Multi... (1 Viewer)

Dunio

New member
Регистрация
02.10.2010
Сообщения
4
Реакции
0
Баллы
0
Więc... Czy jeżeli ja będę grać swoimi 2 postaciami na komputerze, a trzecia osoba na laptopie czyli będą 3 osoby podpięte na RPG pod to samo IP to nie zbanują? W regulaminie z tego co widzę pisze - Gracz może korzystać z wielu kont jednocześnie, ale zazwyczaj jest to dla 2 osób... Więc czy mogą być trzy konta tego samego IP w grze?
 

madness2

New member
Регистрация
11.02.2010
Сообщения
408
Реакции
0
Баллы
0
W tym momecie multi boxing nie jest limitowany. Aczkolwiek na nowym serverze prawdopodobnie sie to zmieni z powodu duzej ilosci graczy. I zostanie wprowadzony limit 3 kont. Jednak niema co sie obawiac, jesli jestes w stanie udowodnic ze na jednym ip graja dwie osoby, wszystko jest ok. Pozatym prawdopodobnie ja bede sie zajmowac pilnowaniem tego, a nawet jesli nie tylko ja to osoba sie tym zajmujaca nie bedzie banowac bez ostrzezenia. Tak dlugo jak nie idzie w ruch bot, bedzie mozna to jakos przedyskutowac i zalatwic.
 

Avatha Valiarde

New member
Регистрация
05.06.2010
Сообщения
128
Реакции
0
Баллы
0
Hej ponawiam pytanie, tylko w odniesieniu konkretnie do [x7]
Wg regulaminu:
https://forumen.rpg-club.net/index.php/topic,31684.0.html
Alice сказал(а):
Limitation of boxes:
At the start there will be a limit of 2 boxes from a single PC.
In case of huge hardware load (because of ddos etc), restriction will raised to 1 box.
Czyli 1 main + 2 boxy na PC (czyli 3 konta) ? Czy 2 konta ?
 

Dysoner

New member
Регистрация
26.06.2010
Сообщения
161
Реакции
0
Баллы
0
Avatha Valiarde сказал(а):
Hej ponawiam pytanie, tylko w odniesieniu konkretnie do [x7]
Wg regulaminu:
https://forumen.rpg-club.net/index.php/topic,31684.0.html
Alice сказал(а):
Limitation of boxes:
At the start there will be a limit of 2 boxes from a single PC.
In case of huge hardware load (because of ddos etc), restriction will raised to 1 box.
Czyli 1 main + 2 boxy na PC (czyli 3 konta) ? Czy 2 konta ?
1 main + 2 boxy na PC czyli 3konta, a je?eli b?da jakie? obci?enia to zredukuje si? do 1 boxa :p
 

Users who are viewing this thread

Верх