Einhasad Templars Rekrutuje! (1 Viewer)

SaVagE1

New member
Регистрация
24.11.2016
Сообщения
52
Реакции
0
Баллы
0
Witam serdecznie.
Wiele serwerow za nami postanowilismy zaczac zabawe na rpg x3.
Aktualnie mamy 3lvl klanu i ok. 15 aktywnych graczy z Polski.
Srednia lvlu to 50~55
Rekrutujemy z nastawieniem na CP ale wolni gracze rowniez sa mile widziani (wyrozumiali na CP time)
Mamy wlasny server ts z nieograniczona iloscia slotow.
Zapraszam serdecznie, PM tutaj lub w grze "savage, "margaret, "baccaqq

Pozdrawiam i do zobaczenia w Giran :)
 
OP
OP
S

SaVagE1

New member
Регистрация
24.11.2016
Сообщения
52
Реакции
0
Баллы
0
Lvl średni w klanie to 60 mamy już 20 ludzi, zapraszam serdecznie :)
 
OP
OP
S

SaVagE1

New member
Регистрация
24.11.2016
Сообщения
52
Реакции
0
Баллы
0
Rekrutacja trwa dalej :)
 
OP
OP
S

SaVagE1

New member
Регистрация
24.11.2016
Сообщения
52
Реакции
0
Баллы
0
Piszcie teraz na SaVaqE (Nick nie przez G tylko Q)

Zapraszamy :)
 
OP
OP
S

SaVagE1

New member
Регистрация
24.11.2016
Сообщения
52
Реакции
0
Баллы
0
Przeszło do nas 2 Cp z AoW, dochodizmy do ally Vengeance.
Na tą chwile mamy 4 cp (z czego brakuje nam po 1 osobie w każdym z nich) reszta slotów to wolni gracze którzy szukają towarzyszy do farmy, marzy nam się Cp łuczników więc tym bardziej zapraszamy te klasy.
Dzisiaj w nocy bd 6 lvl klanu i guard czyli 60 slotów.
Zapraszam serdecznie.

IF u want to join out alliance u shuld talk with dark avenger or wraths Cl's becuse we are trying to hold only polish PPL in EinhasadTemplars.

GL and see u soon in giran :)
 
OP
OP
S

SaVagE1

New member
Регистрация
24.11.2016
Сообщения
52
Реакции
0
Баллы
0
Z uwagi na duże zainteresowanie i ograniczoną ilość miejsc w ET minimalny lvl przyjęcia to 65.
 

THCxVeritas

New member
Регистрация
19.11.2016
Сообщения
31
Реакции
0
Баллы
0
Mam dla was wiadomosc przestroge mattz pierw mial z Was beke a teraz do Was idzie a nam CP a później klan wiec uwazaj zeby i Wam nie rozjebal bo ten typ ma nie równo pod sufitem :D
 

Beezy

New member
Регистрация
20.11.2016
Сообщения
21
Реакции
0
Баллы
0
a zeby udowodnic ze veritas nie jest goloslowny beke mattz cisnal z - EE KTORY BIERZE BALLANCE LIFE I NIE POTRZEBA WAM BISHOPA - ponoc taka sytuacja byla. A jesli nie to i tak jest jebniety bo sciemnia xD. Tak ze ten

I troche faktow:

najpier imattz , wypierdolil polowe klano AOW bo twierdzil ze ma dojsc kilka party z Einhasad Templars do AOW bo jak to stwierdzil " dogadal sie z nimi", bo jak mozna grac w tak noob klanie jak ET... Nastepnie wchodze do gry na drugi dzien , i okazuje sie ze ta osoba wyjebala wieksozsc ludzi z resztek klanu i poszla do ET... Teraz mi powiedzcie czy to jest kurwa normalne? Bo chyba nie. Chlopak ma straszne parcie na wladze co przyznali nawet jego znjaomi ktorzy graja z nim do teraz w tym "cp".

