nowy gracz (1 Viewer)

turtelian

New member
Регистрация
21.11.2012
Сообщения
7
Реакции
0
Баллы
0
Witma wczoraj zaczolem gre na tym serwerze po 5 letniej rpzerwie w grze w l2..:) i niestety jestem troche nieobyty a niektorych nowosci albo nie znam albo nie rozumiem jak dzialaja.
Dlatego chcialby zapytac na jakiej zasadzie dziala kama ? wiem ze duzo osob tam lazi ale czym to sie je to niestety nie wiem.
Również nie moge znalesc miejsca gdzie mozna kupic marki na 2ga profesje ? czyzby ich nie bylo czy ja jestem slepy :)
prosilbym o udzielenie mi wszlekich wskazowek i odpowiedzi :) z gory dziekuje
 

Nirv

New member
Регистрация
05.12.2010
Сообщения
50
Реакции
0
Баллы
0
kama jest to miejsce gdzie jest boss ktorego tzrba zabic. W nagrode dostajesz exp i o ile masz szczescie to jakis drop. w prawie kazdym miescie jest kamaloka na rozne lvl np w oren jest kama 53, 56 i laba 59. W zaleznosci jaki masz lvl na taka kame idziesz. Nie musisz miesc dokladnie tego samego lvlu. moze być chyba 5 lvli roznicy. na kame mozesz iśc raz dziennie. na labe też. Laba to rozbudowana kama. Są tam 2 bosy w tm jeden z obstawą. Marków na 2 profesje nie kupisz w zadnym sklepie. Ewentualnie mozsz zrobic caly quest, możesz też zrobic quest u kowala, ale potrzebujesz 3kk, albo kupic 2 profesje u takiego ziomka w zoltym ubranku np w Gludio. Też 3kk.
 
OP
OP
T

turtelian

New member
Регистрация
21.11.2012
Сообщения
7
Реакции
0
Баллы
0
tylko jak sie na te kame dostac zabardzo nie wiem i z tego co rozumiem skoro boss to tylko ekipa mozna sie tam wybrac :)
 

Nirv

New member
Регистрация
05.12.2010
Сообщения
50
Реакции
0
Баллы
0
Ludzie skaldajaa pt. w zaleznosci ktory masz lvl np idziesz do oren i krzyczysz "BD ( lvl ) lf kama. Jak juz sie oswoisz potem sam mozesz skladac pt
 
OP
OP
T

turtelian

New member
Регистрация
21.11.2012
Сообщения
7
Реакции
0
Баллы
0
to zauwazylem :) jeden probloem ze dalej nie wiem jak sie tam dostac skad teleport ? i dziekuje za cierpliwosc z gory :)
 

Nirv

New member
Регистрация
05.12.2010
Сообщения
50
Реакции
0
Баллы
0
idziesz tam gdzir druzyna stoi, patrzysz na mapie. wszyscy gromadzą się przy npc ktory wpuszcza na kame lub labe
 

Users who are viewing this thread

Верх