Bulgarian clan (1 Viewer)

Soulkey

MemberOk
Регистрация
08.11.2011
Сообщения
271
Реакции
2
Баллы
0
Здравейте,

Ако има българи които искат да играят с няколко стари и опитни играчи моля пишете. Нямаме констант партита и не е нужно да сте но ляйфери
 

itso90

New member
Регистрация
08.11.2012
Сообщения
3
Реакции
0
Баллы
0
Ako shte ima seriozni Bg ta moje da se vklu4a
 

MadeInBulgaria

New member
Регистрация
27.10.2012
Сообщения
5
Реакции
0
Баллы
0
xaxa sh va eba v pederazite,
are se sabirame da praime klana na 19 noemvri s bulgarskoto zname za crest i da po4vame, az sh cukam tyrant, moje i da naprawq nqkwo OL za alt. drasnite bg-tata v foruma nqkuv private message da sa razbereme :D :D
 

CrazyElement

New member
Регистрация
19.10.2012
Сообщения
15
Реакции
0
Баллы
0
Bratle , bgtata sme nai ne organiziranite po tova otnoshenie. Ste sledq temata ako se suberem hora ste e dobre. No pak kazvam opita mi dosega s l2 i bgta e pricnipno che Bg clanovete ne izdurjat dulgo vreme
 
OP
OP
S

Soulkey

MemberOk
Регистрация
08.11.2011
Сообщения
271
Реакции
2
Баллы
0
Iskam samo da kaja 4e po4vame nqkolko 4oveka kato az i oshte edin pi4 ste sme crafer i spoil drugite shte sa kvoto im se igrae, za tova ne moje da sme pulno konstant. Znam 4e ste ima silni klanove s nolife CP ta, no az rabotq i moga da igraq samo ve4er s isklu4enie na weekenda. Taka che ako nqkoi igrae po 15 chasa na den, nqma da mu e dobre pri nas. Ako i toi e rabotesht 4ovek spokoino moje da doide i da napravim CP koeto shte e aktivno samo ve4er. Ne iskam haterski istorii, koito ne mu se igrae s nas da ne pise tupotii . A i koito ne mu haresva vinagi moje da nadisne /leave butona.
 

frampala

New member
Регистрация
28.04.2012
Сообщения
156
Реакции
0
Баллы
0
http://www.youtube.com/watch?v=o7OBEKla_0s
when i hear about bulgary !
 

itso90

New member
Регистрация
08.11.2012
Сообщения
3
Реакции
0
Баллы
0
az sum za i shte igraq dagger ili ar4er ne sam reshil oshte ..... no ne se znae otnosno organizaciqta mislq 4e moje da izleze neshto ot cqlata rabota i se nadqvam da e taka :)
 

MadeInBulgaria

New member
Регистрация
27.10.2012
Сообщения
5
Реакции
0
Баллы
0
E to ako shte go praime clan-a zako da e samo bg, nie da nqma da sme kam 100(moje i da sme, ama da se namerime vsichkite oshte ot purviq den me sumnqwa) bg-ta v toq server.
Inache ako rabotata e seriozna, sum nawitt. i az ne smqtam da igra no life po orka si, ne sum kat teq rusnaci :D
 

AllNoobsDown

New member
Регистрация
30.04.2010
Сообщения
34
Реакции
0
Баллы
0
S edni piqteli 6te po4vane na novoto rpg(x7),ako ima jelae6ti za Cp da mi pi6at na ] banchev91 [(skype).
 

buGGhaCK

New member
Регистрация
09.11.2012
Сообщения
5
Реакции
0
Баллы
0
IseeYourMana really again i will play with you?Last time i raped you off why again..



