RUR przez SMS? [x15] (1 Viewer)

Duniolski

New member
Регистрация
22.08.2011
Сообщения
11
Реакции
0
Баллы
0
Czy jeżeli mam Pomarańczowy mogę zamówić RUR przez sms? Bo wysłałem jakiegoś sms myślałem, Ze mi dojdzie i straciłem 7 zł ... Wiec jeżeli możemy zamawiać przez sms do Jak do zrobić?
 

Gawain

New member
Регистрация
17.09.2009
Сообщения
321
Реакции
0
Баллы
0
Nie jestem pewien czy ktos z poza Rosji w ogole moze teraz donatowac.
Poza tym RUR za sms to byla najdrozsza opcja z mozliwych.

Najlepiej czekac na wznowienie paypal donations.
 

Kiru

New member
Регистрация
06.06.2010
Сообщения
190
Реакции
0
Баллы
0
Duniolski сказал(а):
Czy je?eli mam Pomara?czowy mog? zam?wi? RUR przez sms? Bo wys?a?em jakiego? sms my?la?em, Ze mi dojdzie i straci?em 7 z? ... Wiec je?eli mo?emy zamawia? przez sms do Jak do zrobi?
olej to dostaniesz 10rur :) za wysalenego sms albo i gorzej
 

Traderxx

New member
Регистрация
16.10.2009
Сообщения
405
Реакции
0
Баллы
0
zawsze to 50kk :D
Chociaż na portalach aukcyjnych są lepsze oferty ;)
 
OP
OP
D

Duniolski

New member
Регистрация
22.08.2011
Сообщения
11
Реакции
0
Баллы
0
No to w jaki sposób można tutaj zdobyć RUR? Da się jakoś?

Czytałem że za głosowanie można coś zdobyć tak? Jeżeli tak to jak? Bo nie mam pojęcia :[...
 

Traderxx

New member
Регистрация
16.10.2009
Сообщения
405
Реакции
0
Баллы
0
Duniolski сказал(а):
No to w jaki spos?b mo?na tutaj zdoby? RUR? Da si? jako?
Czyta?em ?e za g?osowanie mo?na co? zdoby? tak? Je?eli tak to jak? Bo nie mam poj?cia :[...
Najlepiej kupi? od graczy za aden?
Logujesz si? na https://forumen.rpg-club.net/?p=account_1 p?niej bonus, wybierasz nazw? postaci klikasz vote, nast?pnie musisz przepisa? jaki? kod i tyle. Przy pierwszym g?osowaniu nie dostajesz RUR dopiero musisz powt?rzy? g?osowanie za 24h
Nie wiem czy nadal to dzia?a
 

kornez

New member
Регистрация
08.09.2010
Сообщения
203
Реакции
0
Баллы
0
na naszym portalu aukcyjnym masz tania adene, za nią kup rury w grze. Wyjdzie o wiele taniej niz z dotacji ;p
 

Traderxx

New member
Регистрация
16.10.2009
Сообщения
405
Реакции
0
Баллы
0
kornez сказал(а):
na naszym portalu aukcyjnym masz tania adene, za ni? kup rury w grze. Wyjdzie o wiele taniej niz z dotacji ;p
no i wspomo?e naszych polaczk?w :D
polaczki farmi? -] sprzedaj? adenk? -] on kupuj? -] kupuj? rury od rusk?w -] oni kupuj? rury za dotacj? ;)
 

Traderxx

New member
Регистрация
16.10.2009
Сообщения
405
Реакции
0
Баллы
0
W zasadzie to tak, ale chcieliśmy być dyskretni :D
 
OP
OP
D

Duniolski

New member
Регистрация
22.08.2011
Сообщения
11
Реакции
0
Баллы
0
Traderxx сказал(а):
W zasadzie to tak, ale chcieli?my by? dyskretni  :D
Ahh... No ok :)... A to z g?osowaniem to dzia?a czy ju? niestety nie? :)
Traderxx сказал(а):
Duniolski сказал(а):
No to w jaki spos?b mo?na tutaj zdoby? RUR? Da si? jako?
Czyta?em ?e za g?osowanie mo?na co? zdoby? tak? Je?eli tak to jak? Bo nie mam poj?cia :[...
Najlepiej kupi? od graczy za aden?
Logujesz si? na https://forumen.rpg-club.net/?p=account_1 p?niej bonus, wybierasz nazw? postaci klikasz vote, nast?pnie musisz przepisa? jaki? kod i tyle. Przy pierwszym g?osowaniu nie dostajesz RUR dopiero musisz powt?rzy? g?osowanie za 24h
Nie wiem czy nadal to dzia?a
I jak ja mam ten kod przepisa? jak on po rusku jest? W sumie na tej stronie z kodem tam wszystko jest po rusku i nie wiem o co chodzi ;)...
 

