Położenie okien (1 Viewer)

Ghirt

New member
Регистрация
01.02.2010
Сообщения
2
Реакции
0
Баллы
0
Witam,
mam problemik z położeniem okien (status, skile, mapa, pasek skrótów etc), muszę je ustawiać od nowa z każdym uruchomieniem gry (ustawienia resetują się jak zamykam grę).
Ktoś wie co zrobić żeby mi zapisało ustawienia,?

Jeszcze jedno: jest jakiś sposób by uruchomić grę bez check files?
 

jonek

New member
Регистрация
12.10.2009
Сообщения
63
Реакции
0
Баллы
0
sprawdz czy plik windowsinfo.ini nie jest przypadkiem tylko do odczytu.

da sie ominac check files.

1. mozesz dodac pliki ktore podmieniasz do ignorowanych przy sprawdzaniu
2. po uaktualnieniu gry nie uzywaj wiecej updatera. plik l2.exe zamien na orginalny ale spatchowany plik l2.exe, taki ktory nie wykrywa ze pliki sa uszkodzone. zmien recznie ip servera w pliku l2.ini. done.
 
OP
OP
G

Ghirt

New member
Регистрация
01.02.2010
Сообщения
2
Реакции
0
Баллы
0
windowsinfo.ini nie jest tylko do odczytu,

check files:
1. jak?
2. można jaśniej?;] (wiem, wiem, gupi jestem) odpalam gre tylko poprzez l2.exe, skąd wziąć oryginalny ale spatchowany l2.exe? w l2.ini nie ma żadnego ip, (nie chodzi przypadkiem o plik hosts w /win/system/drivers?)
 

aLittle

New member
Регистрация
13.01.2010
Сообщения
88
Реакции
0
Баллы
0
Options -] Game -] Initialize

Mi kiedyś pomogło ; )
 

YeeBunnyWhoYou

New member
Регистрация
01.02.2010
Сообщения
8
Реакции
0
Баллы
0
Ghirt сказал(а):
2. mo?na ja?niej?;] (wiem, wiem, gupi jestem) odpalam gre tylko poprzez l2.exe, sk?d wzi? oryginalny ale spatchowany l2.exe? w l2.ini nie ma ?adnego ip, (nie chodzi przypadkiem o plik hosts w /win/system/drivers?)
a nie lepiej zmieni? nazw? updatera? np z rpgupdater.exe usu? "r"  powinno podzia?a?, a w razie czego mozna szybko i latwo wr?ci? do starych ustawie?.
oftopic PS. jaka? stronka gdzie m?g?bym poczytac o gracja final? mechanike gry mam mniej wi?cej opanowan? (troche pvp na high ratach) ale jakie questy robi?, gdzie farmi? itp to dla mnie czarna magia.
 

BadDude

New member
Регистрация
23.12.2009
Сообщения
328
Реакции
0
Баллы
0
YeeBunnyWhoYou сказал(а):
Ghirt сказал(а):
2. mo?na ja?niej?;] (wiem, wiem, gupi jestem) odpalam gre tylko poprzez l2.exe, sk?d wzi? oryginalny ale spatchowany l2.exe? w l2.ini nie ma ?adnego ip, (nie chodzi przypadkiem o plik hosts w /win/system/drivers?)
a nie lepiej zmieni? nazw? updatera? np z rpgupdater.exe usu? "r"  powinno podzia?a?, a w razie czego mozna szybko i latwo wr?ci? do starych ustawie?.
oftopic PS. jaka? stronka gdzie m?g?bym poczytac o gracja final? mechanike gry mam mniej wi?cej opanowan? (troche pvp na high ratach) ale jakie questy robi?, gdzie farmi? itp to dla mnie czarna magia.
lineage2.com -] news -] game updates
 

jonek

New member
Регистрация
12.10.2009
Сообщения
63
Реакции
0
Баллы
0
nie pamietam dokladnego adresu ale wpisz w google elliebelly
 

Users who are viewing this thread

Верх