svatební manažer (1 Viewer)

prdelka49

New member
Регистрация
18.10.2010
Сообщения
4
Реакции
0
Баллы
0
Zdravím pánové!! prosím vás, už měsíc hledám wedding managera(svatebního manažera) na jiných serverech býval v kostele v giranu nebo v jinych kostelech, hraju tady na 5x new word a nemužu ho najít, denně tam píšu do shoutu a nikdo mi není schopnej pomoc tak to zkouším tady, doufám že mi to řekneve vy! :) :) děkuju za radu, mam v planu si vzít přítelkyni ;D
 

n

New member
Регистрация
20.08.2009
Сообщения
125
Реакции
0
Баллы
0
to bylo v mode tak pred 5 lety na tech nejubozejsich javach, ne? tady s timhle asi nepochodis.
po mesici hledani by ti mohlo dojit ze tu zadny manager neni.
 
OP
OP
P

prdelka49

New member
Регистрация
18.10.2010
Сообщения
4
Реакции
0
Баллы
0
tak na co se da dělat ten Q na svatebni saty?? asi to zas tak ubohy nebylo ne kdyz tam manazer svatebni byl a tady nejni :)
 

iRock1

New member
Регистрация
23.08.2009
Сообщения
64
Реакции
0
Баллы
0
Wedding je na RPG len ako event link: https://forumen.rpg-club.net/index.php/topic,3060.0.html
Saty su v l2 len ako doplnok for fun, mozno s tym chceli povodne nieco robit ale ziadna svadba ako to poznas ty nie je.
 
OP
OP
P

prdelka49

New member
Регистрация
18.10.2010
Сообщения
4
Реакции
0
Баллы
0
ahááá :) tak děkuju moc za info a hlavně děkuju za odkaz :) konečně mi to někdo objasnil :) jen sem koukal na ty přisná pravidla :) že když učiastnici nebudou on line bude permamentní ban :) tak by mě dost zajímalo jakej mam uvest čas :) když v rusku maj snad od dvě hodiny dřív :)
 

muagez

New member
Регистрация
01.11.2010
Сообщения
100
Реакции
0
Баллы
0
prdelka49 сказал(а):
dost zaj?malo jakej mam uvest ?as :) kdy? v rusku maj snad od dv? hodiny d?v :)
Desired time (18:00 or 19:00 / GMT /)
my jsme GTM+1 tak?e 19:00 nebo 20:00 pro n?s
btw: v?t?ina zde hraj?c?ch rus? m? GTM+3, tud? maj? o 2 hodiny v?c ne? my
 

Jacky1

New member
Регистрация
21.08.2009
Сообщения
455
Реакции
0
Баллы
0
n сказал(а):
to bylo v mode tak pred 5 lety na tech nejubozejsich javach, ne? tady s timhle asi nepochodis.
po mesici hledani by ti mohlo dojit ze tu zadny manager neni.
po roce hrani na rpg bys mohl v?d?t, ?e tu svatby p?eci jen jsou :D
n?zy n?zy  ::)
 

Users who are viewing this thread

Верх