Shanique

New member
Регистрация
17.12.2010
Сообщения
49
Реакции
0
Баллы
0
hmm... ja tam nie mam cyrylicy...
https://forumen.rpg-club.net/top-g4ne2e1acrer

zarejestruj się, kliknij vote, zdrap "zdrapkę", przepisz kod, zaznacz x15, wpisz nick z gry i kliknij niebieski ruski napis... mi działa bez problemu... oczywiście musisz być wylogowany z gry na te kilka sekund odliczania... gl ^^
 
OP
OP
D

Duniolski

New member
Регистрация
22.08.2011
Сообщения
11
Реакции
0
Баллы
0
Adri сказал(а):
hmm... ja tam nie mam cyrylicy...
https://forumen.rpg-club.net/top-g4ne2e1acrer
zarejestruj si?, kliknij vote, zdrap "zdrapk?", przepisz kod, zaznacz x15, wpisz nick z gry i kliknij niebieski ruski napis... mi dzia?a bez problemu... oczywi?cie musisz by? wylogowany z gry na te kilka sekund odliczania... gl ^^
No ja w?a?nie mam... Screen -
2lo6682.jpg

A robi? dok?adnie jak m?wisz...
@Edit...
Je?eli mi kto? powie czy jak wy?l? z Orange kod to do?aduje mi RUR?
Je?eli to dzia?a i kto? mi pomo?e to mu b?d? m?g? wys?a? jaki? kod na RUR... (Ja zdecyduje jaki)
 

Shanique

New member
Регистрация
17.12.2010
Сообщения
49
Реакции
0
Баллы
0
hehe no masz dok?adnie to co ja... na tym czarnym polu pisze, ze masz je zetrze? myszk? (przytrzymaj lew? mysz i przejed? po czarnym polu) xD

 
OP
OP
D

Duniolski

New member
Регистрация
22.08.2011
Сообщения
11
Реакции
0
Баллы
0
Ahh... Dobra nie ogarniam ruskiego i dlatego tak :)... To był mój pierwszy głos dopiero :)... A tam w tym drugim polu pod x15 mam wpisać swój nick postaci? :)

I jak jutro znów zagłosuje to coś mi doda? :)
 

Shanique

New member
Регистрация
17.12.2010
Сообщения
49
Реакции
0
Баллы
0
tak, wpisujesz nick postaci :)
jak jutro zagłosujesz to w inventory powinien pojawić się vote coin... tylko pamiętaj, jak będziesz głosował to koniecznie musisz być WYLOGOWANY, bo inaczej nie dostaniesz coina :)
 

Arczi

New member
Регистрация
01.01.2011
Сообщения
29
Реакции
0
Баллы
0
Nie trzeba się w kontrol panelu logować ;) od razu można votować będąc niezalogowanym na rpg stronie..i przyy votowaniu się przecież wbija nick postaci i jaki server ;)
 
OP
OP
D

Duniolski

New member
Регистрация
22.08.2011
Сообщения
11
Реакции
0
Баллы
0
Wielkie dzięki za pomoc :)...
 
OP
OP
D

Duniolski

New member
Регистрация
22.08.2011
Сообщения
11
Реакции
0
Баллы
0
A jednak... Głosuję już 3 dzień, ale nadal w ekwipunku nie mam vote coinsów... Jak zrobić, żeby cookie nie usuwało mi czy coś? :)
 

Dziejowa

New member
Регистрация
10.06.2010
Сообщения
108
Реакции
0
Баллы
0
jeśli uzywasz IE do głosowania, to najlepiej zmień na jakąś inną przeglądarkę. W IE cieżko odnalźdź opcję zeby nie kasowało Cookie, znaczy pewnie możliwe, ale mi się udało tylko, aby nie kasował przez kilka dni, a jak się zapomnę to mi znów kasuje
 

Users who are viewing this thread

Верх