpolaczkowych" flame'ow etc, a jak bedziesz chcial pogadac to wejdziemy na jakies vt i powiem Ci jak to bylo od drugiej strony, pozatym nie ciekawi Cie to ze wyszlo ledwie pare osob a wszyscy inni zostali?
 

Healthien

New member
Регистрация
14.02.2010
Сообщения
15
Реакции
0
Баллы
0
wiem jak bylo , bede dalej sie 3mal zdania zubra , dila i innych ktorych wyjebales na itemy . yo

edit: nie nie interesuje mnie 8) zreszta nie znam cie, tylko wiem tyle ze lubisz itemki :p
 

dillER

New member
Регистрация
09.04.2010
Сообщения
1
Реакции
0
Баллы
0
oj miou biedaku jak ty nawet wlasnego brata dymales na pixele ;D
 
Z

Zubr

Guest
miou mamy jakies commony b i a gradowe do skasowania, nie chcesz ich ? zawsze to pixele, a ty kochasz pixele ;D
 

Be3

New member
Регистрация
10.01.2010
Сообщения
7
Реакции
0
Баллы
0
miou сказал(а):
jak mowisz to na podstawie tego co uslyszales od zubra i jego towarzyszy, to tak naprawde gowno wiesz :)
btw. nie chce mi sie drugi raz czytac wylewanych zali na forum, "lolpolaczkowych" flame'ow etc, a jak bedziesz chcial pogadac to wejdziemy na jakies vt i powiem Ci jak to bylo od drugiej strony, pozatym nie ciekawi Cie to ze wyszlo ledwie pare osob a wszyscy inni zostali?
Nie wiem jak innym ale mi sie nie chce sluchac jakie jest Twoje zdanie na ten temat, bo ty nawet jak nie sklamiesz to prawdy nie powiesz, masz szczegolny dar robienia ludzi w chuja tak, ze ci jeszcze za to dziekuja, powinienes zostac politykiem.
Po co ktos kogo ta drama nie dotyczyla mial wychodzic, to byla drama wewnatrz const. Wyszli Ci co to const tworzyli od poczatku, zostali Ci co dolaczyli niedlugo po tobie do party. 
 

Mimek

New member
Регистрация
05.11.2009
Сообщения
3
Реакции
0
Баллы
0
:eek:
"Moi drodzy, po co k?tnie.
Po co wasze swary g?upie
wnet i tak zginiemy w zupie."

Widz?e L2 potrafi jeszcze zdrowo czesa? banie...  :'(
 

Users who are viewing this thread

Верх