RPG-CLUB (x15) serverio informacija ir politikos aptarimas (1 Viewer)

MasterBurba

New member
Регистрация
25.11.2009
Сообщения
116
Реакции
0
Баллы
0
zjbs srws lietuvei hero mok lost
 

Wild2

New member
Регистрация
26.03.2011
Сообщения
8
Реакции
0
Баллы
0
Noriu paklausti cia vis zmones kalba kad cia des High Five,tai cia jie patys susigalvojo ar rimtai ides?
 

MinDiuSe

New member
Регистрация
03.01.2010
Сообщения
266
Реакции
0
Баллы
0
Wild сказал(а):
Noriu paklausti cia vis zmones kalba kad cia des High Five,tai cia jie patys susigalvojo ar rimtai ides?
Rimtai ides , po 3 menesiu ma?daug , jei netiki ma?daug m?nesio begyje atsidarys beta ;)
 

HeroWanted

New member
Регистрация
09.07.2010
Сообщения
203
Реакции
0
Баллы
0
taip pat kaip ir freya turejo po nauju idet...
 

Bimbo1

New member
Регистрация
01.07.2010
Сообщения
209
Реакции
0
Баллы
0
ides tik nezinia kuriam simtmeti.... ciuju rudeni new servas su kalnu donate....
 

Bimbo1

New member
Регистрация
01.07.2010
Сообщения
209
Реакции
0
Баллы
0
Kaunomanas69 сказал(а):
Bimbo сказал(а):
MasterBurba сказал(а):
gladvalakas eik juniorsu must :D aj btw yra flagu varkoj....
aik avalono sliure is cia :D javose grajina , cia ateina vierhu pabut
o dar tas durnelis apsireiske :D krw suduzusiam serve ant grindu voliojies jau net kai visi serva leavino ar grazu? per 30s sugula ant grindu ir pr0 jaucias belekokiam ultra pr0 global serve losdamas :D eik krw susiremontuok 1hp resa debiliuk :D
 

MasterBurba

New member
Регистрация
25.11.2009
Сообщения
116
Реакции
0
Баллы
0
matai cia, skirtingai negu agros java tym bent gali ramiai vaiksciot ir nebijot,kad ikrisi i geodata


/peace java mulki
 

Bimbo1

New member
Регистрация
01.07.2010
Сообщения
209
Реакции
0
Баллы
0
MasterBurba сказал(а):
matai cia, skirtingai negu agros java tym bent gali ramiai vaiksciot ir nebijot,kad ikrisi i geodata
/peace java mulki
kad ir tam argose niekas niekur nekrisdavo, tik va kai po reso atsikeldavo tj ne su 1hp :D
/peace varkose flagai
 

CrossFirepwnz

New member
Регистрация
05.02.2010
Сообщения
901
Реакции
0
Баллы
0
Bimbo сказал(а):
MasterBurba сказал(а):
matai cia, skirtingai negu agros java tym bent gali ramiai vaiksciot ir nebijot,kad ikrisi i geodata
/peace java mulki
kad ir tam argose niekas niekur nekrisdavo, tik va kai po reso atsikeldavo tj ne su 1hp :D
/peace varkose flagai
Eik ruse, nesidaryk ?ia g?dos, butthurte. Taip rpg buvai su ?dais sune?iotas, kad kaip tardzielis ?ia ateini ?rodin?t, koks xujovas tavo tas argosas. Jeigu ten taip zjbs, tai ir pisk ten ir s?d?k la?iniuoti, o ne ?itam forume pastoviai kimarink.
 

Bimbo1

New member
Регистрация
01.07.2010
Сообщения
209
Реакции
0
Баллы
0
CrossFirepwnz сказал(а):
Bimbo сказал(а):
MasterBurba сказал(а):
matai cia, skirtingai negu agros java tym bent gali ramiai vaiksciot ir nebijot,kad ikrisi i geodata
/peace java mulki
kad ir tam argose niekas niekur nekrisdavo, tik va kai po reso atsikeldavo tj ne su 1hp :D
/peace varkose flagai
Eik ruse, nesidaryk ?ia g?dos, butthurte. Taip rpg buvai su ?dais sune?iotas, kad kaip tardzielis ?ia ateini ?rodin?t, koks xujovas tavo tas argosas. Jeigu ten taip zjbs, tai ir pisk ten ir s?d?k la?iniuoti, o ne ?itam forume pastoviai kimarink.
tu zaidejau blet 81 pw po puses metu sa vsem nusprok vartytojau tu :D
 

