sigi (1 Viewer)

GIXI

New member
Регистрация
12.10.2010
Сообщения
75
Реакции
0
Баллы
0
/arion server,first siege/



am fost la sigi


sambata, mai spre seara....

de 3 zile clan leaderu ne fute la cap sa mergem la sigi, ca e de bine, spameaza chatu din 5 in 5 min cu timpu data ora timpu data ora. ce azi? sambata ! hai la sigi !


serveru incepuse deja sa atarne heavy inca de dupa amiaza,logarea devine un joc de ruleta intr-un cazino prafuit de la marginea bucurestiului

incepe lumea sa se logheze,butzii in d grade pe ei se itzesc in clanhall-u clanului


inghesuiala mare,spamul e in floare ! se injura lagul in coloriola,italiana,portugheza,si bineintzeles in dulcele nostru grai .
unii zic ca ei n-au lag . sunt ingropatzi pe loc in flegme de catre posesorii de pcuri de lemn :
-taci ba nubule din gura, asa e la sigi,e lag, taci daca nu stii !
nubul tace, desi se mira in sinea lui cum el n-are lag si altii au.

incep sa se formeze partyurile care vor participa la macel . timpul trece pe nemestecate, si mai e juma de ora . clanleaderu face spume in caps pe canal : MAKE THA FAKCKINGS PARYYESS NOWW ! ALL PMM MEEEE

intr-un tarziu ne urnim din clanhall sa ne portam la sigi. pierdem juma de oameni in port (delog.pcuri de lemn ) se ajunge in partea ailalta deja muci ! cl iar face crize REMAKE PARTTTYYES FASTT !!1111 ALL PM MEEE !!11

suntem pe cai ! infometatzi de un castel adevarat, urlam ca tampiztii deja shi pe ally chat da castel is oours !!!! si muie gina !!!!

cl anuntza: all listen to the ally leader !! apare ally leaderu, mai turbat decat cl-u :
-All move on me fastt ! partyurile se move ampulea,ajung la o poarta inchisa din oras,multzi nu shtiu sa citeasca mapa

-here is no exit,turn back !! rage unu ! iar lag. ne intoarcem
un italian intreaba surprins : che si fashe ? primeste raspuns : chiuso ! ritorno ! macaronaru da ochii peste cap si murmura ceva. reiese vag ca am avea parte de o conducere nenorocita,"dizgraziata"

juma din partyuri nu se urnesc din orash, stau ca un stol de verze in curul la party leaderi . party leaderu e ca un fel de isus acum.

se gaseste iesirea. grupul se mareste .brusc,jocul se transforma intr-o proiectzie de diapozotive. pe fundal,castelul

se bufueaza la ghici,totzi ishi iau zerg de la un buffer tampit . ally leaderu urla iar "MOVE FAST !!!! ATACK CASTLEE NOW !!111"

ne regrupam la intarea in castle. primim ordin sa stam de 6 afara,in timp ce leaderu intra in castel cu alt grup . unii se duc sa vada ce este in apa aia de pe langa castel . unu intreaba daca poate sa dea la peste pana e gata sigiu .
isi ia o galeata de flegme de la party.
da leave la party si soe. isi ia flegme de la tot clanu .
da leave clan. isi ia flegme pe pemeu de la tot allyu

alyleaderu urla "REGROUP!!!!" mai rgrupatzi de atat nici ca se putea. eram strivit intre o tanti elfa mirosind a transpiratzie,si un orc verde mirosind groaznic a soshete cu crusta de jeg . unu zice " daca apare acuma un party cu aoe,ne-o luam ca melcii " . speriatzi, ne mai imprashtiem un pic . la timp, caci la poalele dealului apar inamicii,dornici si ei de un sigi cu final fericit .

acum se sta,alyy leaderu e la castat in castel . se bufeaza alene . se arunca injurii. "haide ba, urcatzi, sa vi-o luatzi,ca la galatzi " "fraiere,daca urc io,tu cobori instant "

unu zice ;" i have the healer in target " toti dau force atack/assist pe el ". ala da sa faca trade cu un flacau flagat din clan.flacaul moare instat.urlete,rage,sa se rupa aliantza acum la sigi . se calmeaza spiritele cu nishte glume tampite despre tazte,buci,etc

alyyleaderu a terminat de castat 1 e beat de fericire 1 iese urland din castel "RUSH THEM !!! KILL ALLL !!"

