Kilka bugów (1 Viewer)

Haroth

New member
Регистрация
22.04.2012
Сообщения
6
Реакции
0
Баллы
0
No więc od razu do rzeczy:
1. Pałka z SA bless the body nie dziala na druzyne podczas chantu wrc (nie jestem pewien czy to bug ale na wiekszosci serwerow tak wlasnie to bylo). To nie jest SoES tylko jego tansza wersja z 4lvl btb.
2. Mobek o 5lvl nizszy jest juz "niebieski" a powinien być "zielony". Sytuacja w Dark Omens. Na 79lvl już nie moge tam expić. Potwor ma 75lvl czyli na 80 powinien być jeszcze "zielony". Jeżeli tak powinno być to przepraszam ale jestem w 99% pewien, że jednak nie.
3. Zbugowany sonic rage gladiatora. Na 78lvl laduje sonic do 8lvl a powinien dopiero od 79 po zakupie sonic 8lvl. Pewnie to samo jest z tyrkiem.

Prosze mnie poprawic jezeli nie mam racji a jesli to faktycznie sa bugi to gdzie moge je wyslac?
 

yoker

New member
Регистрация
04.04.2010
Сообщения
583
Реакции
0
Баллы
0
1. kije NIGDY nie dawaly buffow na cale pt. Nie ma znaczenia czy jest to top C grade czy SOES. mental shielda/btb/focusa dostaje tylko i wylacznie osoba castujaca 'good spell'
2. dokladnie Ci nie powiem, bo nie pamietam jak to jest. W kazdym razie w pewnym momencie kolory mobow zaczynaja sie szybciej zmieniac. Dla przykladu: moby 78 w IT sa juz niebieskie na 82 podczas gdy teoretycznie powinny byc zielone (4lvle roznicy), na 85lvlu laba 83, zaken (tez 83), moby 83 itd. sa juz zielone podczas gdy powinny byc biale.
3. to nie jest bug, opis sonic rage: "Attacks the enemy with a devastating burst of energy. Requires a dualsword. Possible up to stage 8. Over-hit and critical hit are possible". Mimo, ze normalne ladowanie/ladowanie przy lisciach na 8lvl dochodzi dopiero na 79 to z rage sie mozna juz na 78 naladowac na full :)
 

Users who are viewing this thread

Верх