Problem z zalogowaniem (1 Viewer)

BloodMan

New member
Регистрация
13.01.2010
Сообщения
4
Реакции
0
Баллы
0
Witam, mam problem z zalogowaniem sie na alta. Na maina i na spoila moge sie zalogowac bez problemu a jak proboje sie zalogowac na 2 alta to mi wyskakuje podczas logowania "System error", znajomy ktory tu gra tez ma ten problem. O co chodzi? Ktos procz nas tez tak ma? Dzieki za odpowiedz. Pozdro.
 

Jacky1

New member
Регистрация
21.08.2009
Сообщения
455
Реакции
0
Баллы
0
BloodMan сказал(а):
Witam, mam problem z zalogowaniem sie na alta. Na maina i na spoila moge sie zalogowac bez problemu a jak proboje sie zalogowac na 2 alta to mi wyskakuje podczas logowania "System error", znajomy ktory tu gra tez ma ten problem. O co chodzi? Ktos procz nas tez tak ma? Dzieki za odpowiedz. Pozdro.
Login on RPG pages to that account and use Set IP, also if it writes error on ligging to pages click on the first link it show and that dialogue asks for email from that account and it will reset the IP. (its the new IP protection)
 

xForce1

New member
Регистрация
14.01.2010
Сообщения
319
Реакции
0
Баллы
0
Mam tak samo, i nie wiem co zrobic. Jacky mogl bys opisac krok po kroku jak to zrobic ?. A moze jest to zwiazane z przenoszeniem Data base z x30. mam to samo acc :S
 
OP
OP
B

BloodMan

New member
Регистрация
13.01.2010
Сообщения
4
Реакции
0
Баллы
0
Już wiem co sie stalo, po ustawieniu tego nowego systemu na ip automatycznie sie ustawilo na koncie ip 127.0.*.* i bylo odchaczone filtr do logowania na www a zaznaczony filtr do logowania do gry, ustawilem swoj zakres ip (zmienne) i odchaczylem filtr ip na www i w grze, teraz dziala bez problemu.
 

Jacky1

New member
Регистрация
21.08.2009
Сообщения
455
Реакции
0
Баллы
0
xForce сказал(а):
Mam tak samo, i nie wiem co zrobic. Jacky mogl bys opisac krok po kroku jak to zrobic ?. A moze jest to zwiazane z przenoszeniem Data base z x30. mam to samo acc :S
Na vencie....dzisaj.
 

noob

New member
Регистрация
01.06.2010
Сообщения
2
Реакции
0
Баллы
0
To może odpowiecie tu? Bo ja i mój brat mamy ten sam problem. Ładnie się chcę zalogować a tu błąd:

change ip filter and change password.

Może ktoś mi napisze co i jak mam zrobić?
 

xForce1

New member
Регистрация
14.01.2010
Сообщения
319
Реакции
0
Баллы
0
https://forumen.rpg-club.net/index.php?topic=4976.0
https://forumen.rpg-club.net/index.php?topic=4862.0
 

noob

New member
Регистрация
01.06.2010
Сообщения
2
Реакции
0
Баллы
0
Dzięki wielkie, to mi pomogło :)
 

Users who are viewing this thread

Верх