Kiedy server będzie dead??) (1 Viewer)

Mrtank

New member
Регистрация
03.12.2010
Сообщения
53
Реакции
0
Баллы
0
Jak widać po ostatnim qq online zmalał m/w o 1k od początku zmalał już o 5k , ile obstawiacie jeszcze postoi? Ja stawiam ze do 28 (nowy x7dex freya) online wtedy spadnie do jakiś 2k :x same ruskie zostaną pewnie co po eng potrafią tylko adena plx :d (nie nie raziel pisze poprostu ciekawi mnie za ile max postać trzeba sprzedać :/ )
 

Arcain

New member
Регистрация
21.12.2009
Сообщения
470
Реакции
0
Баллы
0
Online spadl o jakies 2-2.5k, jesli chodzi o zywych ludzi i ich boxy. Reszta to niedzialajacy tradebot co widac po wioskach. Jak/jesli tradebot wroci do zywych powinno znowu skopojnie byc 8k (na stronie). Serwer padnie jak ktos z gory dojdzie do wniosku, ze jest nieoplacalny a o 28 lutego i dexfreye sie bym nie martwil, malo kogo to tak naprawde obchodzi.
 

Cinek

New member
Регистрация
25.04.2010
Сообщения
8
Реакции
0
Баллы
0
Według mnie start nowego servera dexternet będzie znaczył wiele dla społeczności RPG. Na pewno online spadnie. Odejdzie wielu gracz może nawet coś koło tysiąca
 

aqqvirus

New member
Регистрация
03.01.2011
Сообщения
87
Реакции
0
Баллы
0
ta napewno nikt nie bedziesie przejmopwal jakas zjebana frey gdzie mag pizga po 100kroc wiecej niz na innej kronice i woja to juz wogole nie ma sensu robic bo nawet ci sie dobiec nie uda. no chyba ze chcesz tylko patrzec i myslec sobie huhhh dostalem tylko za 15k a nie za 30k ale mialem farta albo z 2stron qrwa jaki noob wyrwal za 15 a nie za 30k
 

kvaser

New member
Регистрация
13.11.2010
Сообщения
135
Реакции
0
Баллы
0
aqqvirus сказал(а):
ta napewno nikt nie bedziesie przejmopwal jakas zjebana frey gdzie mag pizga po 100kroc wiecej niz na innej kronice i woja to juz wogole nie ma sensu robic bo nawet ci sie dobiec nie uda. no chyba ze chcesz tylko patrzec i myslec sobie huhhh dostalem tylko za 15k a nie za 30k ale mialem farta albo z 2stron qrwa jaki noob wyrwal za 15 a nie za 30k
w pe?ni sie zgadzam...
Online spad? w?asnie przez tradebota a graczy tak naprawde jest co? z 4-5 k reszta to dual boxy itp zreszt? wymiernym b?d? TW i siege zobaczysz ile wtedy ludzi bedzie. Dla mnei mo?esz odchodzi? nawet dzi? mniej ludzi na ketrze / HB lepiej dla wszystkich.
zreszt? dexa ka?dy zna a wi?kszo? te? wie co tam si? dzieje i co robi mo?ci wielmo?ny catalin...
By?em gra?em i do tej pory ?a?uje.
aqqvirus tw?j opis mnie rozjeba? :D to z x15 og?oszenie ?
 

aqqvirus

New member
Регистрация
03.01.2011
Сообщения
87
Реакции
0
Баллы
0
ta z tad koles w polskim dziale klany napisal tak :D
 

Lycon

New member
Регистрация
15.01.2011
Сообщения
18
Реакции
0
Баллы
0
aqqvirus сказал(а):
ta napewno nikt nie bedziesie przejmopwal jakas zjebana frey gdzie mag pizga po 100kroc wiecej niz na innej kronice i woja to juz wogole nie ma sensu robic bo nawet ci sie dobiec nie uda. no chyba ze chcesz tylko patrzec i myslec sobie huhhh dostalem tylko za 15k a nie za 30k ale mialem farta albo z 2stron qrwa jaki noob wyrwal za 15 a nie za 30k
spoko tu te? b?dzie kiedy? freya nie martw si?
 

