LT CP Sputnik x7 (1 Viewer)

Dudikof

New member
Регистрация
20.10.2012
Сообщения
71
Реакции
0
Баллы
0
Sveiki visi. Laukiam nesulaukiam naujo serveriuko pasizaisti.

Tuo tarpu ieskomi zaidejai norintys prisijungti prie musu. Su dideliu online ir mazu online.
Perspejimas is anksto kam nepatinka zaisti ant svetimu acc ar esat isikabine kad ne mano acc ir viskas net nevarkit rasydami.pas mus CP draugiskas ir viskuom dalinames mano ar tavo pas mus nera.

Kas zino kas nezino mane norit susisiekit pabendrausim.kas turi mano nr rasykit tiesei tiem kas neturi rasykit cia.

Susimatysim RPG x7 serveri sekmes ir gero zaidimo visiems.
 

mafuca

New member
Регистрация
20.01.2010
Сообщения
83
Реакции
0
Баллы
0
dudikof сказал(а):
Sveiki visi. Laukiam nesulaukiam naujo serveriuko pasizaisti.
Tuo tarpu ieskomi zaidejai norintys prisijungti prie musu. Su dideliu online ir mazu online.
Perspejimas is anksto kam nepatinka zaisti ant svetimu acc ar esat isikabine kad ne mano acc ir viskas net nevarkit rasydami.pas mus CP draugiskas ir viskuom dalinames mano ar tavo pas mus nera.
Kas zino kas nezino mane norit susisiekit pabendrausim.kas turi mano nr rasykit tiesei tiem kas neturi rasykit cia.
Susimatysim RPG x7 serveri sekmes ir gero zaidimo visiems.
as ir damkee
 

Damkee

New member
Регистрация
23.10.2021
Сообщения
2
Реакции
0
Баллы
0
dudikof сказал(а):
Sveiki visi. Laukiam nesulaukiam naujo serveriuko pasizaisti.
Tuo tarpu ieskomi zaidejai norintys prisijungti prie musu. Su dideliu online ir mazu online.
Perspejimas is anksto kam nepatinka zaisti ant svetimu acc ar esat isikabine kad ne mano acc ir viskas net nevarkit rasydami.pas mus CP draugiskas ir viskuom dalinames mano ar tavo pas mus nera.
Kas zino kas nezino mane norit susisiekit pabendrausim.kas turi mano nr rasykit tiesei tiem kas neturi rasykit cia.
Susimatysim RPG x7 serveri sekmes ir gero zaidimo visiems.
sami krutoi lyder, sami krutoi pack, ja i mafuca in, da aknca
 

NukeSdead

New member
Регистрация
03.10.2013
Сообщения
12
Реакции
0
Баллы
0
Is patirties galiu pasakyti , kad "duok pasimatuot ginkla" baigiasi kieno nors items api3,14zdinimu
 

NukeSdead

New member
Регистрация
03.10.2013
Сообщения
12
Реакции
0
Баллы
0
nesu. nesu gaves jokios naudos :eek:
 

NukeSdead

New member
Регистрация
03.10.2013
Сообщения
12
Реакции
0
Баллы
0
O, tikejausi sito klausimo. Taip, be abejo cp yra absoliuciai kurta del naudos visiems ten esantiems. Bet koks aktyvus cp esantis zaidejas zymiai greiciau pasieks norimus rezultatus negu solo zaidejas, isskyrus atvejus, kai istoji i beviltiska cp, kuriame nuolat keiciasi memberiai, vadas yra be patirties, ir paemes bent kiek geriau apsirengusi naujoka "isnarso" po jo wh, ir isdalina viska ka naujokas turi klano nariams, nes reikia "dalintis"  :D. Ar tu nori pasakyti, cp kurtas praleisti laika, linksmai laika praleisti...
 
OP
OP
D

Dudikof

New member
Регистрация
20.10.2012
Сообщения
71
Реакции
0
Баллы
0
NukeSdead сказал(а):
O, tikejausi sito klausimo. Taip, be abejo cp yra absoliuciai kurta del naudos visiems ten esantiems. Bet koks aktyvus cp esantis zaidejas zymiai greiciau pasieks norimus rezultatus negu solo zaidejas, isskyrus atvejus, kai istoji i beviltiska cp, kuriame nuolat keiciasi memberiai, vadas yra be patirties, ir paemes bent kiek geriau apsirengusi naujoka "isnarso" po jo wh, ir isdalina viska ka naujokas turi klano nariams, nes reikia "dalintis"  :D. Ar tu nori pasakyti, cp kurtas praleisti laika, linksmai laika praleisti...
Pirma Tu teisus CP kuriamas visiems jame esantys.
Antra neskaitai iki galo as neieskau zaideju su savo acountais as net perspejau kad acc bus musu.
Trecia ir taip CP kuriamas del bendro tikslo ir gerai praleisti laika
Ketvirta tu daugiau sneki apie servo gala viduri. Cia ieskomi nariai i nauja serva visi tures ta pati wuden seta ir 200 soulshotu.
Penkta patariu dar karta paskaityti tema kas yra ieskoma ir kas mane zino is kiekvieno RPG ziemos serverio tai ir zino mano sugebejimus ir mano CP.
 

NukeSdead

New member
Регистрация
03.10.2013
Сообщения
12
Реакции
0
Баллы
0
dudikof сказал(а):
Pirma Tu teisus CP kuriamas visiems jame esantys.
Antra neskaitai iki galo as neieskau zaideju su savo acountais as net perspejau kad acc bus musu.
Trecia ir taip CP kuriamas del bendro tikslo ir gerai praleisti laika
Ketvirta tu daugiau sneki apie servo gala viduri. Cia ieskomi nariai i nauja serva visi tures ta pati wuden seta ir 200 soulshotu.
Penkta patariu dar karta paskaityti tema kas yra ieskoma ir kas mane zino is kiekvieno RPG ziemos serverio tai ir zino mano sugebejimus ir mano CP.
Taip, as paziurejau siek tiek i prieki, ir nepriimk asmeniskai, nes parasiau kaip buna su "sharing" dalykais. o tikrai ne visad. Gerai praleisti laika galima su draugeliu susikurus WC ir SR. eini i cemetary ir tikiesi kad online dar pakankamas, jog bus taikiniu :)). sekmes naujam serve.
 
OP
OP
D

Dudikof

New member
Регистрация
20.10.2012
Сообщения
71
Реакции
0
Баллы
0
Ieskomi driveriai 10 ti zaidejai kurie nori linksmai praleisti laika ir pazaisti su linksma kompanija.
 
OP
OP
D

Dudikof

New member
Регистрация
20.10.2012
Сообщения
71
Реакции
0
Баллы
0
ieskomi driveriai i magu cp
 

AlexKid

New member
Регистрация
17.02.2022
Сообщения
5
Реакции
0
Баллы
0
GR/EU clan lf people msg me
 

Users who are viewing this thread

Верх