BTW. tak samo bylo jak doszedl do nas , najpierw bedac tam w jakims innycm CP , to pierwsze coz robil to obsmarowal gownem tamto cp ze noskille , ze zaraz quitna na bank itp, niewiem czy nie chodzilo tu o pt Asgoty, a co potem? Znow kumple z Asgotem.... no kurwa wezcie mnie dobijcie ..

Zreszta sami sie przekonacie co to za czlowiek. Odkad gram w l2 czyli kolo 10-11 lat nie spotkalem tak dwulicowego i potrafiajacego urabiac innych. Nie mozna mu odmowic ze ma pojecie o grze i to bardzo dobree , ale nie tylko o to tutaj chodzi, trzeba byc rowniez wporzadku. Siema
 
OP
OP
S

SaVagE1

New member
Регистрация
24.11.2016
Сообщения
52
Реакции
0
Баллы
0
Dzięki za informacje, staramy trzymać się zasad, łączyć polaków i grać wspólnie pod jedną banderolą.
Licze na dobrą współpracę i sytuacje o których opowiadacie nie będą miały miejsca, o ile w ogóle takowe były. Nie znam człowieka na tą chwile jest ok. Co do tego co mówił również byłem sceptyczny co do dochodzenia do AoW ale po rozmowie idea wydała mi się słuszna i nie widziałem powodu żeby dzielić polskie klany, schowałem dume w kieszeń i postanowiłem przejśc. Może zrobił podobnie.

Dzięki chłopaki za info, mam nadzieje że kiedyś się dogadacie i bd razem grać.

ELO :)
 

Cassi

New member
Регистрация
08.01.2010
Сообщения
3
Реакции
0
Баллы
0
Czego potrzebujecie w klanie :D?
 
OP
OP
S

SaVagE1

New member
Регистрация
24.11.2016
Сообщения
52
Реакции
0
Баллы
0
Co do CP to wc/dd
Ewentualne mage dd
Proponuje dobij na tsa to pogadamy na ten temat ;) odezwij sie do mnie, bd w domu za hakies 30 minut "savaqe
 

Izl

New member
Регистрация
13.12.2016
Сообщения
2
Реакции
0
Баллы
0
Witam, jestem zainteresowany dołączeniem do clanu.
Gram od niedawna. Aktualnie expie sorca i ee na boxie. (ewentualnie mogę zrobić jakaś inną postać w razie potrzeby).

Pozdrawiam
 
OP
OP
S

SaVagE1

New member
Регистрация
24.11.2016
Сообщения
52
Реакции
0
Баллы
0
Dodatkowe informacje... Bo temat troche zaginął.

Kupiliśmy Ch w Schuttgart.
Posiadamy Fort który jest reguralnie broniony i farmiony więc jest fajna zabawa.
Mamy kilka warów z uwagi na komfort świeższych graczy nie ma tego więcej.

Zapraszam Cp'ki jak i solo graczy (chętnych grać w CP) do pisania Maili w grze. "SavaQe

Pozdrawiam i do zobaczenia w grze

ps. Aktualnie mamy 3 aktywne Mele cp jedno 79/80lvl drugie 76/77 i trzecie 76/77. Prim to godizny wieczorne.

WAZNE:
Współpraca z iMatzem nie wypaliła więc prowadze sam klan, jednka główną władze stanowi rada CP i cały klan więc nie ma chorych jazd. ELOO i do zobaczenia w giran :)
 

scorpiox

New member
Регистрация
02.04.2016
Сообщения
129
Реакции
0
Баллы
0
hmm czyzby Imatzowi znowu cos odwalilo ;p
 
OP
OP
S

SaVagE1

New member
Регистрация
24.11.2016
Сообщения
52
Реакции
0
Баллы
0
To już nie mój problem nie ma jego jak i całego cp, klan idzie do przodu :)
Jak coś to zapraszam :)
 

Users who are viewing this thread

Верх