aqqvirus

New member
Регистрация
03.01.2011
Сообщения
87
Реакции
0
Баллы
0
nie kracz bo moj pingwin rasta cie zje na zwale 8)
 

aqqvirus

New member
Регистрация
03.01.2011
Сообщения
87
Реакции
0
Баллы
0
tez jestem tego zdania bo nie jestem zwolenikiem stania w 1 miejscu i czekania na resp moba na hb czy tam varka/ketra dobrze ze juz na lower fog jest luzniej no ale znowu pi kaplica
 

kvaser

New member
Регистрация
13.11.2010
Сообщения
135
Реакции
0
Баллы
0
to ktos w ogole farmi recki na s grade bronie ?:p
 

m44ti

New member
Регистрация
06.01.2010
Сообщения
54
Реакции
0
Баллы
0
aqqvirus сказал(а):
ta napewno nikt nie bedziesie przejmopwal jakas zjebana frey gdzie mag pizga po 100kroc wiecej niz na innej kronice i woja to juz wogole nie ma sensu robic bo nawet ci sie dobiec nie uda. no chyba ze chcesz tylko patrzec i myslec sobie huhhh dostalem tylko za 15k a nie za 30k ale mialem farta albo z 2stron qrwa jaki noob wyrwal za 15 a nie za 30k
wydaje ci sie kilka osob sie jednak przejmuje, i odnosnie tych twoich teori na temat magow to radze wejsc na test server dexa(x9999) i zobaczyc jak wszystko dziala, Wg mnie do 28 lutego dex zrobi tyle ze bedzie bardziej oplaca?o sie grac wlasnie na ich serwerze a nie na jakims lol rpg gdzie co chwile sa rollbacki dcki i lol tw nie mowiac juz o siegach i enchantowaniu skilli za darmo czy tez atrybutu w broni...
I jeszcze podsumuje troche rpga ;) wszyscy mowi? ze to officialne pliki itd itd. Ale to przeciez tylko PTS bety GF... 99% dziala ale admini sa tak zjeb2ani ze nawet nie chce im sie tego 1 % naprawic.... no i jeszcze to glupie powiedzonko "Freya soon"
tylko po to by z ludzi zrobic frajerow...
 

DRACUENOV

New member
Регистрация
04.05.2010
Сообщения
410
Реакции
0
Баллы
0
m44ti сказал(а):
aqqvirus сказал(а):
ta napewno nikt nie bedziesie przejmopwal jakas zjebana frey gdzie mag pizga po 100kroc wiecej niz na innej kronice i woja to juz wogole nie ma sensu robic bo nawet ci sie dobiec nie uda. no chyba ze chcesz tylko patrzec i myslec sobie huhhh dostalem tylko za 15k a nie za 30k ale mialem farta albo z 2stron qrwa jaki noob wyrwal za 15 a nie za 30k
wydaje ci sie kilka osob sie jednak przejmuje, i odnosnie tych twoich teori na temat magow to radze wejsc na test server dexa(x9999) i zobaczyc jak wszystko dziala, Wg mnie do 28 lutego dex zrobi tyle ze bedzie bardziej oplaca?o sie grac wlasnie na ich serwerze a nie na jakims lol rpg gdzie co chwile sa rollbacki dcki i lol tw nie mowiac juz o siegach i enchantowaniu skilli za darmo czy tez atrybutu w broni...
I jeszcze podsumuje troche rpga ;) wszyscy mowi? ze to officialne pliki itd itd. Ale to przeciez tylko PTS bety GF... 99% dziala ale admini sa tak zjeb2ani ze nawet nie chce im sie tego 1 % naprawic.... no i jeszcze to glupie powiedzonko "Freya soon"
tylko po to by z ludzi zrobic frajerow...
ehm
daj mi frapsa albo ssa jak SAM W?ASNOR?CZNIE  robisz atry w broni ZA DARMO, bo jako? nikt nie dosta? bana z takim powodem wiec czemu co? wymy?lasz? tak samo Cunami dosta? bana bo jaki? troll napisa?e +16 na bugu, fajnie ?e 2dni przed banem robi? ze mn? lab? z dualami +15 masterwork+150, na drugi dzie? wbi? +16 a potem ban bo community qq ?e niby bug...
a teraz idz na loldexa gdzie mag lata z panter?... oh, pewnie fixed ;(
" i odnosnie tych twoich teori na temat magow to radze wejsc na test server dexa(x9999)"
yhm, czyli od teraz dex wyznacznikiem co dzia?a poprawnie?
a no ta, pewnie ncsoft wbija na dexa i poprawia swoje "bugi" na offie...
 

