ETC crest (1 Viewer)

Статус
Закрыто для дальнейших ответов.

NoMercy1

New member
Регистрация
15.09.2009
Сообщения
20
Реакции
0
Баллы
0

Frorath

New member
Регистрация
16.08.2009
Сообщения
291
Реакции
0
Баллы
0
na tomto topicu detekujem dva male pipindiky
 

Gusto

New member
Регистрация
23.08.2009
Сообщения
108
Реакции
0
Баллы
0
pipin сказал(а):
Gusto сказал(а):
tak ale lol ked ste tam s full dagger partou bd sws cov healery 2x a neflagnete spet... este pekne vam hovorim ze uhnite s toho spotu ze tam idem expit.. vy nic... 10 min vas tam flagujem jak chuj vy nic tak jasne ze zabijem 1 na pk a zrazu setci hrdinovia domna kde nemozem ani stuny ani rooty nic... tak co mam s vami robit pozabijam vas setkych uz na pk ne ?:D ked nechcete pvp tak aspon uhni z exp spotu .. neuhnes budes zabity... zakladna logika
mmm pozri ... na tomto servery sme boli asi dva dni ked si nas navstivil 1. krat v IT a 2.krat na spominanom mieste vo Varke. videl si ze sme v B/mix common A grade  nebola sanca ta zabit otom si vedel aj ty  :D ... No k veci ... ja som to uviedol ako jedno z XX veci cim nas server "privital"   :p a neboj sa ,nebol si to len ty  :p .
Nechcem ta zato nejak obvinovat mozno by som sa tak zachoval aj ja tu ide len oto ako tu "vystupujete" voci ostatnym(myslim prejav v chate a na forach) .
jj Bgrade common A to potom moje ic je tiez Doom hvy iba sa tak tvari? aj tie 84lvl chary vase co ja som bol ani ne 83.... Neviem ako dlho hras l2 ale od C1 je prve pravidlo kto si vyhra pvp o exp spot ten ma... Nikoho nezaujima ze vy ste tam boli prvy, ze tam expite hodiny.... Ak sa ti to nepaci taky styl hry tak potom si si zlu hru vybral chlapec moj.
--- to je prva vec
druha vec: absolutne neni jasne kto vyhra pvp dopradu ked ja som tank na WC buffe a vy setci na fullbuffe s healermi a bd sws co spamuju aggresion. daggery s focus deadom etc. to je len vasa hlupos a lamerskost ze domna blowujete jak chuji ked som na UD a nonstop ma attackujete nezeby ste odbehli kus prec.
mna zabije hoci kto len musi mat trochu v hlave.  A ne jebat domna 5 min ked mam 4 UDcka a hadzem jedno zadruhym a vy domna jebete jak neviem co...  Kazdy mi da zapravdu ze co si napisal ze nemate sancu je len vasa hlupost a chabe ospravedlnenie toho ze nerozmyslate zatym ked to hrate.
 

Interactive1

New member
Регистрация
17.09.2009
Сообщения
2
Реакции
0
Баллы
0
Gusto сказал(а):
pipin сказал(а):
Gusto сказал(а):
tak ale lol ked ste tam s full dagger partou bd sws cov healery 2x a neflagnete spet... este pekne vam hovorim ze uhnite s toho spotu ze tam idem expit.. vy nic... 10 min vas tam flagujem jak chuj vy nic tak jasne ze zabijem 1 na pk a zrazu setci hrdinovia domna kde nemozem ani stuny ani rooty nic... tak co mam s vami robit pozabijam vas setkych uz na pk ne ?:D ked nechcete pvp tak aspon uhni z exp spotu .. neuhnes budes zabity... zakladna logika
mmm pozri ... na tomto servery sme boli asi dva dni ked si nas navstivil 1. krat v IT a 2.krat na spominanom mieste vo Varke. videl si ze sme v B/mix common A grade  nebola sanca ta zabit otom si vedel aj ty  :D ... No k veci ... ja som to uviedol ako jedno z XX veci cim nas server "privital"   :p a neboj sa ,nebol si to len ty  :p .
Nechcem ta zato nejak obvinovat mozno by som sa tak zachoval aj ja tu ide len oto ako tu "vystupujete" voci ostatnym(myslim prejav v chate a na forach) .
jj Bgrade common A to potom moje ic je tiez Doom hvy iba sa tak tvari? aj tie 84lvl chary vase co ja som bol ani ne 83.... Neviem ako dlho hras l2 ale od C1 je prve pravidlo kto si vyhra pvp o exp spot ten ma... Nikoho nezaujima ze vy ste tam boli prvy, ze tam expite hodiny.... Ak sa ti to nepaci taky styl hry tak potom si si zlu hru vybral chlapec moj.
--- to je prva vec
druha vec: absolutne neni jasne kto vyhra pvp dopradu ked ja som tank na WC buffe a vy setci na fullbuffe s healermi a bd sws co spamuju aggresion. daggery s focus deadom etc. to je len vasa hlupos a lamerskost ze domna blowujete jak chuji ked som na UD a nonstop ma attackujete nezeby ste odbehli kus prec.
mna zabije hoci kto len musi mat trochu v hlave.  A ne jebat domna 5 min ked mam 4 UDcka a hadzem jedno zadruhym a vy domna jebete jak neviem co...  Kazdy mi da zapravdu ze co si napisal ze nemate sancu je len vasa hlupost a chabe ospravedlnenie toho ze nerozmyslate zatym ked to hrate.
Ahoj jmenuji se Interactive ty si ten borec co ma 4 ?d?ka co trvaj? 5 minut ty si teda boreccccccccccccccccc.
Asi vyp?n?m L2 jo a mimochodem co si m?l ze sloven?tiny ?
Chlapec muj nehral si na maxu pod nickem Ethnio? To by na tebe sed?lo v?echno v?m v?echno zn?m se?ral jsem ?alamounovo hovno.
 

