Flame, sytuacja na serwerze (1 Viewer)

kaendril

New member
Регистрация
21.08.2009
Сообщения
30
Реакции
0
Баллы
0
killer625 сказал(а):
Arris сказал(а):
1nsane сказал(а):
killer625 сказал(а):
6. lepsze meow czy uniques ktorzy sie lacza, i beda mogli robic wszystko co gracia final ma do zaoferowania, niz nofear ktore zapewne nie ma zielonego pojecia co to tiat czy ekimus.
o NoFear nie chce nic ?le m?wi?, ale tutaj killer ma troche racji...
W tym 6 punkcie ma bardzo niewiele racji. A od "zapewne" zaczyna si? kompletny brak wiedzy o klanie i daremne spekulacje ;]
Nie wiem czy tylko ja mam takie wra?enie czy kto? jeszcze ale posty omee1 (nawet nie wiem kto to na servie) nic nie wnosz? tutaj.
nie tyle brak wiedzy, co obserwacje. nie widzialem nofear na tiacie :p mysle, podkreslam, zdaje mi sie, ze nawet nie dalibyscie rady go zrobic ;d skoro nawet antarasa nie ubiliscie czy valakasa to o tiacie nie ma co mowic a tymbardziej o ekimusie.
to widac, nie myslisz, gowno Ci sie zdaje, bo gowno wiesz ;]
 
OP
OP
N

NullPoint

New member
Регистрация
02.09.2009
Сообщения
114
Реакции
0
Баллы
0
Przeciez kazdy wie ze no fear nie ogarnia, jada ich na kazdym kroku pierwszy wiekszy klan i po zamku maja, nic tylko sie smiac
 

Arris1

New member
Регистрация
18.10.2009
Сообщения
101
Реакции
0
Баллы
0
NullPoint сказал(а):
Przeciez kazdy wie ze no fear nie ogarnia, jada ich na kazdym kroku pierwszy wiekszy klan i po zamku maja, nic tylko sie smiac
Nie, bo wy akurat na tym servie fest ogarniacie :D Znawca strategii rozwoju klanu i taktyk bitewnych :D
 

Gawain

New member
Регистрация
17.09.2009
Сообщения
321
Реакции
0
Баллы
0
Sear сказал(а):
jakos dziwnie te posty przeniesione :D
dziwnie przeniesione, bo to automatycznie szereguje je od najstarszego do najswiezszego.
A co do tego co pozostalo w poprzednim temacie, to wolalem nie przenosic postow gdzie znajdowaly sie rozniez uzyteczne informacje
 

Arris1

New member
Регистрация
18.10.2009
Сообщения
101
Реакции
0
Баллы
0
Gawain сказал(а):
Sear сказал(а):
jakos dziwnie te posty przeniesione :D
dziwnie przeniesione, bo to automatycznie szereguje je od najstarszego do najswiezszego.
A co do tego co pozostalo w poprzednim temacie, to wolalem nie przenosic postow gdzie znajdowaly sie rozniez uzyteczne informacje
To nie fair! Tam jest flamuj?cy nas post od ETC! QQ  /target Gawain /forceflame xP
 

RaMi1

New member
Регистрация
07.12.2009
Сообщения
56
Реакции
0
Баллы
0
nie flejmujcie sie, tak nieladnie.
 

1nsane1

New member
Регистрация
06.12.2009
Сообщения
18
Реакции
0
Баллы
0
/flame flame flame
/flame flame
/flame ;d
 

Gawain

New member
Регистрация
17.09.2009
Сообщения
321
Реакции
0
Баллы
0
/flame moar.
 

Users who are viewing this thread

Верх