[x30] Nie dzialajacy quest/nie mozna ukocznyc (1 Viewer)

logiteh

New member
Регистрация
11.12.2009
Сообщения
1
Реакции
0
Баллы
0
Więc moje pytanie odnoscie questa np. The finest indegrients part 1 na Ice Crystal mam marki z pajakow roslinek i pieskow tak jak trzeba etc zreszta nie pierwszy serwer nie pierwsyzy raz robie quest a skoplikowany to on nie jest wiec dlaczego nie moge go oddac ?
Na dodatek to nie pierwszy quest ktorego nie moge ukonczyc quest(Hearth of search the power) z VoS gdzie zbiera sie 300 kulek tez nie dziala mi poprawnie tj, nie moge oddac markow juz po ich uzbieraniu wiec o co chodzi ?
 

Arris1

New member
Регистрация
18.10.2009
Сообщения
101
Реакции
0
Баллы
0
logiteh сказал(а):
Wi?c moje pytanie odnoscie questa np. The finest indegrients part 1 na Ice Crystal mam marki z pajakow roslinek i pieskow tak jak trzeba etc zreszta nie pierwszy serwer nie pierwsyzy raz robie quest a skoplikowany to on nie jest wiec dlaczego nie moge go oddac ?
Na dodatek to nie pierwszy quest ktorego nie moge ukonczyc quest(Hearth of search the power) z VoS gdzie zbiera sie 300 kulek tez nie dziala mi poprawnie tj, nie moge oddac markow juz po ich uzbieraniu wiec o co chodzi ?
Zabij jeszcze z kilka questowych mobk?w na HS. Wtedy quest zaskoczy (zwykle starcz? z 2-3). Drobny bug.
 

kaendril

New member
Регистрация
21.08.2009
Сообщения
30
Реакции
0
Баллы
0
zabijaj ,moby az zniknie okienko wyswietlajace q itemy, najpewniejszy sposob
 

Users who are viewing this thread

Верх