Problem z zalogowaniem (1 Viewer)

Haroth

New member
Регистрация
22.04.2012
Сообщения
6
Реакции
0
Баллы
0
Od kilku dni mam taka sytuacje ze jak probuje sie logowac to wyskakuje okienko w ktorym jest napisane, ze loguje sie na serwer ale dalej nic sie nie dzieje. Taki problem jak dotad napotkalem tylko w godzinach popoludniowych czyli: 13-18. Na przyklad dzis bylem zalogowany o 13:30 i po prostu wyrzucilo mnie z serwera i nie moglem pozniej zalogowac. Ten problem nie tylko ja mam lecz takze moi koledzy z tej samej miejscowosci. Internet mam miejscowy, zadnych neostrad itp. :D Jest to bardzo uciazliwe poniewaz po prostu nie moge grac w poludnie i gdyby ktos moglby pomoc lub ma podobny problem to prosze o odpowiedz ;D
 

madness2

New member
Регистрация
11.02.2010
Сообщения
408
Реакции
0
Баллы
0
Wczoraj w godzinach TW byl DDOS attack wiec login padl, dzisiaj podczas siege'a login tez padl, badz cierpliwy i proboj sie logowac.
 
OP
OP
H

Haroth

New member
Регистрация
22.04.2012
Сообщения
6
Реакции
0
Баллы
0
A czyli to nie tylko ja tak mam ;p To w porzadku i dziekuje za odpowiedz :) Mam nadzieje ze takich sytuacji bedzie coraz mniej :p
 
H

Hazio

Guest
Takich sytuacji niestety jest coraz więcej.... wręcz zachodzi obawa że GM zostawili serwer w cholerę i liczą tylko donate :) (oby się mylił) ale w ostatnim czasie coraz więcej syfu się tu pojawia... oby sytuacja się poprawiła ;)
 

Users who are viewing this thread

Верх