Padėkit biški. (1 Viewer)

Ellond

New member
Регистрация
14.11.2010
Сообщения
7
Реакции
0
Баллы
0
Taigi nusprendžiau ateiti pažaisti į x15 serverį, bet biški pasimečiau ką kelti, galvoju Sps ar Sorca, už juo nelabai daug žaides taigi klausiu jūsų nuomonės apie juos + -.
P.S Ar eis žaisti su freya clientu? Ačiū iškarto. :p
 

DonSalieri

New member
Регистрация
13.11.2010
Сообщения
56
Реакции
0
Баллы
0
Ellond сказал(а):
Taigi nusprend?iau ateiti pa?aisti ? x15 server?, bet bi?ki pasime?iau k? kelti, galvoju Sps ar Sorca, u? juo nelabai daug ?aides taigi klausiu j?s? nuomon?s apie juos + -.
P.S Ar eis ?aisti su freya clientu? A?i? i?karto. :p
del freya tai vieni sako eis kiti sako kad ne nesuprasi gal ir eis taciau norint isvengti visokiu klaidu tokiu kaip teksturu nebuvimas juodas mapas ir pan deretu instaliuoti tvarkinga final versija :) nes juk paciam bus nemalonu kai starto metu visi zais kelS lvl o tu siusiesi klienta nes bus neimanoma zaisti :) del siu klasiu tai nzn aisku joms reikalingas bus supportas del bufu ir mp putimo :) taciau 15x serve nemanau kad tai bus problema. siaip tai eik ieskotis klano gal mano pirmas pasiulymas butu arba cp :) juk taip smagiau zaisti nei vienam solinti
 

Just1ce1

New member
Регистрация
13.11.2010
Сообщения
7
Реакции
0
Баллы
0
Ellond сказал(а):
Taigi nusprend?iau ateiti pa?aisti ? x15 server?, bet bi?ki pasime?iau k? kelti, galvoju Sps ar Sorca, u? juo nelabai daug ?aides taigi klausiu j?s? nuomon?s apie juos + -.
P.S Ar eis ?aisti su freya clientu? A?i? i?karto. :p
Su freya dar neis. Imciau as sph del drain jei solo eisi.
 
OP
OP
E

Ellond

New member
Регистрация
14.11.2010
Сообщения
7
Реакции
0
Баллы
0
Na iškart kelsiu ir EE. :)
 

DonSalieri

New member
Регистрация
13.11.2010
Сообщения
56
Реакции
0
Баллы
0

Just1ce1

New member
Регистрация
13.11.2010
Сообщения
7
Реакции
0
Баллы
0
As tai neapsisprendziu ar pw ar bs imt
 
OP
OP
E

Ellond

New member
Регистрация
14.11.2010
Сообщения
7
Реакции
0
Баллы
0
Na kaip kiti manot? :)
 

DonSalieri

New member
Регистрация
13.11.2010
Сообщения
56
Реакции
0
Баллы
0

justas

New member
Регистрация
14.11.2010
Сообщения
24
Реакции
0
Баллы
0
Prie to pačio norėčiau ir aš paklausti, ką būtų geriau kelt aw ar th? Ketinu lošti solo, taigi pasikelsiu ir prp, bet niekaip neapsisprendžiu, abu turi +, aw man patinka dėl hex, mortal strike ir focus death skillu, su kuriais labai gerai ejti pvp, o th man patinka dėl stealth ir fake death skillu, dėl kurių gali ejti kur tik nori, bei switch ir mirage, dėl kurių gali būti beveik nepagaunamas ant target, tagi padėkit man apsispręsti, su kuriuo būtu lengviau pve, pvp, bei rinkt itemus? :)
 

DonSalieri

New member
Регистрация
13.11.2010
Сообщения
56
Реакции
0
Баллы
0
Jok3 сказал(а):
Prie to pa?io nor?iau ir a? paklausti, k? b?t? geriau kelt aw ar th? Ketinu lo?ti solo, taigi pasikelsiu ir prp, bet niekaip neapsisprend?iu, abu turi +, aw man patinka d?l hex, mortal strike ir focus death skillu, su kuriais labai gerai ejti pvp, o th man patinka d?l stealth ir fake death skillu, d?l kuri? gali ejti kur tik nori, bei switch ir mirage, d?l kuri? gali b?ti beveik nepagaunamas ant target, tagi pad?kit man apsispr?sti, su kuriuo b?tu lengviau pve, pvp, bei rinkt itemus?   :)
patarti nepatarsiu bet uzduosiu klausima kodel dageriui imi pp kaip buferi o ne dc? juk dc turi vampyra su degeriu jis labai gerai farminant mobus pvz :)
 

GLAF

New member
Регистрация
28.02.2010
Сообщения
138
Реакции
0
Баллы
0
DonSalieri сказал(а):
Jok3 сказал(а):
Prie to pa?io nor?iau ir a? paklausti, k? b?t? geriau kelt aw ar th? Ketinu lo?ti solo, taigi pasikelsiu ir prp, bet niekaip neapsisprend?iu, abu turi +, aw man patinka d?l hex, mortal strike ir focus death skillu, su kuriais labai gerai ejti pvp, o th man patinka d?l stealth ir fake death skillu, d?l kuri? gali ejti kur tik nori, bei switch ir mirage, d?l kuri? gali b?ti beveik nepagaunamas ant target, tagi pad?kit man apsispr?sti, su kuriuo b?tu lengviau pve, pvp, bei rinkt itemus?   :)
patarti nepatarsiu bet uzduosiu klausima kodel dageriui imi pp kaip buferi o ne dc? juk dc turi vampyra su degeriu jis labai gerai farminant mobus pvz :)
Del ressistu?
 

justas

New member
Регистрация
14.11.2010
Сообщения
24
Реакции
0
Баллы
0
Na prp turi blessus ir resistus, o vampiricas iki 75lvl bus newbie, o po 75lvl, ten kai po 20 hp atsistatinėsi, tai neturės didelės reikšmės.
 

Users who are viewing this thread

Верх