Kiedy server będzie dead??) (1 Viewer)

SPELLLAJTER

New member
Регистрация
03.11.2010
Сообщения
10
Реакции
0
Баллы
0
Ci co grali na arionie i wybrali go zamiast wstającego w podobnym czasie x5 rpg ( w tym ja ) nie popełnili by tego błędu ponownie :) Dead serwer ? Wbij o 18 na fog/it/hb/ketra/varka/hs ;o Nie ma móbów . Dead po 28 ? Niech odejdzie nawet 1.5 kafla a spoty i tak będą przepełnione . Jakoś te pare lat temu jak inne serwery nie miały nawet po 2 k to ludzie srali ze szczęscia . Teraz przez to przeludnienie na początku ( bo inaczej nie mozna tego nazwać ) popierdoliło się ludzią w głowach i myślą , że jak nie ma 10 k to jest hujowo ;o
 

aco11

New member
Регистрация
04.02.2011
Сообщения
4
Реакции
0
Баллы
0
Z tymi dualkami to też nie wierze że kolo sobie od tak wbił na +16 jeszcze jak piszesz miał atrybut 150 . Enchant na bugu czy nie to już ustali administracja bo jeżeli administracja słuchała by każdego trolla to uwierz mi dużo osób by poleciało.

Wiadomo że część ludzi odejdzie i pójdzie na nowego dexa ale uwierz mi że jak wstanie kolejny serwer to odejdą z dexa i pójdą na kolejny gdyż niektórzy taki sens widzą w tej grze. Co do serwera uważam że będzie live do czasu kiedy administracja rpg nie zdecyduje się na postawienie nowego serwera wiadomo że ll szybciej quitnie każdy kto ich zna to wie że klany azure nie potrafią zagrzać miejsca na serwerze dłużej niż 6 miesięcy.
 

kvaser

New member
Регистрация
13.11.2010
Сообщения
135
Реакции
0
Баллы
0
aco11 сказал(а):
Z tymi dualkami  to  te? nie wierze ?e kolo sobie od tak wbi? na +16 jeszcze jak piszesz mia? atrybut 150 . Enchant na bugu czy nie to ju? ustali administracja bo je?eli administracja s?ucha?a by ka?dego trolla  to uwierz mi du?o os?b by polecia?o.
Wiadomo ?e cz? ludzi odejdzie i p?jdzie na nowego dexa ale uwierz mi ?e jak wstanie kolejny  serwer  to odejd? z dexa i p?jd? na kolejny gdy? niekt?rzy taki sens widz? w tej grze.  Co do  serwera uwa?am ?e b?dzie live do czasu kiedy administracja rpg  nie zdecyduje si? na postawienie nowego serwera wiadomo ?e ll szybciej quitnie  ka?dy kto ich zna to wie ?e klany   azure nie potrafi? zagrza? miejsca na serwerze d?u?ej ni? 6 miesi?cy.
dok?adnie to s? takie klany w?drowniczk?w ?a? po servach na pocz?tku own wszystkiego bo farmery no life ale p?niej wszystko si? wyr?wnuje i ju? zaczyna si? p?acz. JA czekam na tego dexa z ust?sknieniem bo z rpg x15 p?jdzie w pizdu z 1k-2k luda i b?dzie troszke lu?niej.
 

DRACUENOV

New member
Регистрация
04.05.2010
Сообщения
410
Реакции
0
Баллы
0
jedno mnie ciekawi, czemu jak jest poruszany temat że serwer chujowy (mam na myśli RPG), to od razu pojawia się magiczne słowo DEX ?

płaci wam ktoś za reklamę tego serwa czy po prostu boicie się że 28 nie będzie z kim tam grać? jeszcze nie zauważyłem żeby ktoś polecał jakikolwiek inny serwer, tylko dex dex i dex i jaki to dex wcoloriały och ach, jak dużo dostajecie za pisanie takich postów to dajcie namiary do tej osoby co wam płaci...
 

