Sall all (1 Viewer)

ShapyrO

New member
Регистрация
04.08.2012
Сообщения
1
Реакции
0
Баллы
0
Salut baieti. Tocmai am zis k incerc si eu un server mai bun fiind obosit de donatori, unbalanced-classes, srv care se inchide dupa ce muncesti 2 luni degeaba si etc etc.
Problema este ca nu prea am gasit informatiile pe care le cautam nici pe site nici pe forum fiind obisnuit cu private srv unde la info ai tot ce vrei sa stii..
De exemplu la SRV de 15X cam ce ar fi:
NPC buffer
GM shop
Global GK
subclass quest
noblese quest
Chestii de genul..daca lista de mai sus exista sau puteti adauga ce mai lipseste as fi recunoscator.
Intreb de buffer ptr ca fiind obisnuit pe srv de 15x(mid rate) toate au asa ceva.Daca nu exista inseamna ca ar trebui sa fie ceva gen l2cerberus unde ai nevoie de toate retail si in cazul asta as vrea sa fac un BD ca si main
Deci asa o idee in mare sa stiu cum sa ma pregatesc daca se poate :)
 

n0click

New member
Регистрация
18.12.2009
Сообщения
779
Реакции
0
Баллы
0
sal , nu este server high rate de pvp , e server de farm si pvp , c un low low rate official doar ca e 15 x si cateva chestii mai aiurite , nu te astepta la serverele de aici sa fie JAVA L2 BR
 

sorinex

New member
Регистрация
23.10.2009
Сообщения
189
Реакции
0
Баллы
0
ShapyrO сказал(а):
Salut baieti. Tocmai am zis k incerc si eu  un server mai bun fiind obosit de donatori, unbalanced-classes, srv care se inchide dupa ce muncesti 2 luni degeaba si etc etc.
Problema este ca nu prea am gasit informatiile pe care le cautam nici pe site nici pe forum fiind obisnuit cu private srv unde la info ai tot ce vrei sa stii..
De exemplu la SRV de 15X cam ce ar fi:
NPC buffer
GM shop
Global GK
subclass quest
noblese quest
Chestii de genul..daca lista de mai sus exista sau puteti adauga ce mai lipseste as fi recunoscator.
Intreb de buffer ptr ca fiind obisnuit pe srv de 15x(mid rate) toate au asa ceva.Daca nu exista inseamna ca ar trebui sa fie ceva gen l2cerberus unde ai nevoie de toate retail si in cazul asta as vrea sa fac un BD ca si main
Deci asa o idee in mare sa stiu cum sa ma  pregatesc daca se poate :)
nick-ul tau imi suna cunoscut, vi cumva de prin reteaua dexbound?
 

Users who are viewing this thread

Верх