Probelm z gra (1 Viewer)

GreengoS

New member
Регистрация
09.09.2009
Сообщения
52
Реакции
0
Баллы
0
witam mam zamiar grac na tym servie ale gdy klikam start w luncherze to mi zawiesza kompa :/ prosze o pomoc:p z góry dziekówa
 

Шабака

Круче админа
Регистрация
17.04.2008
Сообщения
3 473
Реакции
347
Баллы
0
Microsoft .NET Framework 2.0 zainstalowane?
 

Bukkake

New member
Регистрация
02.10.2009
Сообщения
5
Реакции
0
Баллы
0
Możliwe, że patch został ściągnięty z błędem. Zassaj ponownie, jak to nie pomoże, to zrób reinstal klienta.
 
OP
OP
G

GreengoS

New member
Регистрация
09.09.2009
Сообщения
52
Реакции
0
Баллы
0
mam zainstalowane Microsoft .NET Framework 3.0 albo 3.5 nawet a patch sie sciagnal poprawie instalowalem klienta 3 razy i nic wielki chuj jak biore start po rusku to mi zwiesza kompa i nic nie idzie zrobic oprucz restarta ;/
 

Toxic1

New member
Регистрация
16.09.2009
Сообщения
72
Реакции
0
Баллы
0
Może wgrasz od kogoś działający system. Ja np w ogole nie używam tego updatera.
 
OP
OP
G

GreengoS

New member
Регистрация
09.09.2009
Сообщения
52
Реакции
0
Баллы
0
moglbys mi podeslac na emaila?:) [email protected] z gory dziekowa bardzo :) wroce ze szkoly to sprobuje jeszce cos pokombinowac bo bardzo chce pograc na tym servie :)
 
OP
OP
G

GreengoS

New member
Регистрация
09.09.2009
Сообщения
52
Реакции
0
Баллы
0
ok dziekowa chlopaki sciagnolem nowego klienta i wszystko smiga :)
 

Sheomund

New member
Регистрация
08.11.2009
Сообщения
2
Реакции
0
Баллы
0
Witam ja mam bardoz ciekawy i denerwujacy problem otóż nie moge sie zalogowac do gry przed godzina 12 albo 13 niewiadomo dlaczego, z gory dzieki za pomoc
 

kinus

New member
Регистрация
24.08.2009
Сообщения
62
Реакции
0
Баллы
0
Sheomund сказал(а):
Witam ja mam bardoz ciekawy i denerwujacy problem ot? nie moge sie zalogowac do gry przed godzina 12 albo 13 niewiadomo dlaczego, z gory dzieki za pomoc
to samo u mnie, pisza zeby updatetowac klienta, ja to robie za kazdym razem, a i tak nie moge zalogowac do gry, kto jest ma takie problemy?
// mam neostrada, moze jakies ip sa blokowane?
 

Sheomund

New member
Регистрация
08.11.2009
Сообщения
2
Реакции
0
Баллы
0
Nie no ja mam sferie i ip mi sie zmienai z kazdym polaczeniem wiec to nie od tego, a dzisiaj to wcale sie lognac nie moge wpisuje login i haslo moze by nawe fikcyjne jak np dupa/dupa i tak caly czas jest tylko ze sie logujesz i prosze czekac tan moment i tan komunikat moze sie tak trzymac i 4h
 

kaendril

New member
Регистрация
21.08.2009
Сообщения
30
Реакции
0
Баллы
0
bo zostal zmieniony plik l2.ini i dlatego nie mozecie sie polaczyc, wezcie od kogos kto moze

 

Users who are viewing this thread

Верх