aco11

New member
Регистрация
04.02.2011
Сообщения
4
Реакции
0
Баллы
0
Byłem na tym testowym dexie w mojej subiektywnej opinii bardziej przypomina on serwer l2j niż off ale to tylko moje zdanie
 

aqqvirus

New member
Регистрация
03.01.2011
Сообщения
87
Реакции
0
Баллы
0
FLAME ALIVE !!!!!!!!! yeaaaa Go Go Power Rangers

skocz ktos szybko po Haziela tzn Raziela i bedziemy mieli najwiekszy topik na calym forum go go go
 

kvaser

New member
Регистрация
13.11.2010
Сообщения
135
Реакции
0
Баллы
0
aqqvirus сказал(а):
FLAME ALIVE !!!!!!!!! yeaaaa Go Go Power Rangers
skocz ktos szybko po Haziela tzn Raziela i bedziemy mieli najwiekszy topik na calym forum go go go
dobre :D
jestem ja wi?c powinienem na pocz?tek wystarczy? ...
ale tja chyba im kto? p?aci ale nic jak lubi? ch?opaki pyka? na "freji" l2java to ju? ich sprawa (nawet mi si? rymn?o)
id?cie st?d i dupy nam nie zawracajcie mam nadziej ?e catalin was obs?u?y :D
 

GeorgeBOSS

New member
Регистрация
04.02.2011
Сообщения
25
Реакции
0
Баллы
0
aqqvirus сказал(а):
ta napewno nikt nie bedziesie przejmopwal jakas zjebana frey gdzie mag pizga po 100kroc wiecej niz na innej kronice i woja to juz wogole nie ma sensu robic bo nawet ci sie dobiec nie uda.
mag nie pizga po 100kroc wiecej bo na frei 300 attri daje tylko boosta co na gf 150 do tego masz 3 resisty w kazdej czesci armoru
SERGEIDRACUENOV сказал(а):
SK lata? z Panter? na dexie, poczytaj sobie u nich na forum i poszukaj mo?e znajdziesz update loga...
latal, czas przeszly, dokladnie rok temu lold, nie wspominajac o tym ze zostalo to naprawione jakis tydz po tym jak zostalo zgloszony, przypomniec ci ze na rpg nie naprawili nawet 1 buga?
SPELLLAJTER сказал(а):
Ci co grali na arionie i wybrali go zamiast wstaj?cego w podobnym czasie x5 rpg ( w tym ja ) nie pope?nili by tego b?du ponownie :)
tak samo moga pomyslec ludzie ktorzy poszli na x5, w tym ja i na szczescie nie popelnilem tego bledu i nie zaczalem grac na x15
SERGEIDRACUENOV сказал(а):
jedno mnie ciekawi, czemu jak jest poruszany temat ?e serwer chujowy (mam na my?li RPG), to od razu pojawia si? magiczne s?owo DEX ?
bo tylko dex jest w stanie konkurowac z rpg
Dziekuje & Dobranoc
 

aqqvirus

New member
Регистрация
03.01.2011
Сообщения
87
Реакции
0
Баллы
0
dobranoc spij slodko :) zajrzyj jeszcze
 

buttler

New member
Регистрация
30.01.2011
Сообщения
3
Реакции
0
Баллы
0
z rpg moga konkurowac jedynie rosyjskie serwery jak theonline, a nie jakies badziewne l2j jak dex lold
 

GeorgeBOSS

New member
Регистрация
04.02.2011
Сообщения
25
Реакции
0
Баллы
0
dlatego tak sie kazdy sra ze srv bedzie dead po 28feb

edit: w/e srv jest dead od momentu odejscia afl ale to chyba kazdy wie
 

buttler

New member
Регистрация
30.01.2011
Сообщения
3
Реакции
0
Баллы
0
hahaha srv dead fail troll is fail
 

buttler

New member
Регистрация
30.01.2011
Сообщения
3
Реакции
0
Баллы
0
7cd7f8d92207.jpg

nie chce mi sie na te glupoty jednak odpowiadac twoja glupota przebija wszystkie normy  :D
 

Traderxx

New member
Регистрация
16.10.2009
Сообщения
405
Реакции
0
Баллы
0
Raziell słyszałem że chcą Cię do kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami 8)
 

buttler

New member
Регистрация
30.01.2011
Сообщения
3
Реакции
0
Баллы
0
chyba Tańca z Failami
 

SPELLLAJTER

New member
Регистрация
03.11.2010
Сообщения
10
Реакции
0
Баллы
0
again qq сказал(а):
dlatego tak sie kazdy sra ze srv bedzie dead po 28feb
edit: w/e srv jest dead od momentu odejscia afl ale to chyba kazdy wie
Czy mi si? wydawa?o czy dzi? by?o ponad 9.5 k ? o_O  Odliczaj?c przekr?cony licznik , boty , i boxy niech b?dzie nawet te 5 k luda ; o
DEAD W HUJ  ?
 

Users who are viewing this thread

Верх