System certifikatow (1 Viewer)

agentmullder

New member
Регистрация
30.11.2010
Сообщения
6
Реакции
0
Баллы
0
Witam. Jako, ze nigdy nie gralem na oficjalnych plikach, chcialbym sie zapytac jak sie miewa tutaj (mowie o gracji final) sprawa ze skilami z subowych certyfikatow. Jesli mam celestial + haste + ud z tanka, to czy wszystkie 3 buffy moga mi sie wlaczyc, czy sie wykluczaja i dzialac moze tylko 1?
Bede wdzieczny za odpowiedz osob ktore tutaj juz dluzej graja i sprawdzili to w boju :D. Pozdrawiam.
 

k3dar

New member
Регистрация
27.04.2010
Сообщения
20
Реакции
0
Баллы
0
z tego co pamiętam haste może działać jednocześnie z ud albo celestialem...
 

Arcain

New member
Регистрация
21.12.2009
Сообщения
470
Реакции
0
Баллы
0
k3dar сказал(а):
z tego co pami?tam haste mo?e dzia?a? jednocze?nie z ud albo celestialem...
Moge potwierdzic, nie wiem jednak czy dodatkowo moze sie jeszcze odpalic UD czy tez pokrywa sie z celestialem. Warto jednak pamietac, ze te triggery zajmuja pasek buffow co w pewnych sytuacjach moze grozic overbuffem.
 

aqqvirus

New member
Регистрация
03.01.2011
Сообщения
87
Реакции
0
Баллы
0
jak tu dziala celka ?

mianowicie jak sie zalaczy to czy jak bije odrazu sie wylancza czy moge z nia te 4s bic ?
 

Arcain

New member
Регистрация
21.12.2009
Сообщения
470
Реакции
0
Баллы
0
Na celestialu z cerfyikacji mozesz uzywac skill, bic itd. Nie dzialaja natomiast na Ciebie heale poza hp potkami i bodajze balance life.
 

Lokocz

New member
Регистрация
19.04.2010
Сообщения
672
Реакции
0
Баллы
0
haste moze byc razem z ud/celestial
celestial i ud nie moga byc razem, jezeli w trakcie trwania ud opdali sie celestial, to nadpisze ud
jezeli w trakcie trwania celestiala mialoby wlaczyc sie ud, to nie sie nie stanie
podczas celestiala z certyfikacji mozna normalnie uzywac skilli i nie zniknie
 

aqqvirus

New member
Регистрация
03.01.2011
Сообщения
87
Реакции
0
Баллы
0
a jakie najlepiej wedlug was certy dla nuka ?

ud/celka zerk mpow ?
 

aqqvirus

New member
Регистрация
03.01.2011
Сообщения
87
Реакции
0
Баллы
0
no ale ud z celka sie zmieniaja wiec hmmm coprawda zawsze tak robilem ale jak tu jest z czestotliwoscia zalaczania sie tego ?
 

Users who are viewing this thread

Верх