Ako naistina ima seriozni hora za clan ili cp napravo da pishat.Az igraq s vsi4ko moga da igraq okolo 10-12 4asa na den.Nadqvam se da se suberem,no podkrepqm po gorniq post,4e bulgarite nikoga ne sa pravili silen clan osven DoomSquad na radifight servera samo i edinstveno tam bqha zadrujni.Ako ima suglasni da pishat tyk shte dam skype na pm
 

frampala

New member
Регистрация
28.04.2012
Сообщения
156
Реакции
0
Баллы
0
buGGhaCK сказал(а):
IseeYourMana really again i will play with you?Last time i raped you off why again..
Ako naistina ima seriozni hora za clan ili cp napravo da pishat.Az igraq s vsi4ko moga da igraq okolo 10-12 4asa na den.Nadqvam se da se suberem,no podkrepqm po gorniq post,4e bulgarite nikoga ne sa pravili silen clan osven DoomSquad na radifight servera samo i edinstveno tam bqha zadrujni.Ako ima suglasni da pishat tyk shte dam skype na pm
and u are?
 
OP
OP
S

Soulkey

MemberOk
Регистрация
08.11.2011
Сообщения
271
Реакции
2
Баллы
0
Bil sum v mnogo serveri clan leader, mislq 4e znam kak da rakovodq clan. Az i moq fr she sme crafter spoil koeto shte dade golqm tlasuk na clana, a ostanalite shte igraqt koi kakvoto mu dusha tegli. Cp e trudno da se poddruja, koito moje neka da napravi ili da se joine sus svoeto CP. Organizaciq shte ima sus sigurnost.

Tozi koito pita zashto da sme samo bg ta, shte mu otgovorq 4e nikoi ne e kazal 4e nemoje ili nqma da vzemem nqkoi koito ne e bg. A za organizaciqta e vajno i igrachite da ne sa mega retardi ida ne sa vseznaikovci kato pove4eto :)

Ako ste kinder na 16 godini koito iska da ti4a nabufen i da se bie i nqma turpnie nqkoi da mu dade nqkoi hubav item i da pobejdava vinagi v pvp bez da poznava i zagubata bez da padne duhom zna4i ne samo ne ste za clan ama ne ste i za L2
 

CrazyElement

New member
Регистрация
19.10.2012
Сообщения
15
Реакции
0
Баллы
0
Ami gledam AllNoobsDown iska da pravi CP moje da spretnem CPta i taka da vlizame, bez CP e bezmisleno taka horata v klana ste sa s golqma level razlika i trudno bi se sformiralo nqkoe party koeto da stava za farm , ne che ne e vuzmojno prosto ste e trudno. Inache az sum ZA ideqta da se napravi BG clan da sme malko hora ne e nujno da sme mn , no ako sme organizirani i se spravqme dobre lesno mojem da vleznim v nqkoe Ally i da pravim epic pvpta i da se kefim na igrata.
 

MadeInBulgaria

New member
Регистрация
27.10.2012
Сообщения
5
Реакции
0
Баллы
0
pishete si naprawo vsichkite skype-povete kato postvate. to se e vidqlo 4e shte se pravi toq klan :DDD
 

itso90

New member
Регистрация
08.11.2012
Сообщения
3
Реакции
0
Баллы
0
hristo.vulkov e moq
 

karuca

New member
Регистрация
18.07.2010
Сообщения
1
Реакции
0
Баллы
0
skype hiho-haho
 

Rev3ngeR

New member
Регистрация
09.11.2012
Сообщения
3
Реакции
0
Баллы
0
to i nie tyka sme 4 choveka , moje da join-em s mage party ( 4 ppl ) 8)
 

AllNoobsDown

New member
Регистрация
30.04.2010
Сообщения
34
Реакции
0
Баллы
0
Като гледам има хора поне за 2 ЦП-та.Затова дайте да се съберем някъде,било то в скаип или тук във форума (може и във фасебоок :) ) и да се разберем какъв тип партита ще правим(меле,арчър или маге) ,кои с какво ще играе,как да се казва клана и кои ще е лидера.
 
OP
OP
S

Soulkey

MemberOk
Регистрация
08.11.2011
Сообщения
271
Реакции
2
Баллы
0

Imeto na clana shte go resha v igrata ( nqma da e s BG zaradi internacionalnite hora )

na 18.11.2012 pishete na skype : jimgeramo

ili postnete vashite
 

Users who are viewing this thread

Верх