Greek/ Ελληνικά (1 Viewer)

Sabor

New member
Регистрация
05.07.2010
Сообщения
351
Реакции
0
Баллы
0
ston x15 tha xw clan alla me arketous ksenous mesa..sxedon misi misi ellines me ksenous

tespa eidomen
 

T4ethegreek

New member
Регистрация
26.03.2010
Сообщения
560
Реакции
0
Баллы
0
a pas ekei ? egw 8a meinw exw akoma pragmata na teleiwsw edw.
 

Sabor

New member
Регистрация
05.07.2010
Сообщения
351
Реакции
0
Баллы
0
me pious?

me doomsquad kai QQ ? :D
 

T4ethegreek

New member
Регистрация
26.03.2010
Сообщения
560
Реакции
0
Баллы
0
anebainoun k alloi randoms re , 8a maste gods edw :D ase pou ston x15 i 8a pas se kalo party i 8a eisai smashed mexri na kanoun quit.. dialegeis k pairneis
 

Sabor

New member
Регистрация
05.07.2010
Сообщения
351
Реакции
0
Баллы
0
pantou etsi einai

den kserw nomizw oti o x15 tha paei kala..

o x5 apla tha xasei arketa kosmo.. tha diksei :)
egw arxizw pio poly gt thelw na paiksw se nan server apo tin arxh, mazi me tin clan m..
 

NeARmE

New member
Регистрация
23.10.2010
Сообщения
8
Реакции
0
Баллы
0

poli mperdema i selida tous! anw, psinomai na arxisw me kana 2-3 paidia! elpizw na xei kosmo,otan k an aniksei! :)
 

Darkbone

New member
Регистрация
02.11.2010
Сообщения
11
Реакции
0
Баллы
0
Yeia sas paides....An pezei kamia kali clan k eiste melos i Leader/Co leader kante mou ena PM ig

Prolaveno na doso k ACAD points mexri simera!

Cya ig ;)
 

MuFazzZ

New member
Регистрация
20.10.2010
Сообщения
8
Реакции
0
Баллы
0
psaxnw clan sovari ston x15....kai tha me endiefere kai elliniki giati ta ellinakia ama mazeutoune polla kai kakla, kanune tzertzelo..greek community]all...exete na proteinete kati? den thelw na vgenw san tsolias "LF CP"
 

T4ethegreek

New member
Регистрация
26.03.2010
Сообщения
560
Реакции
0
Баллы
0
Dystyxws re file opws exei apodeixtei polakis , to clan craft system apla apotygxanei. Opote an 8es na petyxeis kati prepei na to kaneis mesa se ena party. Etc k o xronos p 3odeueis einai pio apodotikos kai einai eukolotero gia sena.
Me liga logia den pisteuw oti pleon mporoun na zisoun oi clan tou typou @EE lfp . Gi auto i bres CP i alliws solare :/ ( gia mena to solo einai xeirotero ki apo autoktonia )
 

iKiu

Active member
Регистрация
03.09.2010
Сообщения
615
Реакции
0
Баллы
37
to solo einai kalo mono stin malakia :)
 

DGU

New member
Регистрация
16.10.2010
Сообщения
22
Реакции
0
Баллы
0
cool
greeks dont deserve own subforum ;D
 

MuFazzZ

New member
Регистрация
20.10.2010
Сообщения
8
Реакции
0
Баллы
0
mias kai o xronos paixnidiu mu tha einai ligos , kai kapies fores logo dulias i kati allou, den tha mborw, kalitera na ksekinisw ena mage me BD kai SE apo pisw, kai na loggarw opote mborw..den thelw na parw ston laimo mu kanenan,wste na tu pw mage+bd tha ta vazw egw, kai egw na min mborw...
CP ekana otan eixa xrono gia l2..tora pia den einai ta idia megaleia, megalosame !!
telos pantwn
cu in game
 

RahzeStylez

New member
Регистрация
08.11.2010
Сообщения
1
Реакции
0
Баллы
0
kalispera se olous :D eimai new sto server kai 8a i8ela an mporei kapoios na pei ti paizei :p
ap'oti eida einai parapanw apo 1-2 server..kati x15/x30... thx anyway, HF magkes :)
p.s. kanenas apo dex edw? ;)
 

Riselie

New member
Регистрация
12.09.2010
Сообщения
578
Реакции
0
Баллы
0
Ellhnikh clan, 100% epituxia.


DEN.
 

Chester1

New member
Регистрация
12.11.2010
Сообщения
171
Реакции
0
Баллы
0
Geia sas, eimaste i clan BaDBoyZ, erxomaste aurio ston server(x15) kai imaste mia clan-parea. Psaxnoume allous ellines gnwstes L2 anexartitos level. Tha voithame o enas ton allon oso to dinaton perissotero me apotero skopo to kalo tis clan kai tin endinamosi mas ston server. Prwtos mas stoxos einai na pername oloi oso to dinaton kalitera pezontas omadika eite se PvP, eite se XP, eite se Raid Boss.
Se perasmenous mas server opws o e-Global kai o L2-elixir exoume kataferei na eimaste se ena sevasto epipedo wste na mas ipologizoun akoma kai oi megaliteres dinameis twn server. Sas perimenoume na xanapetixoume ton skopo afto palioi gnwstoi kai neoi!!!For more info pm me on forum..!!!!
 

Users who are viewing this thread

Верх