m44ti

New member
Регистрация
06.01.2010
Сообщения
54
Реакции
0
Баллы
0
SERGEIDRACUENOV сказал(а):
ehm
daj mi frapsa albo ssa jak SAM W?ASNOR?CZNIE  robisz atry w broni ZA DARMO, bo jako? nikt nie dosta? bana z takim powodem wiec czemu co? wymy?lasz? tak samo Cunami dosta? bana bo jaki? troll napisa?e +16 na bugu, fajnie ?e 2dni przed banem robi? ze mn? lab? z dualami +15 masterwork+150, na drugi dzie? wbi? +16 a potem ban bo community qq ?e niby bug...
a teraz idz na loldexa gdzie mag lata z panter?... oh, pewnie fixed ;(
" i odnosnie tych twoich teori na temat magow to radze wejsc na test server dexa(x9999)"
yhm, czyli od teraz dex wyznacznikiem co dzia?a poprawnie?
a no ta, pewnie ncsoft wbija na dexa i poprawia swoje "bugi" na offie...
mam ci dac frapsa lub ssa ;D ? musialbym byc jebniety zeby cos takiego dac komukolwiek ;)
co do twojego koleszki to cool story bro
kciuk.png

"a no ta, pewnie ncsoft wbija na dexa i poprawia swoje "bugi" na offie..."
cos tak jakby tylko ze pomyliles kolejnosc podmiot?w w tym zdaniu ;) + naleza?oby zmieni? ko?cowke na taka: "na dexie"
 

m44ti

New member
Регистрация
06.01.2010
Сообщения
54
Реакции
0
Баллы
0
Amare сказал(а):
m44ti сказал(а):
mam ci dac frapsa lub ssa ;D ? musialbym byc jebniety zeby cos takiego dac komukolwiek ;)
To po co pierdolisz jakie? farmazony ? Jak nie masz tego jak udokumentowa?.
no ty bys zajebal sobie selfowned no nie ? ale nawet jezeli nie mam jak tego udowodnic to pisalem nie tylko o enchantach i o atrybutach ale oczywiscie to nic ;)
FREYA SOON dont worry ;)
 

kvaser

New member
Регистрация
13.11.2010
Сообщения
135
Реакции
0
Баллы
0
zagadaj do catalina jak to niby kupił piki na gracje off a wyszło że to java ...
idz się schowaj z tym dexem ... ciekawi mnie jak pociągnąłby gdyby miał obciążenie powyżej 10k luda ...
ale tjaaa dex ... bug z bugiem buga pogania ... ide o zakład że w tydzien po otwarciu będzie więcej przekrętów niż tutaj przez 3 miechy ...
 

DRACUENOV

New member
Регистрация
04.05.2010
Сообщения
410
Реакции
0
Баллы
0
m44ti сказал(а):
SERGEIDRACUENOV сказал(а):
ehm
daj mi frapsa albo ssa jak SAM W?ASNOR?CZNIE  robisz atry w broni ZA DARMO, bo jako? nikt nie dosta? bana z takim powodem wiec czemu co? wymy?lasz? tak samo Cunami dosta? bana bo jaki? troll napisa?e +16 na bugu, fajnie ?e 2dni przed banem robi? ze mn? lab? z dualami +15 masterwork+150, na drugi dzie? wbi? +16 a potem ban bo community qq ?e niby bug...
a teraz idz na loldexa gdzie mag lata z panter?... oh, pewnie fixed ;(
" i odnosnie tych twoich teori na temat magow to radze wejsc na test server dexa(x9999)"
yhm, czyli od teraz dex wyznacznikiem co dzia?a poprawnie?
a no ta, pewnie ncsoft wbija na dexa i poprawia swoje "bugi" na offie...
mam ci dac frapsa lub ssa ;D ? musialbym byc jebniety zeby cos takiego dac komukolwiek ;)
co do twojego koleszki to cool story bro
kciuk.png

