[x30] Info (1 Viewer)

Korikor

New member
Регистрация
13.12.2009
Сообщения
3
Реакции
0
Баллы
0
Witam.
Od kilku dni szukam jakiegoś dobrego serwerka x30 i trafiłem tutaj. Grałem przez kilka lat na Nightmare (DN - może kojarzycie), ale jakoś tak od ponad roku nie grałem. Szukam czegoś nowego, bez stack subów itd.
Mam kilka pytań odnośnie tego:
Ile osób gra tutaj?
PVP? Siege? Istnieje coś takiego, czy po prostu 1 ally ma wszystkie zamki i nikt nie chodzi na siege "bo po co"?
Jaki klimat gry?
Ekonomia - czy jest znośna, czy już skopana tak bardzo, że ktoś nowy nie ma szans kupić niczego przez najbliższe pół roku gry bo prosty B/A grade kosztuje "no adena, itemz plz!!!"?
Ogólnie, jeżeli komuś by sie chciało, to prosiłbym aby napisał mi jak się tu gra i czy w ogóle opłaca się tu zaczynać.

Mam nadzieje, że tak ^^

Pozdrawiam.
 

Semea

New member
Регистрация
13.12.2009
Сообщения
6
Реакции
0
Баллы
0
zalezy czego szukasz
w tej chwili zalogowanych 2300 kont, z czego z 300 handluje sporo na botach + niedlugo siege

siege hmmm odbywaja sie :)
na serwie rzadzi 1 klan inne probuja cos robic, ale srednio im sie to udaje ;)
low b to kupisz w giran
a graty da sie kupic od ludzi,

ekonomia znosna (czyli da sie przyzwyczaic )
1 ancient adena 28-35a
1synt cokes - 800-900k a
s bronie to roznie jak sie trafi :) od 2kkk mozna cos dorwac :)
krysze ]10 nawet nie pytaj :p ceny z kosmosu bo zdobyc krysze to problem ;(
 

1nsane1

New member
Регистрация
06.12.2009
Сообщения
18
Реакции
0
Баллы
0
Taaak. PvP jezeli chcesz, napewno znajdziesz :) Dużo jest ludzi, więc nie trudno o PvP.
Tak jak przedmówca napisał, 1 kla rządzi, ale ostatnio stara się "pomagać" innym klanom, które moga się z nimi ponaparzac na równi. Bo narazie maja pare Vesperów, dynasty sety itp.

Ceny na rynku? Różnie, zazwyczaj ceny są dość wysokie, ale to ze względu, że drop kasy jest 30x i szansa 100%.
A-grade to nie problem ( dla fighterow) bo mozna commona kupic. tak w górnych granicach to 50kk za TOP a common set xD Dla nuków to wiadomo, ze z commonem to za dlugo nie pociagniesz :) DC robe set tak z 650kk mozna juz dorwac (rece 350-400kk, robe 150-200kk, helm/buty 40kk). S-grade to juz drooogo, ale Q itemy leca po 5, wiec recki s to kwestia kilku dni na calego seta
 

dydus

New member
Регистрация
15.12.2009
Сообщения
2
Реакции
0
Баллы
0
Witam ma mam trochę inne pytanie odnośnie serwera, na jakich plikach stoi ten serwer? Czy to jest L2J? Czy to ma jakieś małe powiązania z L2 Official :D Dzieki za odpowiedź :)
 

Toxic1

New member
Регистрация
16.09.2009
Сообщения
72
Реакции
0
Баллы
0
Nie jest to L2j, ale co to jest ciężko stwierdzić. Chodzą słuchy że wykradzione z ruskiego ofa pliki / że wykupione, jakaś naprawdę dobrze modowana wersja czegoś...(Kiedy wykryto pewien bug administracja umieściła informacje, iż to samo dzieje się na offie i proszą o cierpliwość)

 

dydus

New member
Регистрация
15.12.2009
Сообщения
2
Реакции
0
Баллы
0
Dziękuje bardzo za odpowiedź :)
 

NullPoint

New member
Регистрация
02.09.2009
Сообщения
114
Реакции
0
Баллы
0
dydus сказал(а):
Witam ma mam troch? inne pytanie odno?nie serwera, na jakich plikach stoi ten serwer? Czy to jest L2J? Czy to ma jakie? ma?e powi?zania z L2 Official :D Dzieki za odpowied? :)
java? buhaha i tyle
 

