caut m8 pentru nou 15x (1 Viewer)

MBlueBoy

New member
Регистрация
19.10.2010
Сообщения
15
Реакции
0
Баллы
0
ma bag pe zerk si vreau sa ma joc putin aoe pt ca e fun si avantajos. am nevoie de inca un zerk ca sa mearga... am mai facut aoe cu zerku pe alt hellbound 15x si merge teava, acum pe GF e si mai bun. daca te bagi pe nou 15x si vrei sa joci singur pana pe la 70+ doar cu buffalo fara clan sau cp te invit sa joci cu mine.se invata repede pe berseker, am idei multe de aoe stiu multe zone unde merge. am planificat in mare parte ce si unde sa farmam. cat despre mine, caci conteaza personalitatea celui cu care o sa petreci atata timp; nu am idei fixe, nu sunt nesimtit, sunt rabdator si apreciez rigurozitatea.

pe la 52 facem q de vaci si le tinem 2 3 lvle scoase sa faca si ele 80.
si le folosim incepand cu lvlu 62-63 cand nu se mai pot lua buffe de la npc.

sunt de dimineata la liceu si am meditatii in unele zile ale saptamanii. weekendu e liber. nu o sa joc ca disperatu dar nici f putin.
 

morfeus2

New member
Регистрация
10.10.2009
Сообщения
187
Реакции
0
Баллы
0
gl la aoe in 2 insi ;D
 

DeathRow

New member
Регистрация
03.09.2010
Сообщения
23
Реакции
0
Баллы
0
tu nu citesti acolo ca el are totul planificat?
 

kokos1

New member
Регистрация
07.01.2010
Сообщения
18
Реакции
0
Баллы
0
parca ar fi un anunt matrimonial cu intalnire virtuala :)
 

scrubs1

New member
Регистрация
12.09.2010
Сообщения
50
Реакции
0
Баллы
0
sa imi spui si mie reteta aia cum faci tu buffalo lvl 80 in 2-3 lvle ca sunt tare curios :))
 
OP
OP
MBlueBoy

MBlueBoy

New member
Регистрация
19.10.2010
Сообщения
15
Реакции
0
Баллы
0
scrubs сказал(а):
sa imi spui si mie reteta aia cum faci tu buffalo lvl 80 in 2-3 lvle ca sunt tare curios :))
pe arion asa mi am crescut kokabura... nu chiar in 2 3 lvl dar nu in ft multe oricum la 5 % xp pot sa il tin si 20 ca nu ma deranjeaza
morfeus сказал(а):
da frate si pe mine m a invatat unu... la fel ca tine am reactionat cand mi a zis si cand am bagat cu el a mers prea bine nu imi venea sa cred...
nu mai fiti aroganti
 

fantomel

New member
Регистрация
02.01.2010
Сообщения
22
Реакции
0
Баллы
0
MBlueBoy сказал(а):
scrubs сказал(а):
sa imi spui si mie reteta aia cum faci tu buffalo lvl 80 in 2-3 lvle ca sunt tare curios :))
pe arion asa mi am crescut kokabura... nu chiar in 2 3 lvl dar nu in ft multe oricum la 5 % xp pot sa il tin si 20 ca nu ma deranjeaza
morfeus сказал(а):
da frate si pe mine m a invatat unu... la fel ca tine am reactionat cand mi a zis si cand am bagat cu el a mers prea bine nu imi venea sa cred...
compari arion cu gf retail ? :)
 

kokos1

New member
Регистрация
07.01.2010
Сообщения
18
Реакции
0
Баллы
0
MBlueBoy сказал(а):
admit ca poate o exista o diferenta dar nu atat de mare incat sa nu fac un buffalo 70-80 pana la lvl 62. :)
ma indoiesc ca pana faci tu 62 , buffalo sa aiba 55 , d-api 70-80 .si asta in ideea ca il cresti de cand ai tu lvl 25 si poti sa faci questu.
 
