Party x5 Gracia Final (1 Viewer)

Grinder

New member
Регистрация
20.02.2011
Сообщения
54
Реакции
0
Баллы
0
Ktoś się wybiera ? jakieś polskie klany ?
 

m44ti

New member
Регистрация
06.01.2010
Сообщения
54
Реакции
0
Баллы
0
Ogolnie ta x5 to będzie taki light serwer, nie będzie tu żadnych topów bo ida gdzie indziej. Myślę że warto tu pograć w końcu l2j low rate nie ma szans z off pts. RPG ma markę wyrobioną od kilku już lat.
W tym momencie nowi gracze maja wybór albo rpg x5 albo e-gobal który stoi już ponad miesiąc. Z e globala ludzie już powoli odchodzą. Koniec końców - na rpg bedzie więcej ludzi niz na e-globalu.
 

blacksense1

New member
Регистрация
16.10.2016
Сообщения
9
Реакции
0
Баллы
0
Szukam CP

Lubie grac SH/SPS/ES/EE/BP/DESTRO.

marins01010 skype dawac znac
 

konopijczyk

New member
Регистрация
16.11.2010
Сообщения
182
Реакции
0
Баллы
0
wc lub bd szuka klanu gdziny po 20
 

Banish

New member
Регистрация
13.09.2012
Сообщения
33
Реакции
0
Баллы
0
Ja tam z kolegą sobie wbije 2 tyranty + boxy wc i bd tak bez spiny
 

zacmiony

New member
Регистрация
15.11.2012
Сообщения
82
Реакции
0
Баллы
0
taki dylemat trochę zaczyna na GF czy czekac na HF połączenie serów kiedy ma być ?? ktoś wie...

jak coś to bym zagrał tank / OL / DD

a i raczej PL klan jakiś a nie internationale, no chyba że będzie bieda

jak cos to pisać na prv
 
OP
OP
Grinder

Grinder

New member
Регистрация
20.02.2011
Сообщения
54
Реакции
0
Баллы
0
Sądzę że dłużej niż 3 miechy to nie będzie ale nie wiadomo. Ja zaczynam z grupą znajomych teraz bo miesiąc nie chce nam się czekać. Zresztą sądzę że tutaj będzie lepsza zabawa niż na h5 bo bez nolife'ów. My gramy wieczorami a nie 12+++ :) Pytanie czy będzie wystarczająco ludzi a przede wszystkim international community.
 

Banish

New member
Регистрация
13.09.2012
Сообщения
33
Реакции
0
Баллы
0
Grinder сказал(а):
S?dz?e d?u?ej ni? 3 miechy to nie b?dzie ale nie wiadomo. Ja zaczynam z grup? znajomych teraz bo miesi?c nie chce nam si? czeka?. Zreszt? s?dz?e tutaj b?dzie lepsza zabawa ni? na h5 bo bez nolife'?w. My gramy wieczorami a nie 12+++ :) Pytanie czy b?dzie wystarczaj?co ludzi a przede wszystkim international community.
macie jakiegos ts3 to podaj na pm grac bede z kolezka(s?abym :) ) jak wyzej pisalem i zawsze to inaczej w wiekszym gronie
 

Users who are viewing this thread

Верх