Error przy uruchamianiu updatera. (1 Viewer)

Adwiss

New member
Регистрация
25.04.2010
Сообщения
4
Реакции
0
Баллы
0
Hey, chcia?em zagra? na serwerze, ale mam problem po zainstalowaniu patcha i pr?bie uruchomienia updatera dostaje takim czym?:
Uploaded with ImageShack.us gdy klikn? Close to pojawia si?:

Uploaded with ImageShack.us
Zapomnia?em doda?e po wybraniu Debug chwilk? "my?li" pojawia si? okno standardowe z windowsa o wyst?pieniu problemu z aplikacj? i ?e zostanie ona zamkni?ta, Jak je zamkn? to pojawia si? znowu ten error co na 2 obrazku.
 

fafi

New member
Регистрация
06.04.2010
Сообщения
20
Реакции
0
Баллы
0
uruchom to jako administrator ewentualnie sciagnij jeszcze raz, ale wylacz antyvirusa bo moze ci cos skopal i uruchom przy wylaczonym antyvirze
 

lunattyyk

New member
Регистрация
26.05.2010
Сообщения
1
Реакции
0
Баллы
0
Niestety ja mam ten sam problem. Nie mam antywirusa, jestem administratorem i nic. Gra się zainstalowała normalna, wpakowałem patcha i jak odpalam to taki błąd. Ktoś ma pomysł jak to rozwiązać?
 

fafi

New member
Регистрация
06.04.2010
Сообщения
20
Реакции
0
Баллы
0
jak bede w domu to wrzuc potem linka do dzialajacego patchera
 

Yori

New member
Регистрация
12.06.2010
Сообщения
2
Реакции
0
Баллы
0
Czo?em.
Przejrza?am forum i znalaz?am odpowied? na pytanie o b?d, kt?ry i u mnie wyst?puje. Niestety rozwi?zanie nie dzia?a.
Dosta?am od kolegi gr?. Wszystko przebieg?o do? g?adko, niestety po sprawdzeniu plik?w i w?czeniu "start", chwilowym podziwianiu ikonki ze smokiem i rosyjsk? flag?, otrzymuje tak? wiadomo?:
2010.6.12 14:53:28
OS : Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU : GenuineIntel  Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU    E4600  @ 2.40GHz @ 2411 MHz 2047MB RAM
Video : NVIDIA GeForce 9600 GT (7453)
PosCode : LS8(83) 0:0:0 2/0 [404]
General protection fault!
History: UOrcMove::CalculateCRC32 [- 1.510000::0 [- UGameEngine::Init [- InitEngine
Usuwanie katalogu "system" i ponowna aktualizacja plik?w nie przynosi ?adnego rezultatu. Nie pomog?o ?ci?gni?cie i wgranie  direct X 9c.
U niego wszystko ?miga, mi witki ju? dawno opad?y.
B?d? bardzo wdzi?czna za sugestie i pomoc.
 

Gruthar

New member
Регистрация
10.06.2010
Сообщения
15
Реакции
0
Баллы
0
u mnie było to samo robiłem kilka reinstalek i jak na razie działa o ile znowu po kilku godzinach nie padnie :-\
 

Yori

New member
Регистрация
12.06.2010
Сообщения
2
Реакции
0
Баллы
0
Mi pomogła czwarta próba instalacji.
 

Users who are viewing this thread

Верх