Kamael female (1 Viewer)

djk_25

New member
Регистрация
26.12.2009
Сообщения
3
Реакции
0
Баллы
0
Witam. Jestem nowy i właśnie w tym momencie ściągam najnowszego klienta L2. Do tej pory grałem na Dragon-Network.
Mam pytanie, które dla większości graczy nie ma znaczenia, ale dla mnie ma. Czy są wszystkie tekstury zbroi dla kamaeli. Na dragonie Doom light wyglądał jak BW, Zubei jak DC a Nightmane jak Majestic.
 

Gawain

New member
Регистрация
17.09.2009
Сообщения
321
Реакции
0
Баллы
0
tak jak to powiedzial kaerin.
ncsoft nie stworzyl tekstur dla wszystkich setow kamaeli.
 
OP
OP
D

djk_25

New member
Регистрация
26.12.2009
Сообщения
3
Реакции
0
Баллы
0
ale przepraszam, czyli to oznacza że nawet tutaj na gracji final też nie ma tekstur do setów??? widziałem w necie zdjęcie kamaela female w secie nightmare. mam nawet to zdjęcie na dysku.
 

Gawain

New member
Регистрация
17.09.2009
Сообщения
321
Реакции
0
Баллы
0
http://ivory-tower.de/
Fashion -] Kamael -] Male/Female -] Light
 

valandril

New member
Регистрация
18.08.2009
Сообщения
293
Реакции
0
Баллы
0
nie ma, wina nc softu. W końcu i tak cały server wygląda jak armia klonów w s/s80.

btw skoro dotychczas grałeś na DN to tak na prawdę w L2 zagrasz po raz pierwszy bo to co tam jest to nie wiele ma wspólnego z prawdziwym l2.
 
OP
OP
D

djk_25

New member
Регистрация
26.12.2009
Сообщения
3
Реакции
0
Баллы
0
no w?a?nie, ju? nie pierwszy raz spotka?em si? z twierdzeniem, ?e DN to nie jest prawdziwy Lineage. dlaczego? o co w tym chodzi? je?eli kto? si? tym interesuje i zna dobrze angielski, to czy mo?e odpowiedzie? na pytanie dlaczego nie ma wszystkich tekstur dla kamaeli i czy w og?le kiedy? b?d?
tak przy okazji Gawain super stronka, nawet nie wiedzia?em o jej istnieniu :)
w?a?nie zassa?em gracj? final. czy my?licie, ?e mog? spr?bowa? gry na tym serwerze, graj?c wcze?niej ca?y czas na DN? dam sobie rad? mog? liczy? na pomoc?
 

reni

New member
Регистрация
25.12.2009
Сообщения
159
Реакции
0
Баллы
0
Ile razy mamy Ci odpowiadać że nie ma setów i na 90% nie będzie bo to lenistwo NCsoftu -] TWÓRCY GRY.
 

Arris1

New member
Регистрация
18.10.2009
Сообщения
101
Реакции
0
Баллы
0
NCsoft nie przygotował tekstur, ponoć w przyszłych kronikach mają to wreszcie zrobić. W Gracji Final Plus albo w Epilogu.
 

Users who are viewing this thread

Верх