surpinshi,cu tzigarile pe jumate fumate intre deshte, ne aruncam ca orbeztii peste ei . aia nu se asteptau la asa manevra . juma din ei dau bsoe,restu se mpiedica in bafe . ii calcam pe cap .muci .tavalugul nostru nu se opreshte ."KILL ALL TILL TOWN "

ne aruncam intr-o cursa nebuna pana la town

rupem tot,pomi,iarba,frunze,caini,vaci,pietre,tzigani.

de pe un deal,akamanhu ne priveshte amenintzator .are un party in a langa el

unu zice :"baietzi,am belit-o aia au akamanahu"

ne aruncam inspre ei . aia se sperie si dau pr . akamanhu nu era in party

ii rupem capu.ii infigem akamanahu in cur

tot maidanu este al nostru,de la orash pana la castel

ne regrupam pe deal. nu ne mai ataca nici pulea.incepe sa semene a picnic cu bunica .multi dau soe . ramanem o mana de nubi in c cu d grade jewels pe noi . daca vine acu un party,ne rupe. nu mai vine nimeni . 5 min pana la end siege.

siege over ! avem castel ! soe to castel !!!

moldovenii alearga urland de fericire prin castel . unii intreaba daca pot sa ia perdelele si covoarele sa le puna la ei in ch . l-i se raspunde politicos sa o suga-n cur.
se afla de eppauletes. se formeaza in graba un party pentru raid . port .sunt pe jos in 5 secunde. raidu da normale de 1 k in nubi.iar rage,QQ
se formeaza partyuri pentru recuperarea xp-ului piredut la sigi .






am fost la sigi





 

dreph

New member
Регистрация
29.12.2009
Сообщения
100
Реакции
0
Баллы
0
haha asa da:) ;D
 

ntSh

New member
Регистрация
07.11.2010
Сообщения
1
Реакции
0
Баллы
0
Epic ... mi-ai facut ziua.Deja ma doare burta de atata ras :)).
 

DarkWings1

New member
Регистрация
14.11.2010
Сообщения
29
Реакции
0
Баллы
0
Criminal postul GIXI :)))
 

Ayanee

New member
Регистрация
15.11.2010
Сообщения
17
Реакции
0
Баллы
0
ai talent la povestit, ar trebui sa te apuci de scris serios:)
 

sorinex

New member
Регистрация
23.10.2009
Сообщения
189
Реакции
0
Баллы
0
Ayanee сказал(а):
ai talent la povestit, ar trebui sa te apuci de scris serios:)
pacat ca e copiat, l-am mai vazut pe forumurile dex-ului, el doar a schimbat numele
in primul rand in octombrie nici dracu nu mai era in D grade pe arion
in al doilea arionu n-a mai fost heavy din iunie-iulie, va spun sigur ca eu am jucat acolo pana s-a deschis 15x-ul de aici
 
OP
OP
G

GIXI

New member
Регистрация
12.10.2010
Сообщения
75
Реакции
0
Баллы
0
tot io sunt ba mue, dar dupa cum observi, acolo a fost sters postu de catre jegoşii aia . asha ca m-am chinuit sa readuc povestea aci.

primu sigi bulache,tzii minte? cand noi bagam pivipi shi tu ziceai "uite mamă,trec soldaţii "

cand a fost primu ch bid la 2-3 zile si nu a ştiut decat 10% din servar , de au fost biduri lol de 50-60 kk ;)



sper sa iasa o poveste buna şi aici, deşi pana acum,nu prea se vede, ca crapa serbaru cand intra mai mult de 50 de inşi in 4s/it/mm/fmm/etc
 

sorinex

New member
Регистрация
23.10.2009
Сообщения
189
Реакции
0
Баллы
0
GIXI сказал(а):
tot io sunt ba mue, dar dupa cum observi, acolo a fost sters postu de catre jego?ii aia . asha ca m-am chinuit sa readuc povestea aci.
primu sigi bulache,tzii minte? cand noi bagam pivipi shi tu ziceai "uite mam?,trec solda?ii "
cand a fost primu ch bid la 2-3 zile si nu a ?tiut decat 10% din servar , de au fost biduri lol de 50-60 kk ;)
sper sa iasa o poveste buna ?i aici, de?i pana acum,nu prea se vede, ca crapa serbaru cand intra mai mult de 50 de in?i in 4s/it/mm/fmm/etc
in primul rand imi pare rau ca trebuie sa ma cobor la nivelul tau, dar nu o sa folosesc acelasi limbaj ca tine
si nu ma lua pe mine cu primul sigi, chiar ai fost spart, la primul sigi deja aveam dc robe set, ahg si apropo, am fost healer in party-ul cu tankul de la primul aq de pe Arion, am participat la primul Antharas cand inca eram in avadon si da, biduri de alea ati dat voi pe ch-uri in gludin poate, clanul/alianta in care am fost eu are si avea toate 4 ch-urile din Goddard, si eu inca mai am Cardi de lvl 84 acolo si CH personal in Dion, asa ca nu vorbi fara sa sti...
 
