Neo vs RPG (1 Viewer)

Vanther

New member
Регистрация
14.02.2010
Сообщения
2
Реакции
0
Баллы
0
Mam Neo 2mb , logujac sie na serwer mam pinga 110 ... w grze co chwile freezy badz lagi glownie w godzinach szczytu , rano prawie tego nie odczuwam.
Uzylem Leatrix Latency Fix (http://www.wowinterface.com/downloads/info13581-LeatrixLatencyFix.html) ale wlasciwie nic nie pomoglo ...
Slyszalem ze wiele ludzi ktorzy majaj neo maja problemy z lagami , teraz mam pytanie czy da sie jakos rozwiac ten problem oprocz zmiany neta ...

tyczy sie to serwera x5
 

xForce1

New member
Регистрация
14.01.2010
Сообщения
319
Реакции
0
Баллы
0
nie wiem czy to jest zwiazane z neo, wczesniej logowalo, teraz juz nie.
 

jonek

New member
Регистрация
12.10.2009
Сообщения
63
Реакции
0
Баллы
0
jest problem z routingiem tpsa i wiem od znajomego ktory ich prosil ze odpowiedza ci ze nie pomoga :/

zmiana providera albo proxy moze cie uratowac aczkolwiek 2 opcja jest kosztowna bo na publicznym nie poszalejesz.
 

Gawain

New member
Регистрация
17.09.2009
Сообщения
321
Реакции
0
Баллы
0
sprobuj BATTLEPING
sam mam neostrade, i jakos specjalnie nie narzekam. lagi owszem sa w godzinach szczytu ale kazdy ode mnie z party je ma (i nie jest to polska grupa).
 

Toxic1

New member
Регистрация
16.09.2009
Сообщения
72
Реакции
0
Баллы
0
Dość dziwna sprawa. Od powstania tego serwera nie miałam lagów przy czym większość ludzi w party się na nie w tym samym momencie skarżyła. Pewnie jest to problem z trasą a nie samym serwerem a tu pomoże tylko jakieś proxy.
 

Users who are viewing this thread

Верх