CrossFirepwnz

New member
Регистрация
05.02.2010
Сообщения
901
Реакции
0
Баллы
0
3 mėnesiai - pusė metų? Okey. :D Matai, aš ne taip kaip tu, nesikeldavau 7 ryto, kad galėčiau pafarmint mobus. ;D
 

Bimbo1

New member
Регистрация
01.07.2010
Сообщения
209
Реакции
0
Баллы
0
CrossFirepwnz сказал(а):
3 m?nesiai - pus? met? Okey. :D Matai, a? ne taip kaip tu, nesikeldavau 7 ryto, kad gal?iau pafarmint mobus.  ;D
nebegrybauk 3 menesiai, dar pamenu kaip arion forume gyreis kad einat su forgais i rpg x5 o dar net nebuvo atidarytas , taip kad ejai nuo pat pradziu failune  :D krc jau toks trintukas kreivarankis, taip ir sakyk kad neks i pt neimdavo duhe
 

CrossFirepwnz

New member
Регистрация
05.02.2010
Сообщения
901
Реакции
0
Баллы
0
Bimbo сказал(а):
CrossFirepwnz сказал(а):
3 m?nesiai - pus? met? Okey. :D Matai, a? ne taip kaip tu, nesikeldavau 7 ryto, kad gal?iau pafarmint mobus.  ;D
nebegrybauk 3 menesiai, dar pamenu kaip arion forume gyreis kad einat su forgais i rpg x5 o dar net nebuvo atidarytas , taip kad ejai nuo pat pradziu failune  :D krc jau toks trintukas kreivarankis, taip ir sakyk kad neks i pt neimdavo duhe
Hm... Pagalvokim. Kada rpg atsidar? Baland?io vidur?, jei gerai pamenu? A? ten ?aid?iau iki liepos, tada pasijungdavau ?iaip pakimarint, vt pa?nek?t ir oly nueit padurnavot... Tai 3-4 m?nesiai i?eina, k? dar dauneli papasakosi? Ai, jo tu gi ?igonas, visk? geriau u? mane ?inai.  ;D Jo, tas kreivarankis u? tave daugiau sugeba, eik toliau parodysi koks pro esi. Ir ?iaip, px gal ir kreivarankis, bet man bent n?ra l2]all, kaip tau, tai a? d?l to nesiparinu, nes man px tas laineid?as.  ;D Taip, a? d?chas, bet tu dar ?iauresnis, nes po kol kas vartaisi ? vienus vartus. O kaip d?l tu treningini? maroz? Gal tave labai skriaud?ia, kad butthurted esi? :D
 

Bimbo1

New member
Регистрация
01.07.2010
Сообщения
209
Реакции
0
Баллы
0
CrossFirepwnz сказал(а):
Bimbo сказал(а):
CrossFirepwnz сказал(а):
3 m?nesiai - pus? met? Okey. :D Matai, a? ne taip kaip tu, nesikeldavau 7 ryto, kad gal?iau pafarmint mobus.  ;D
nebegrybauk 3 menesiai, dar pamenu kaip arion forume gyreis kad einat su forgais i rpg x5 o dar net nebuvo atidarytas , taip kad ejai nuo pat pradziu failune  :D krc jau toks trintukas kreivarankis, taip ir sakyk kad neks i pt neimdavo duhe
Hm... Pagalvokim. Kada rpg atsidar? Baland?io vidur?, jei gerai pamenu? A? ten ?aid?iau iki liepos, tada pasijungdavau ?iaip pakimarint, vt pa?nek?t ir oly nueit padurnavot... Tai 3-4 m?nesiai i?eina, k? dar dauneli papasakosi? Ai, jo tu gi ?igonas, visk? geriau u? mane ?inai.  ;D Jo, tas kreivarankis u? tave daugiau sugeba, eik toliau parodysi koks pro esi. Ir ?iaip, px gal ir kreivarankis, bet man bent n?ra l2]all, kaip tau, tai a? d?l to nesiparinu, nes man px tas laineid?as.  ;D Taip, a? d?chas, bet tu dar ?iauresnis, nes po kol kas vartaisi ? vienus vartus. O kaip d?l tu treningini? maroz? Gal tave labai skriaud?ia, kad butthurted esi? :D
Nu man sito kaip ir gana  :D btw vasara alus mergos liferi spruk is forumo
 

CrossFirepwnz

New member
Регистрация
05.02.2010
Сообщения
901
Реакции
0
Баллы
0
Belenkaip suvartei, einu paverkt. :D :D Pz, tu man toks atšokęs nuo proto, kad graudu tavo rašliavą skaityt.
 

Users who are viewing this thread

Верх