OP
OP
G

GIXI

New member
Регистрация
12.10.2010
Сообщения
75
Реакции
0
Баллы
0
bine bă, eu ziceam de sigiu la care au participat oameni normali, nu virgini cu 12+ ore/zi de joc, nu aveam tremurici d-aştia plini de cafea+ţigari. eram şi noi un clan de mâna a-3-a , care jucam la vrajeala . da am luat castelu " :)

aştept cu nerabdare sigiu asta . am luat iar o prapadita de clanhall . sa vedem ce iese la sigi acum . sper ca macar serveru sa fie de partea noastra :) multa bafta si ţie :)

 

sorinex

New member
Регистрация
23.10.2009
Сообщения
189
Реакции
0
Баллы
0
GIXI сказал(а):
bine b?, eu ziceam de sigiu la care au participat oameni normali, nu virgini cu 12+ ore/zi de joc, nu aveam tremurici d-a?tia plini de cafea+?igari. eram ?i noi un clan de m?na a-3-a , care jucam la vrajeala . da am luat castelu "  :)
a?tept cu nerabdare sigiu asta . am luat iar o prapadita de clanhall . sa vedem ce iese la sigi acum . sper ca macar serveru sa fie de partea noastra :) multa bafta si ?ie :)
FYI: nu-s nici virgin, nici nu joc 12+, nici tremurici plin de cafea, de cola si tigari poate :))
aah, si am si servici zilnic de 8 ore, loc de munca unde lucrez de aproape 4 ani ?
 

Udunnome

New member
Регистрация
19.03.2010
Сообщения
258
Реакции
0
Баллы
0
dem0 сказал(а):
www.zranger.net pt voi si clanurile voastre, incercati sa nu fiti banati, oricum toata lumea il foloseste deci nu mai e nimic de ascuns
dc esti nesi?nu-ti convine stii unde sa te intorci asta in caz ca mai joci aici,propaganda asta nu isi are rostul din moment ce 50% din cei care vb habar nu au ce zic.daca dex ar fi pe jumate plin de rusi fi sigur ca rangerul ar fi la putere,si ai avea pe langa fisiere naspa si 3rd party programs la greu. si chiar crezi ca ar fi ceva schimbat?
am mai zis o data.ranger are oameni platiti sa sparga anti-bot protection,doar daca sta MichaelV sa verifice pe fiecare altfel slabe sanse sa dispara ,si pe deasupra non-rusii ca sa ma exprim asa folosesc l2c sau snifere sau alte prostii,singura diferenta este ca rusii platesc pt ranger si deci rangerul este mai bine dotat.
nu cred ca te-ai apucat de jucat MMO-uri ieri astfel incat chiar sa crezi ca ceilalti is usa de biserica.:p
 

Udunnome

New member
Регистрация
19.03.2010
Сообщения
258
Реакции
0
Баллы
0
pro au fost si geno ca i-au batut cu tot cu ranger pe 5x.dar asta nu inseamna ca geno erau curati ca lacrima,texte de genul :am folosit walkerul doar ca sa vedem HP lui Baium sunt penibile dar na,sau Xteam care posta fraps cu l2c si nici nu s-a pomenit de ban.si pe langa toate astea vrei ranger,platesti ceea ce e mai greu la romani :)
 

morfeus2

New member
Регистрация
10.10.2009
Сообщения
187
Реакции
0
Баллы
0
dem0 сказал(а):
www.zranger.net pt voi si clanurile voastre, incercati sa nu fiti banati, oricum toata lumea il foloseste deci nu mai e nimic de ascuns
te contrazic, e foarte  multa lume care nu foloseste cacatul asta...............daca folosesc asa ceva  de ce plm mai joc atunci  ?
 

sorinex

New member
Регистрация
23.10.2009
Сообщения
189
Реакции
0
Баллы
0
din pacate ai fi uimit sa afli cati folosesc rahatul asta ]:(
 

Users who are viewing this thread

Верх