"a no ta, pewnie ncsoft wbija na dexa i poprawia swoje "bugi" na offie..."
cos tak jakby tylko ze pomyliles kolejnosc podmiot?w w tym zdaniu ;) + naleza?oby zmieni? ko?cowke na taka: "na dexie"
bodaj?e lokocz lub conami widzia? cunamisa jak mia? +12 i biega? z nimi, wejdz na nasze polskie l2 forum tam jest jego post, wi?c dziwne ?e oni widzieli go +12, p?niej ja na +15 (na labie) wi?c nie wiem chyba u was na dexie 1 dzie? = 1sekunda, bo typ na 100% nie wbi? duali na bugu, nawet nie mia?by okazji bo lagi by?y tylko na tw,siege, a on w ?rodku tygodnia zrobi? +16 wiec wtf?
co do tej pantery to to jest prawda, wystarczy poszuka?
http://dex.lineage.ro/index.php?topic=58016.320
SK lata? z Panter? na dexie, poczytaj sobie u nich na forum i poszukaj mo?e znajdziesz update loga...
 

m44ti

New member
Регистрация
06.01.2010
Сообщения
54
Реакции
0
Баллы
0
@up
człowieku ty sam się nakręcasz albo jesteś schizofrenikiem idź do lekarza....
@underup

na dzień dzisiejszy na dexie działa o wiele więcej rzeczy niż na asteriosie ....
co kilka dni catalin badz tez drugi nie wiem magic uj wie kto dodaje update w i logi na stronie ktore bugi zostaly naprawione i wszystko wskazuje na to ze na 28 lutego duzo bedzie naprawione...

ale o co tu chodzi... ?

chodzi o to ze na rpgu coraz bardziej przestaje sie chcec grać-
gracia final + duzy online = przepych jak skurvvysyn
doliczmy do tego ten caly cyrk z funkcjonowaniem servera oraz jego administracji

zamiast tu grac wole liczyc na takiego dexa l2j gdzie admin zainstalowal system ticketow w ktorych ludzie zgaszaja bugi i nieprawidlowosci a admin to naprawia i jest z tego calkiem dobry rezultat

admini rpga nawet nie mysla zeby naprawic jakikolwiek bug wola wciskac gowniany text freya soon bez zadnej daty..
a jak o czyms zdecyduja to tylko o tym by "nic nie robic" xD

 

kornez

New member
Регистрация
08.09.2010
Сообщения
203
Реакции
0
Баллы
0
m44ti сказал(а):
admini rpga nawet nie mysla zeby naprawic jakikolwiek bug
zapewne dlatego ?e maj? skompilowany serwer bez kodu ?r?d?owego, w przeciwie?stwie do l2jot?w w kt?rych mo?na zmieni? prawie wszystko.
Catalin nigdy nie doprowadzi sam dzia?ania swojej frey do poziomu nawet tych zbugowanych plik?w ptsa z rpg, czemu ? bo po?owa formu? skill?w i innych element?w gry nie jest nigdzie upubliczniona, i mo?na tylko na ?lepo dopasowywa? to do offa.
Nowy server dexa b?dzie jak arion, ruszy z pomp? i zdechnie w 2 miesi?ce. Z x15 na pewno cze? "p?jdzie za kolegami", ale i tak nie spodziewa? bym sie ?adnych drastycznych spadk?w online, zapewne nawet tego nie odczujemy.
 

Users who are viewing this thread

Верх