Semea

New member
Регистрация
13.12.2009
Сообщения
6
Реакции
0
Баллы
0
NullPoint сказал(а):
dydus сказал(а):
Witam ma mam troch? inne pytanie odno?nie serwera, na jakich plikach stoi ten serwer? Czy to jest L2J? Czy to ma jakie? ma?e powi?zania z L2 Official :D Dzieki za odpowied? :)
java? buhaha i tyle
zawsze tyle wnosisz do tematu ?
te teksty to chyba znasz z doswiadczenia... od dziewczyn po zdjeciu spodni od nich to slyszysz :)
 

NullPoint

New member
Регистрация
02.09.2009
Сообщения
114
Реакции
0
Баллы
0
mam wiecej doswiedczenia w l2 niz ty kiedy kolwiek bedziesz mial gowniarzu :-*
 

Gawain

New member
Регистрация
17.09.2009
Сообщения
321
Реакции
0
Баллы
0
Wy chyba wszedzie musicie zaczac chlapac ozorami nie na temat.
 

Semea

New member
Регистрация
13.12.2009
Сообщения
6
Реакции
0
Баллы
0
NullPoint сказал(а):
mam wiecej doswiedczenia w l2 niz ty kiedy kolwiek bedziesz mial gowniarzu  :-*
1) gowniarzu to mozesz sobie mowic do kolegow z piaskownicy
2) to ze spedziles pol zycia przy l2 nie daje ci prawa wysmiewania sie z innych :)
 

Houdini74

New member
Регистрация
02.12.2009
Сообщения
15
Реакции
0
Баллы
0
Serwer stoi na plikach gracia final PTS (public test server z retaila, te same bugi co były na offie zaraz na początku gracii final). Populacja całkiem przyzwoita ale ss lagi w godzinach szczytu są tragiczne więc bez zmian sprzętu nie wróżę świetlanej przyszłości. Sam daje czas do końca roku dla tego serwera, jak nic się nie zmieni to czas się ewakuować.
 

Gawain

New member
Регистрация
17.09.2009
Сообщения
321
Реакции
0
Баллы
0
NoName сказал(а):
Serwer stoi na plikach gracia final PTS (public test server z retaila, te same bugi co by?y na offie zaraz na pocz?tku gracii final). Populacja ca?kiem przyzwoita ale ss lagi w godzinach szczytu s? tragiczne wi?c bez zmian sprz?tu nie wr?wietlanej przysz?o?ci. Sam daje czas do ko?ca roku dla tego serwera, jak nic si? nie zmieni to czas si? ewakuowa?.
Ja na przyklad wole grac tutaj na pewnych plikach gdzie nie ma zbyt powaznych bugow niz isc na jakis loljava serwer, albo na l2off HB gdzie atrybuty nie dzialaja, moby na hb maja nie teges AI.
 

NullPoint

New member
Регистрация
02.09.2009
Сообщения
114
Реакции
0
Баллы
0
Gawain сказал(а):
NoName сказал(а):
Serwer stoi na plikach gracia final PTS (public test server z retaila, te same bugi co by?y na offie zaraz na pocz?tku gracii final). Populacja ca?kiem przyzwoita ale ss lagi w godzinach szczytu s? tragiczne wi?c bez zmian sprz?tu nie wr?wietlanej przysz?o?ci. Sam daje czas do ko?ca roku dla tego serwera, jak nic si? nie zmieni to czas si? ewakuowa?.
Ja na przyklad wole grac tutaj na pewnych plikach gdzie nie ma zbyt powaznych bugow niz isc na jakis loljava serwer, albo na l2off HB gdzie atrybuty nie dzialaja, moby na hb maja nie teges AI.
+1 tylko te sslagi...
 

Gawain

New member
Регистрация
17.09.2009
Сообщения
321
Реакции
0
Баллы
0
Te item lagi predzej czy pozniej znikna.
Miejmy nadzieje ze raczej szybciej niz pozniej, jakies tam zmiany administracja zapowiedziala. Oby wprowadzili je jak najszybciej.
 

kaendril

New member
Регистрация
21.08.2009
Сообщения
30
Реакции
0
Баллы
0
jak zaczna sie wykruszac ludzie automatycznie znikna lagi ;) proste
 
T

totap

Guest
czy da sie zrobić tak by w grze zamiast rosyjskich napisów były eng?
 
OP
OP
K

Korikor

New member
Регистрация
13.12.2009
Сообщения
3
Реакции
0
Баллы
0
totap сказал(а):
czy da sie zrobi? tak by w grze zamiast rosyjskich napis?w by?y eng?
Zalezy o jakich napisach m?wisz ;p
Je?eli o napisy gry to zmie? w opcjach j?zyk, je?eli o niekt?re czaty z npc to... nie :p
 

Toxic1

New member
Регистрация
16.09.2009
Сообщения
72
Реакции
0
Баллы
0

Users who are viewing this thread

Верх