Nuker do zamiatania;) (1 Viewer)

Smoku

New member
Регистрация
26.10.2010
Сообщения
14
Реакции
0
Баллы
0
Witam!
Ch?tnie w jeszcze jednej sprawie si? poradz?. Jakiego nuka na sube wybra? typowo pod pvp? Wiadomo cud?w nie ma ale dorad?cie kim najwi?cej zdzia?am? A wi?c mamy nast?puj?ce granice:
-max lvl 80
-am z acu 150
-armor bez atrubutu
-wiadomo ci?ko z enachantem na tym lvlu a szczeg?lnie skili z 3 profki
- jako suport jest kura i ee na plecach.
Kr?ci mnie necro ale nie jestem pewien jak te debuffy b?d? wchodzi? jak trafie na jakiego? maina 85 z dobrym dark resistem. Kr?ci mnie te? sorc ale wiadomo nie ma ju? tych debuff?w. I zostaje cast speed kontra m power czyli sps i sh.
Dorad?cie co? prosz? kim najwi?cej zwojuj? i najd?u?ej wystoj? do tego!:)
Z g?ry dzi?ki za pomoc!

 

mmmm1

New member
Регистрация
22.03.2010
Сообщения
71
Реакции
0
Баллы
0
Smoku сказал(а):
Witam!
Ch?tnie w jeszcze jednej sprawie si? poradz?. Jakiego nuka na sube wybra? typowo pod pvp? Wiadomo cud?w nie ma ale dorad?cie kim najwi?cej zdzia?am? A wi?c mamy nast?puj?ce granice:
-max lvl 80
-am z acu 150
-armor bez atrubutu
-wiadomo ci?ko z enachantem na tym lvlu a szczeg?lnie skili z 3 profki
- jako suport jest kura i ee na plecach.
Kr?ci mnie necro ale nie jestem pewien jak te debuffy b?d? wchodzi? jak trafie na jakiego? maina 85 z dobrym dark resistem. Kr?ci mnie te? sorc ale wiadomo nie ma ju? tych debuff?w. I zostaje cast speed kontra m power czyli sps i sh.
Dorad?cie co? prosz? kim najwi?cej zwojuj? i najd?u?ej wystoj? do tego!:)
Z g?ry dzi?ki za pomoc!
necro z racji transfer paina
ciezko ci bedzie cokolwiek zrobic czyms innym niz necro. Mozesz sprobowac soulhounda female w miare safe z kura na dupie.  Osobiscie jesli gralbym solo, for fun i dobrego pvpa bralbym slh. pozdro
 

DrKaboom

New member
Регистрация
22.09.2012
Сообщения
6
Реакции
0
Баллы
0
@mmmm nauczy się czytać gimbusie!!! On chce na sube a nie na alt chara...


KABOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOM
 

mmmm1

New member
Регистрация
22.03.2010
Сообщения
71
Реакции
0
Баллы
0
Hihihi fakt, na sube? wyjebane aby szybciej 75 i zgarnac 3 pasywki i robic q na nobla, pozdro
 
M

mrPANIC

Guest
Po pierwsze to jeżeli chcesz zamiatać nukiem to zrób sobie go na mainie + box SE/ee.
Po drugie każdy nuk ma swoje plusy i minusy nie ma najlepszego.

Pozdrawiam
mrPANIC.
 
OP
OP
S

Smoku

New member
Регистрация
26.10.2010
Сообщения
14
Реакции
0
Баллы
0
Na 5 odpowiedzi w jednej jest chodź próba odpowiedzenia temat... reszta to spam... jeśli ktoś chciałby mi pomóc proszę odpowiadając wziąć pod uwagę dane które są w pierwszym poście..!

Z góry dzięki!
 
M

mrPANIC

Guest
Jeśli nadal będziesz takim debilem i nie zrozumiesz tego że nie ma takiego czegoś jak "najbardziej ownujący nuk", wszystko zalezy co chcesz osiągnąć:
M.Atk : SPH
C.speed : SPS
m.atk/c.speed: sorc
debuff/żywotność(TP): necro.

Sam sobie odpowiedz na swoje idiotyczne pytanie.
 
OP
OP
S

Smoku

New member
Регистрация
26.10.2010
Сообщения
14
Реакции
0
Баллы
0
Szkoda, że przez takich ludzi bez poziomu mamy czasem taką złą opinię jako Polacy. Przykro mi patrzeć na ludzi którzy leczą swoje kompleksy obrzucaniem błotem innych tylko po to by podnieść własne ego. Polecam iść na studia bądź zaangażować się na poważnie w jakiś sport. Dowartościujesz się i nie będziesz musiał bluzgać na innych żeby się dobrze czuć...
 
OP
OP
S

Smoku

New member
Регистрация
26.10.2010
Сообщения
14
Реакции
0
Баллы
0
Ja tu nikogo nie wyzywam więc czemu ja się mam ogarnąć? Pytam jaki nuk będzie najlepszy na subie pod pvp nic więcej... nie wiem po co te wieszanie szmat...
 

mmmm1

New member
Регистрация
22.03.2010
Сообщения
71
Реакции
0
Баллы
0
Smoku сказал(а):
Ja tu nikogo nie wyzywam wi?c czemu ja si? mam ogarn? Pytam jaki nuk b?dzie najlepszy na subie pod pvp nic wi?cej... nie wiem po co te wieszanie szmat...
No stary zadajesz glupie pytania. Ludzie nawet grajac mainami  sa gownami i nic nie robia a ty jeszcze suba chcesz robic cokolwiek. Albo zmien maina albo sobie daruj magusa na suba
 
M

mrPANIC

Guest
A Ty lepiej skończ już z tą szkołą bo twoje ego za bardzo chyba urosło, ahhh zresztą nie chce mi się już gadać. A najlepiej zrobisz jak usuniesz L2, będzie przynajmniej jednego takiego polaczka jak powiedziałeś mniej. Gdybyś nie był jak to powiedziałem "debilem" to byś wpisał sobie w głupie google "który nuker jest najlepszy" "what nuker is the best?" czy coś w podobie tego i by Ci wyskoczyło 10000 takich tematów które już były... Wystarczy ruszyć trochę głową a nie tak jak większość iść zawsze na łatwiznę. To właśnie przez takich ja Ty nie można stworzyć dobrego polskiego community, gdyż zawsze kogoś będzie denerwowała osoba twojego pokroju... Dziękuję, dobranoc

Pozdrawiam
mrPANIC
 

Jarrod

New member
Регистрация
19.08.2012
Сообщения
52
Реакции
0
Баллы
0
Chyba raczej "which" :D
TRO LO LO LO ]:-]
 

Aliendrop

New member
Регистрация
30.11.2010
Сообщения
439
Реакции
0
Баллы
0
Smoku сказал(а):
Ja tu nikogo nie wyzywam wi?c czemu ja si? mam ogarn? Pytam jaki nuk b?dzie najlepszy na subie pod pvp nic wi?cej... nie wiem po co te wieszanie szmat...
W L2 nie ma "najlepszy", ewentualnie "najlepszy dla Ciebie" ale to juz chyba tylko Ty mozesz odpowiedziec na to pytanie. Jedna postac ma cos, druga ma cos innego, a trzeca jeszcze cos innego, kazda ma plusy i minusy, to samo jest z lucznikami, daggerami itd... Wszystko zalezy od tego co Ty preferujesz, twojego skilla i eq.
 
M

mrPANIC

Guest
Ale przecież mu to mówiłem ;) widocznie trzeba łopatologicznie ...
 

Users who are viewing this thread

Верх