Nostalgija ? :) (1 Viewer)

iPKu

New member
Регистрация
17.08.2009
Сообщения
181
Реакции
0
Баллы
0
http://public.fotki.com/gokanalas/headhunters_cs/
 

play1

New member
Регистрация
04.11.2010
Сообщения
3
Реакции
0
Баллы
0
Ir as kazkada runeskeipa zaidzeu, geri laikai ]:(
 

Falston

New member
Регистрация
10.11.2010
Сообщения
14
Реакции
0
Баллы
0
Skill baras tai gerai atrodo :DD Bet seip ziauriai juokingi ir idomus screen.
 

Falston

New member
Регистрация
10.11.2010
Сообщения
14
Реакции
0
Баллы
0

tocadis

New member
Регистрация
15.12.2009
Сообщения
123
Реакции
0
Баллы
0

mano pirms charas buvo rogue irgi :))) o pirms wepons d grade buvo kirvukas toks dar ir skyda ilgai nesiojau :DDD ssx brolis spaudinedavo kai as mobus musdavau 8) smagus laiaki buvo :D
 

ojkaipsukaposiujus

New member
Регистрация
06.05.2011
Сообщения
49
Реакции
0
Баллы
0
mano pirmas charas elfu magas :) keliau as ji keliau bet paskui neuzkeliau ir pakeiciau serva tada jau iki sps pakeliau :) smagumelis buvo tikrai :) dar ir dabar jauciu nostalgija kai isgirstu elfu kaimo muzikele :) gaila kad GOD elfu miestas sudergtas :/
http://www.youtube.com/watch?v=lRQdsmdom0U
tada jau kai failinau ir tam serve pradejau zaisti BW :) rates buvo mazi 2x man atrodo ir kelti lvl budavo lb sunku o dar kaip naujokui tai isvis :) todel daug laiko praleidau diono mieste
http://www.youtube.com/watch?v=IvxeRz0BhlM&feature=related
dar dabar pamenu kaip sededavo dwarfukai pardavinedavo shotus :) as sustumdavau visus matsus ir visa kita sh i shopa kad tik shotu uzsipirkt ir eidavau ieskoti parcio must raidam aplink diona ;) ten prie crumos toks budavo urve :) paskui swapme aplink cruma bet tas jau su guardais buvo ir gan stiprus :) uztat kai uzmusdavau daug lvl pakeldavo ir laimingas budavau :) na o tada atsidare avalonas nuejau zaisti ten :) uz BD... ir issedejau labai ilgai :) ot smagumelis budavo... tada jau isejau i wrath... paskui i rpg cluba tada i ariona ir vel i rpg cluba :) taip ir pakeliavau. aj dar kazkuriam is tu tarpu esu megines ir bfdr su beyondu taciau neapsikentes bugu gausos meciau
 
OP
OP
I

iPKu

New member
Регистрация
17.08.2009
Сообщения
181
Реакции
0
Баллы
0
cool story.

me likes it. +1 applaud.
 

MinDiuSe

New member
Регистрация
03.01.2010
Сообщения
266
Реакции
0
Баллы
0
Geriausiai aš atsimenu kaip pirmą kartą žaisdamas l2 orcu saloje savo wc pakėliau iki36 lvl ant tų mažų mobų nes nežinojau kaip reik teleportuotis ;D bet visą laiką turėjau chotų q todėl pririnkau tiek nograde chotu kad paeit negalėjau :D
 

ojkaipsukaposiujus

New member
Регистрация
06.05.2011
Сообщения
49
Реакции
0
Баллы
0
keista nes man atrodo ten shotu visada duoda po 6k ir daugiau negausi nesvarbu kiek itemu atnesei... kuo daugiau itemu tuo daugiau tik adenu gauni o shotu visada tiek pat. ir tai 6k tik pirma karta darant man atrodo veliau jau po maziau duoda
 

MinDiuSe

New member
Регистрация
03.01.2010
Сообщения
266
Реакции
0
Баллы
0
ojkaipsukaposiujus сказал(а):
keista nes man atrodo ten shotu visada duoda po 6k ir daugiau negausi nesvarbu kiek itemu atnesei... kuo daugiau itemu tuo daugiau tik adenu gauni o shotu visada tiek pat. ir tai 6k tik pirma karta darant man atrodo veliau jau po maziau duoda
man dav? tikrai daugiau nei 6k bet a?aid?iau bfde ir surinkes t? juod? buvau vir? 100 o raudonu tai i?vis ne?inau kiek :D
 
OP
OP
I

iPKu

New member
Регистрация
17.08.2009
Сообщения
181
Реакции
0
Баллы
0
kliedat.

c1 nebuvo raidbossu (tik orfen, core ir keli main).

tuo labeu shotu quest'u. =p

 

MinDiuSe

New member
Регистрация
03.01.2010
Сообщения
266
Реакции
0
Баллы
0
iPKu сказал(а):
kliedat.
c1 nebuvo raidbossu (tik orfen, core ir keli main).
tuo labeu shotu quest'u. =p
nubijau ipkijau ne visi nuo c1 prad?jo ;D pasakytum , bent kaip sekas per skype nebepara?ai ;(
 

Users who are viewing this thread

Верх