[x5] FlameOn - Polskie klany. (1 Viewer)

jaz1

New member
Регистрация
30.12.2009
Сообщения
74
Реакции
0
Баллы
0
DaggerniczeK сказал(а):
siema Wilus :) do dzis pamietam na Aerith DN pvp jak tylko my fragi bilismy bo reszta na lagach stala  od nas.
a ty jaz chyba zapominas ze gralem w Swarm dlugo dlugo poki ty i rami niezaczeliscie grac i swoje klamliwe wywody na moj temat Ryjkowi spamowac.   
Nie nie zapomnialem ale to nie zmienia tego ze byles jestes i bedziesz retardem :( . A co do jakichs klamliwych wywodow na Twoj temat do ryjka to nie wiem o co b , bo ja mialem na Ciebie zawsze wyjebane i wtedy i teraz niezmiennie.
 

aLittle

New member
Регистрация
13.01.2010
Сообщения
88
Реакции
0
Баллы
0
Trzeba było leciec samolotem z prezydentem, Nupik ::)
 

Vizjerei

New member
Регистрация
17.03.2010
Сообщения
31
Реакции
0
Баллы
0
Zero szacunku do własnej ojczyzny oraz "głów państwa" Co się z tą młodzieżą dzieje.
 

RaMi1

New member
Регистрация
07.12.2009
Сообщения
56
Реакции
0
Баллы
0
Ryjkowu nie mowilem nic na Twoj temat Nupik, nic nie trzeba bylo mowic zreszta. Byles, jestes i bedziesz dla mnie plebsem i nic tego nie zmieni, moze Cie to malo interesuje, wazne, ze wszyscy o tym wiedza oprocz Twoich "znajomych". Zrobiles to co zrobiles przez to co mowilem na Twoj temat, mimo to zadnego slowa bym nie cofnal.

elo!

Słow aLittle nie skomentuje.
 

aLittle

New member
Регистрация
13.01.2010
Сообщения
88
Реакции
0
Баллы
0
Wielcy patrioci czy hipokryci? :)

Nupik, bierz BO z suby i zasuwaj z enchantami dookoła miasta!
 

RaMi1

New member
Регистрация
07.12.2009
Сообщения
56
Реакции
0
Баллы
0
aLittle сказал(а):
Wielcy patrioci czy hipokryci?  :)
moze i nie patrioci, moze i hipokryci ale akurat to nie jest moment do okazywania swojego "dystansu" do tego co sie stalo.
Rozsadek mi to podpowiada i moje wychowanie, nie wiem moze i sie myle Oo
 

streetZ

New member
Регистрация
14.01.2010
Сообщения
105
Реакции
0
Баллы
0
na pewno nikt nie zasługuje na taką śmierć :-X
 

DaggerniczeK

New member
Регистрация
26.12.2009
Сообщения
18
Реакции
0
Баллы
0
jaz wyjebane niemiales bo gdyby tak bylo to calego to zamieszanie niemialo by miejsca, rami to co sie stalo bylo zaslugo waszych dzialan, konsekwencje niebyly zwlaszcza dla Ciebie Rami przyjemne. ale jakbys postawil sie w mojej sytuacji to bys moze mial inne zdanie na ten temat. ( czasem ktos cos zrobi potem sie zastanawia czy to dobre czy zle )



jaz przydomka retarda niemoge ci odebrac to by byla hanba jakbys stracil ten godny ciebie przydomek;p


Magia (aVirginLittle) ty to chyba jeszcze kutasa w dupie niemialas? hmm chyba nadal dziewica bo nadal wypowiedzi jakby cie jeszcze zaden facet porzadnie nie zerznal.




 

DaggerniczeK

New member
Регистрация
26.12.2009
Сообщения
18
Реакции
0
Баллы
0
a rami troche to dwulicowe jak sie podniecales faktem iz zrobilem BO+16 ( potem +17) a potem wygadujesz na mnie bzdety.

to tyle by bylo.
 

jaz1

New member
Регистрация
30.12.2009
Сообщения
74
Реакции
0
Баллы
0
DaggerniczeK сказал(а):
jaz wyjebane niemiales bo gdyby tak bylo to calego to zamieszanie niemialo by miejsca, rami to co sie stalo bylo zaslugo waszych dzialan, konsekwencje niebyly zwlaszcza dla Ciebie  Rami przyjemne. ale jakbys postawil sie w mojej sytuacji to bys moze mial inne zdanie na ten temat.  ( czasem ktos cos zrobi potem sie zastanawia czy to dobre czy zle )
jaz przydomka retarda niemoge ci odebrac to by byla hanba jakbys stracil ten godny ciebie przydomek;p
 Magia  (aVirginLittle)   ty to chyba jeszcze kutasa w dupie niemialas? hmm   chyba nadal dziewica bo nadal wypowiedzi jakby cie jeszcze zaden facet porzadnie nie zerznal.    
Jakbys byl inna osoba to by nie bylo zamieszania , wszyscy byli za tym zeby Cie wyjebac to takiego daggerniczka nam naprawde nie bylo trzeba wiec GZZZZ
 

QQnta

New member
Регистрация
18.10.2009
Сообщения
4
Реакции
0
Баллы
0
MAgia jak zwykle sie popisala.

