Phoenix Knight LF CP (1 Viewer)

xSmaka

New member
Регистрация
30.12.2011
Сообщения
16
Реакции
0
Баллы
0
Witam na tanku posiadam 85lvl wbity, wszystkie suby, nobless, i sprzęt na poziomie S80/S84 aha i oczywiście wręcz wszystkie skile (w każdej chwili mogę wykupić booki z oli wszystkie) wiecej informacji na private na forum
 

Wilk

New member
Регистрация
06.06.2011
Сообщения
339
Реакции
0
Баллы
0
Ale jesteście pr0 xD
 

kokaina

New member
Регистрация
13.01.2011
Сообщения
116
Реакции
0
Баллы
0
Dobra kuFFa nie znamy si?  :-[
 
OP
OP
X

xSmaka

New member
Регистрация
30.12.2011
Сообщения
16
Реакции
0
Баллы
0
ciekawe jak mam wykupic jak serwer jest ON i nawet wbic skili z oli nie zdarzylem :) a po 2 jakis czas nie gralem palkiem :)
 
OP
OP
X

xSmaka

New member
Регистрация
30.12.2011
Сообщения
16
Реакции
0
Баллы
0
czasami jest ON ale teraz to juz wogole wszystko siadlo przykladowo jak ludzie tokeny z oly wyciagali to stal serwer iles godzin a potem na nastepny dzien tez iles godzin byl ON a teraz to juz wogole wszystko wrecz jest OFF a tak wogole to tam mialo byc OFF a pewnie z przyzyczajenia napisalem tak :)
 
OP
OP
X

xSmaka

New member
Регистрация
30.12.2011
Сообщения
16
Реакции
0
Баллы
0
i tak btw jak nie masz nic do powiedzenia odnosnie CP to nic nie pisz i sobie poszukaj innego topika aby posty sobie robic gadaniem o tym czego w tym topiku nie powinno byc
 

kokaina

New member
Регистрация
13.01.2011
Сообщения
116
Реакции
0
Баллы
0
xSmaka сказал(а):
i tak btw jak nie masz nic do powiedzenia odnosnie CP to nic nie pisz i sobie poszukaj innego topika aby posty sobie robic gadaniem o tym czego w tym topiku nie powinno byc
Oczywi?cie m?g?bym Ci? w tym momencie wy?mia? i powiedzie?: Kto chc? takie lol tanka do CP ;D ... ale ju? dam Ci oddycha?  i skruszony Twoim poprzednim postem schowam si? szybciutko.  :'(
 
OP
OP
X

xSmaka

New member
Регистрация
30.12.2011
Сообщения
16
Реакции
0
Баллы
0
moze i kozackiego sprzetu nie mam ale potrafie grac tankiem zwlaszcza w pt i ogolnie od c4 gram nim i sporo potrafie a czy tank padnie zalezy tez od tego kto nim steruje a nie od samego sprzetu koniec tematu
 

Dizzy1

New member
Регистрация
06.08.2010
Сообщения
25
Реакции
0
Баллы
0
xSmaka сказал(а):
czasami jest ON ale teraz to juz wogole wszystko siadlo przykladowo jak ludzie tokeny z oly wyciagali to stal serwer iles godzin a potem na nastepny dzien tez iles godzin byl ON a teraz to juz wogole wszystko wrecz jest OFF   a tak wogole to tam mialo byc OFF a pewnie z przyzyczajenia napisalem tak :)
?
A czy ty wogole wiesz, ze tak wogole to jestes moim idolem i wogole to wogole jestes zajebistym tankiem. I wogole to zgadzam sie ze tak w ogole to tank bez sprzetu tez jest dobry, mocny, wymiata i wogole. A tak wogole to mam nadzieje ze napewno znajdziesz cp i wogole powodzenia.
 

kokaina

New member
Регистрация
13.01.2011
Сообщения
116
Реакции
0
Баллы
0
CP LF Phoenix Knight with all skills xD
 

intruz

New member
Регистрация
07.04.2010
Сообщения
103
Реакции
0
Баллы
0
hmmm czemu mnie to nie dziwi?:] polak do polaka zawsze bedzie wilkiem;p siema BTW a i Smaka nawet jakos daje rade tym tankiem:))) pozdro ludziki
 

Wilk

New member
Регистрация
06.06.2011
Сообщения
339
Реакции
0
Баллы
0
homo homini lupus
 

soniq

New member
Регистрация
23.11.2010
Сообщения
64
Реакции
0
Баллы
0
polecam goscia, bedziecie mieli bardzo wesolo :D
 

Users who are viewing this thread

Верх