Kiedy server będzie dead??) (1 Viewer)

kornez

New member
Регистрация
08.09.2010
Сообщения
203
Реакции
0
Баллы
0
nom, u nas jest dead z 6k online, ale wrat z 1k online nie jest dead, bo ma w koncu ma 4 lata.
tak raziel, to logiczne ;D

a co do pvp codzinnego/o epiki, w jednym dniu jest go więcej niż u was przez tydzień )
 

kvaser

New member
Регистрация
13.11.2010
Сообщения
135
Реакции
0
Баллы
0
10 k prawie z boxami własnie dead w kit ... normalnie nie ma co idziemy stąd na dex... hahahahah
pierdolicie głupoty że już nawet śmiać się nie chce.
Porównujecie rpg do dexa który stoi na plikach javy... jak wam nie pasi rpg idzcie na jakieś forum odnośnie l2 i zachwalajcie wasz śmierdzący dex a nie przyłazicie na forum rpg i robicie zamieszanie i reklame. Jesteście tak głupi czy ktoś wam płaci ?
 

GaineR

New member
Регистрация
28.06.2010
Сообщения
6
Реакции
0
Баллы
0
Sorry że się wtrącę ale jak czytam te wasze smuty na temat jaka to freya jest zjebana to mi się śmiać chce ....
Mogę się założyć że żaden z was co pisze takie pierdoły nie grał na dobrej freyi a co do tego że tylko dex może konkurować z rpg to trochę racji w tym jest no bo w końcu tylko te dwa servery są tak samo zbugowane xD
Co do magów overpowered we freyi to nie wiem kto ci takie bzdury nagadał ... gram na freyi Tyrantem s84 full attri i brałem udział w pvp z magami s84 i powiem ci że takie pvp potrafią trwać (9v9 ofc) po kilka minut a nie jak na rpg 2 minuty i każdy już leży. tak więc jeśli nie graliście na dobrych plikach i potraficie tylko przyrównywać do dexa/rpg to może lepiej się nie odzywajcie i nie pierdolcie głupot...
Btw może się wydawać że skoro we freyi doszło tyle nowinek to automatycznie zwiększa to czas potrzebny na farmienie tych rzeczy ale nic bardziej błędnego ... w porównaniu do HB/GF/GE Freya to najłatwiejsza kronika ... atrybut to nie problem s84 to nie problem wszystko praktycznie jesteś w stanie sam wyfarmić z boxem na plecach , multum questów na części i recki etc etc także życzę powodzenia w farmie i lol 2minutowych pvp na zbugowanych servach ;) Pozdro 600
 

Shamau

New member
Регистрация
12.12.2010
Сообщения
29
Реакции
0
Баллы
0
hahahaah ze dex nie bedzie mial bugow :D
Freya ssie
 

DRACUENOV

New member
Регистрация
04.05.2010
Сообщения
410
Реакции
0
Баллы
0
jak długiego pvp oczekujesz jak tu większość w armorze ma resisty 60x5 (nie 120x5), a weapony na 300 ?

te Twoje długie PvP są z full resistami i epikami ciołku... chary są ubrane na maxa i dlatego PvP które widzisz na turniejach/offie trwają po 10min i więcej...
 

Scrub0l

New member
Регистрация
23.06.2011
Сообщения
11
Реакции
0
Баллы
0
tu pvp nie ma w ogole
 

GreengoS

New member
Регистрация
09.09.2009
Сообщения
52
Реакции
0
Баллы
0
aqqvirus сказал(а):
ta napewno nikt nie bedziesie przejmopwal jakas zjebana frey gdzie mag pizga po 100kroc wiecej niz na innej kronice i woja to juz wogole nie ma sensu robic bo nawet ci sie dobiec nie uda. no chyba ze chcesz tylko patrzec i myslec sobie huhhh dostalem tylko za 15k a nie za 30k ale mialem farta albo z 2stron qrwa jaki noob wyrwal za 15 a nie za 30k
grales keidys na Freyi ? chodzi mi o off pliki typu ru off , bo ja gralem i jakos za 15k od zadnego nukera nigdy nie wylapalem
 

Users who are viewing this thread

Верх