OP
OP
MBlueBoy

MBlueBoy

New member
Регистрация
19.10.2010
Сообщения
15
Реакции
0
Баллы
0
kokos сказал(а):
MBlueBoy сказал(а):
admit ca poate o exista o diferenta dar nu atat de mare incat sa nu fac un buffalo 70-80 pana la lvl 62. :)
ma indoiesc ca pana faci tu 62 , buffalo sa aiba 55 , d-api 70-80 .si asta in ideea ca il cresti de cand ai tu lvl 25 si poti sa faci questu.
da, am crescut buff pets pe toate cronicile mai putin gf si pe toate faceau lvl 80 in MAXIM 10 lvle, ma indoiesc ca aici e altfel, iar daca e altfel pana la 62 maxim o sa aiba minim 70 cea ce nu modifica cu mult bufele pe care le da, plus ca zerku nu are nevoie la aoe decat shield might btb si ww, pe care buffalo le primeste destul de devreme iar hastu de la lvl maxim e de lvl 1 deci bagam potiune oricum. nu ai dreptul sa fi arogant la ce argumente ai adus (nici unul).
dem0 сказал(а):
ai x15 test srv (cel putin pentru exp rates); go and check :)
putin probabil ca o sa incerc. dar o sa intreb prieteni :) ms de sfat   :D
 
D

DrSageata

Guest
Gaina mea a facut 80 cand aveam eu lvl 79, acum eu am 80 si gaina 83.Presupun ca la buffalo e cam la fel.
 

morfeus2

New member
Регистрация
10.10.2009
Сообщения
187
Реакции
0
Баллы
0
MBlueBoy сказал(а):
da frate si pe mine m a invatat unu... la fel ca tine am reactionat cand mi a zis si cand am bagat cu el a mers prea bine nu imi venea sa cred...
nu mai fiti aroganti
eu la altceva ma refeream  :D, serverul o sa fie plin iar pe majoritatea zonelor de farm o sa fie full party-uri si as vrea sa te vad cum gonesti tu un party de pe un spot (in 2 insi) ca sa faci aoe
 

kokos1

New member
Регистрация
07.01.2010
Сообщения
18
Реакции
0
Баллы
0
MBlueBoy сказал(а):
nu ai dreptul sa fi arogant la ce argumente ai adus (nici unul).
tu ai intrat aici cu o lectie bine stabilita , de a spune tuturor sa nu fie aroganti.
eu unul am zis ca ma indoiesc ca o sa creasca buffalo asa repede , nicidecum nu am incercat sa fiu arogant .
dar daca vrei totusi o aroganta :  opreste-te din a juca LOLjava , loldex si highrate sv , si testeaza inainte de a vorbi idiotenii
bafta
 

Adebisi

New member
Регистрация
04.07.2010
Сообщения
43
Реакции
0
Баллы
0
am crescut si eu o kookabura din aia dar creste greu si iti ia 30% din exp,nu 5% cand e aproape de lvl tau,mai ales cand se face improved
 

kokos1

New member
Регистрация
07.01.2010
Сообщения
18
Реакции
0
Баллы
0
da .. iti ia 5 % pana la 55 si dupa ce il schimbi iti ia 30% .nu conteaza daca e apropiat sau nu de lvl-ul tau
 
OP
OP
MBlueBoy

MBlueBoy

New member
Регистрация
19.10.2010
Сообщения
15
Реакции
0
Баллы
0
da, pe arion la 62 gaina mea era 80. daca e chiar asa greu cum spuneti voi cu lvl`u aici, mai bine bag un ee sau un profet in party(player sau box). deci oricum nu ma influenteaza asa de mult playstylu.
dem0 сказал(а):
ai gasit pe cineva pentru mini party`ul tau?
nu a fost nimeni interesat.
daca e cineva interesat sa experimenteze aoe de la berseker ca sa vada daca ii place pot sa imi gasesc o ora 2 pt ala de 1000x, cu gear ieftin, ofc, shadow si potiuni doar.
 

Trikstar

New member
Регистрация
17.11.2010
Сообщения
8
Реакции
0
Баллы
0
Eu sunt viitor berserker ,momentan lvl 36..Joc cam 3-4 ore pe zi.Daca esti interesat pm Trikstar.
Dar dupa cum spun bajetii, cam greu sa gasesti tu spot de aoe pe sv de tazpe kilo de ahtiati .
 
OP
OP
MBlueBoy

MBlueBoy

New member
Регистрация
19.10.2010
Сообщения
15
Реакции
0
Баллы
0
da sunt berseker acum43 si buffalo merge cum mergea si pe arion. la fel de repede face lvl. cine si a dat cu pararea vorbea aiurea
 

Adebisi

New member
Регистрация
04.07.2010
Сообщения
43
Реакции
0
Баллы
0
fa 55 la buffalo si dupaia o sa vezi ca nu e chiar asa :)
 

StupidAdvertising

New member
Регистрация
21.05.2009
Сообщения
866
Реакции
1
Баллы
0
Conteaza foarte mult cand faci acel pet. Daca il iei la level 15 de exemplu, o sa creasca aproape in acelasi timp cu tine. Daca esti level mare si vrei sa cresti un pet de la inceput, o sa creasca ffffff greu.
 

Users who are viewing this thread

Верх