Let the flamefest begin! (1 Viewer)

StupidAdvertising

New member
Регистрация
21.05.2009
Сообщения
866
Реакции
1
Баллы
0
Si asta e ro? A postat ceva in romana? Nu imi aduc aminte si nu vreau sa ma uit in post history-ul lui...
Oricum, baiatu' e funny, sa posteze pana ii crapa dejtele, nu ma supar :D
 

Udunnome

New member
Регистрация
19.03.2010
Сообщения
258
Реакции
0
Баллы
0
Manowar сказал(а):
raspuns tipic pentru o persoana fara argumente.
manowar am sa iti dau raspunsul tipic pentru o persoana fara argumente aici ca sa mutam elegant discutia noastra din sectiunea de muzica. deci dupa cum spuneam imi cer scuze ca nu ti-am raspuns asa:
QQ CRY MOAR !!!111!1 :'( :'(
p.s. : doar mie mi se pare sau forumul asta tot boring e? sunteti toti in acelasi clan  voi astia pro factorz ? mai certati-va intre voi de la un siege, un epic ceva  :-\
 

Jacky1

New member
Регистрация
21.08.2009
Сообщения
455
Реакции
0
Баллы
0
[3 rumunescu essays ;D
 
OP
OP
S

Shaenya

New member
Регистрация
12.02.2010
Сообщения
31
Реакции
0
Баллы
0
New subject!
Chiar daca mai aveam un gram de respect pt Catalin si pt dex network, si asta a disparut dupa ce mi'a sters contu pe forum pt o gluma.
Anyway, ce am zis apoi pe forum, nu o sa ii pice prea bine, pt ca el nici nu banuieste cat de bine il cunosc, si ii stiu toate magariile (afaik si-a cumparat X6 cu banii facuti pe spatele serverului) si multe altele
now /flame on ;D
 
D

DrSageata

Guest
Zi-mi te rog numele gm-ului care juca in ph sau trimite-mi pm.Si mai am o curiozitate junkie7 ce gm era?Zatarra? :D Bineinteles ca si-a luat x6,pt el l2 e doar un "hobby".
 

Manowar1

New member
Регистрация
10.02.2010
Сообщения
89
Реакции
0
Баллы
0
suntem in romania. omu si-a deschis o afacere si a profitat de pe urma ei. vreti sa spuneti ca voi nu faceati bani de pe urma unei afaceri daca aveati posibilitatea ?
 

StupidAdvertising

New member
Регистрация
21.05.2009
Сообщения
866
Реакции
1
Баллы
0
Nu e vb de asta. Faza e ca... e cel mai MARE mincinos (owner de l2) pe care l-am vazut. Chiar mai rau ca Ken.
Minte de rupe si pe deasupra, e si un gigant comunist.
 

Udunnome

New member
Регистрация
19.03.2010
Сообщения
258
Реакции
0
Баллы
0
presupun ca sunt singurul roman de aici care nu a jucat pe dex ? in privinta la ce spuneti voi chiar nu vad care e problema,nu locuiti in ROMANIA ?si-a luat Eba range rover cu bani cash pt ca nu ii place leasingul.vb rusilor de aici : What is problem?
si vorbind de rusi,oare ei ce isi cumpara ?  ;)
 

n0click

New member
Регистрация
18.12.2009
Сообщения
779
Реакции
0
Баллы
0
nu am jucat pe dex pentru ca multi care jucasera acolo au zis ca e shit server , asa ca nu am incercat :X
 

KnGhtmRe

New member
Регистрация
04.04.2010
Сообщения
126
Реакции
0
Баллы
0
Udunnome сказал(а):
presupun ca sunt singurul roman de aici care nu a jucat pe dex ? in privinta la ce spuneti voi chiar nu vad care e problema,nu locuiti in ROMANIA ?si-a luat Eba range rover cu bani cash pt ca nu ii place leasingul.vb rusilor de aici : What is problem?
si vorbind de rusi,oare ei ce isi cumpara ?  ;)
diferenta dintre serverul asta si dex este ca oamenii spun pe fata ca au facut un server sa faca bani. pe dex catalin spunea ca s-a ars placa de baza, ca nu mai face fatza hardware-ul si multe altele. inchidea serverul si cerea "donatii" pt ALT SERVER. dupa care pleca in ibiza sau nush unde.
cand se intorcea si era tras la raspundere pe forum se jura ca el a dat banii aia pe server, nu pe excursii. in felul asta a "cumparat" 2 servere pt wrath in 6 luni, desi garantia minima pt orice hardware e de 1 an si daca s-ar fi stricat ceva ar fi fost automat inlocuit de garantie.
 