A PASZLA NA XUJ
 

DaggerniczeK

New member
Регистрация
26.12.2009
Сообщения
18
Реакции
0
Баллы
0
poki ciebie niebylo wszystko bylo wporzadku wiec zacznij myslec
 

Jacky1

New member
Регистрация
21.08.2009
Сообщения
455
Реакции
0
Баллы
0
lawl nowa runda polskiego flamu [3 polaczki
dagerrniczek to jest nupik? :D lol .i. pizduch
 

aLittle

New member
Регистрация
13.01.2010
Сообщения
88
Реакции
0
Баллы
0
Jacky zostaw Guild Wars i chodź pograć z nami :-\
 

DaggerniczeK

New member
Регистрация
26.12.2009
Сообщения
18
Реакции
0
Баллы
0
a ty idz lalkami sie pobaw bo jeszcz z nich niewyroslas.
 

jaz1

New member
Регистрация
30.12.2009
Сообщения
74
Реакции
0
Баллы
0
DaggerniczeK сказал(а):
poki ciebie niebylo wszystko bylo wporzadku  wiec zacznij myslec
Ta , bo tylko ja zaczalem sie odzywac na glos jaka z Ciebie tepa pizda jednak masz troche racji.
 

RaMi1

New member
Регистрация
07.12.2009
Сообщения
56
Реакции
0
Баллы
0
DaggerniczeK сказал(а):
jaz wyjebane niemiales bo gdyby tak bylo to calego to zamieszanie niemialo by miejsca, rami to co sie stalo bylo zaslugo waszych dzialan, konsekwencje niebyly zwlaszcza dla Ciebie  Rami przyjemne. ale jakbys postawil sie w mojej sytuacji to bys moze mial inne zdanie na ten temat.  ( czasem ktos cos zrobi potem sie zastanawia czy to dobre czy zle )
jaz przydomka retarda niemoge ci odebrac to by byla hanba jakbys stracil ten godny ciebie przydomek;p
 Magia  (aVirginLittle)   ty to chyba jeszcze kutasa w dupie niemialas? hmm   chyba nadal dziewica bo nadal wypowiedzi jakby cie jeszcze zaden facet porzadnie nie zerznal.    
Wyjebales z 6 miesiecy + mojej gry wpizdu wykorzystujac resztki mojego zaufania do Ciebie, moglem sie tego spodziewac. NIGDY nie zrobilbym czegos takiego nawet najgorszemu wrogowi, wiec nie mow mi zebym sie postawil w Twojej sytuacji.
poki ciebie niebylo wszystko bylo wporzadku  wiec zacznij myslec
poki nas nie bylo, byl SilentHill. A na Supreme ludzie zaczeli otwierac oczy na to ze jestes idiota.
a rami troche to dwulicowe jak sie podniecales faktem iz zrobilem BO+16  ( potem +17)   a potem wygadujesz na mnie bzdety.  
Cieszylem sie BO +17, a nie tym, ze Ty to zrobiles. Ktos moze pamieta, bo ja nie pamietam komu to mowilem, w dniu jak zrobiles to BO, gdy jeszcze wsztsko bylo "ok" powiedzialem, ze "to BO pojdzie wpizdu wczesniej czy pozniej, dlatego trzeba zrobic z Tego uzytek" (mowilem o miesiacu hero, gdy mielismy pp ktory mogl wziasc punkty maze.)
Rozmawialem z pewna osoba o Tobie Nupik, to ona wytlumaczyla mi Twoj tok myslenia wtedy. I powiem Ci ze troche to zrozumialem, bo jakby mnie kazdy nazywal idiota i debilem, wzialbym sie w garsc i zastanowil ze moze cos jest nie tak. Takze oficjalnie cie przepraszam Nupik, za to ze codziennie systematycznie nazywalem Cie idiota i otworzylem oczy innym, jednoczesnie z wyrazami ubolewania, ze Tym idiota jestes. (moze sie zmieniles, ale widze po postach, ze jakos niebardzo)
 

omee1

New member
Регистрация
04.10.2009
Сообщения
7
Реакции
0
Баллы
0
niema to jak wspominać stare czasy [3 ;D ;D
 

Users who are viewing this thread

Верх