Udunnome

New member
Регистрация
19.03.2010
Сообщения
258
Реакции
0
Баллы
0
KnGhtmRe сказал(а):
diferenta dintre serverul asta si dex este ca oamenii spun pe fata ca au facut un server sa faca bani. pe dex catalin spunea ca s-a ars placa de baza, ca nu mai face fatza hardware-ul si multe altele. inchidea serverul si cerea "donatii" pt ALT SERVER. dupa care pleca in ibiza sau nush unde.
cand se intorcea si era tras la raspundere pe forum se jura ca el a dat banii aia pe server, nu pe excursii. in felul asta a "cumparat" 2 servere pt wrath in 6 luni, desi garantia minima pt orice hardware e de 1 an si daca s-ar fi stricat ceva ar fi fost automat inlocuit de garantie.
your point is?
 

KnGhtmRe

New member
Регистрация
04.04.2010
Сообщения
126
Реакции
0
Баллы
0
e raspuns la intreabarea ta "what is problem?"
 

Udunnome

New member
Регистрация
19.03.2010
Сообщения
258
Реакции
0
Баллы
0
tot n-am inteles care e legatura dar in fine.oricum cel mai tare tzepar ramane Ken cu l2-paradise comeback.n0click poate ma insel dar nu erai si tu printre donatori?
 
OP
OP
S

Shaenya

New member
Регистрация
12.02.2010
Сообщения
31
Реакции
0
Баллы
0
Ma indoiesc ca acel Ken oricine o fi el, il intrece pe Catalin
 

Udunnome

New member
Регистрация
19.03.2010
Сообщения
258
Реакции
0
Баллы
0
pai din cate stiu eu ala ceruse cate 100$ de la doritorii care vroiau sa fie beta testeri pe noul l2-paradise asa zisul "emulator" de lineage, nu pot intra in detalii tehnice pentru ca nu sunt in domeniu,ideea era ca multi au pus botul si vazusem un print din "beta-testing" in care era si TitusSteel. n0click=TitusSteel sau ma insel?sau nu e asa cum zic eu?
 

n0click

New member
Регистрация
18.12.2009
Сообщения
779
Реакции
0
Баллы
0
Udunnome сказал(а):
tot n-am inteles care e legatura dar in fine.oricum cel mai tare tzepar ramane Ken cu l2-paradise comeback.n0click  poate ma insel dar nu erai si tu printre donatori?
nu eu nu am platit nik :D , doar am facut apply cu mesaj privat si mi-a facut account
 

Jacky1

New member
Регистрация
21.08.2009
Сообщения
455
Реакции
0
Баллы
0
Nu vorbesc despre alte servere, sau MichaelV va veni şi va da măgari dumneavoastră.
 

Udunnome

New member
Регистрация
19.03.2010
Сообщения
258
Реакции
0
Баллы
0
@jacky
i doubt anyone gives a damn about l2p nowadays.and although i'd like a donkey i doubt MichaelV has any to offer(MichaelV va veni şi va da măgari dumneavoastră) ;)
@n0click
dar au fost ceva pagubiti de Ken din cate am inteles totusi nu?
 

n0click

New member
Регистрация
18.12.2009
Сообщения
779
Реакции
0
Баллы
0
Udunnome сказал(а):
@jacky
i doubt anyone gives a damn about l2p nowadays.and although i'd like a donkey i doubt MichaelV has any to offer(MichaelV va veni ?i va da m?gari dumneavoastr?)  ;)
@n0click
dar au fost ceva pagubiti de Ken din cate am inteles totusi nu?
Ken a luat banii de la donatii si a disparut iar motivand ca a oferit 25 k $ pentru fisierele la NC soft si a fost refuzat si ca el nu poate coda singur , cel putin in perioada in care am fost tester ce vroiau ei sa faca intr-o scurta perioada de timp era imposibil pentru 2 persoane , ei vroiau sa ia tot de la zero , deci nu mergea absolut nimik calumea , nici mersul sau alergatul nu erau ok stateau sa le faca , pica serveru la 1 minut , era fericit ca rezista 5 minute :)) , shtiu ca terminasera animation si talking island cu questuri... etc in aproape 6-7 luni :))
 
M

MichaelV

Guest
O sa apara iar daca se racolordesc niste fisiere anume : )
Dar nu prea cred sa se intample... cel putin nu foarte curand.
 

Users who are viewing this thread

Верх