Jacky1

New member
Регистрация
21.08.2009
Сообщения
455
Реакции
0
Баллы
0
Interactive сказал(а):
Ahoj jmenuji se Interactive ty si ten borec co ma 4 ?d?ka co trvaj? 5 minut ty si teda boreccccccccccccccccc.
Asi vyp?n?m L2 jo a mimochodem co si m?l ze sloven?tiny ?
Chlapec muj nehral si na maxu pod nickem Ethnio? To by na tebe sed?lo v?echno v?m v?echno zn?m se?ral jsem ?alamounovo hovno.
Pouc nas co rekl slovensky spatne? Kde si ti bral lekce slovenciny?
 

NoMercy1

New member
Регистрация
15.09.2009
Сообщения
20
Реакции
0
Баллы
0
Jacky сказал(а):
Interactive сказал(а):
Ahoj jmenuji se Interactive ty si ten borec co ma 4 ?d?ka co trvaj? 5 minut ty si teda boreccccccccccccccccc.
Asi vyp?n?m L2 jo a mimochodem co si m?l ze sloven?tiny ?
Chlapec muj nehral si na maxu pod nickem Ethnio? To by na tebe sed?lo v?echno v?m v?echno zn?m se?ral jsem ?alamounovo hovno.
Pouc nas co rekl slovensky spatne? Kde jsi ty bral lekce slovenstiny?
:-X
 

iRock1

New member
Регистрация
23.08.2009
Сообщения
64
Реакции
0
Баллы
0
tiez sa zamyslam nad tym co napisal zle ale akosi nic nevidim ale mozno nam pan KSSJ (pre cudzojazycnych - Kratky slovnik slovenskeho jazyka) prezradi kde je salamunovo hovno schovane...
 

pipin

New member
Регистрация
17.09.2009
Сообщения
4
Реакции
0
Баллы
0
Gusto сказал(а):
jj Bgrade common A to potom moje ic je tiez Doom hvy iba sa tak tvari? aj tie 84lvl chary vase co ja som bol ani ne 83....
za dva dni 84+?  nauc ma to plx
Gusto сказал(а):
Neviem ako dlho hras l2 ale od C1 je prve pravidlo kto si vyhra pvp o exp spot ten ma... Nikoho nezaujima ze vy ste tam boli prvy, ze tam expite hodiny.... Ak sa ti to nepaci taky styl hry tak potom si si zlu hru vybral chlapec moj.
--- to je prva vec
taketo "pravidlo" od C1 vidim prvy krat ,ake nove pravidla su este pridane?
Gusto сказал(а):
druha vec: absolutne neni jasne kto vyhra pvp dopradu ked ja som tank na WC buffe a vy setci na fullbuffe s healermi a bd sws co spamuju aggresion. daggery s focus deadom etc. to je len vasa hlupos a lamerskost ze domna blowujete jak chuji ked som na UD a nonstop ma attackujete nezeby ste odbehli kus prec.
sam neveris tomu aku kravinu si cil napisal ze? :D
Gusto сказал(а):
Kazdy mi da zapravdu ze co si napisal ze nemate sancu je len vasa hlupost a chabe ospravedlnenie toho ze nerozmyslate zatym ked to hrate.
kto tomu chape? jezis nauc sa aspon normalne sklonovat ked tu gramatiku mas totalne v ****.
este chod na fansite napisat aky si borec a ostatny lamy a je to komplet  :-*
 

PwnInYourFace

New member
Регистрация
10.09.2009
Сообщения
50
Реакции
0
Баллы
0
ne ze by som tu chcel gusta obhajovat ale si kokot.
 

d3liver

New member
Регистрация
06.10.2009
Сообщения
5
Реакции
0
Баллы
0
Pipin byl kokot a koukam, ze porad je kokot
 

Gusto

New member
Регистрация
23.08.2009
Сообщения
108
Реакции
0
Баллы
0
pipin сказал(а):
Gusto сказал(а):
jj Bgrade common A to potom moje ic je tiez Doom hvy iba sa tak tvari? aj tie 84lvl chary vase co ja som bol ani ne 83....
za dva dni 84+?  nauc ma to plx
Gusto сказал(а):
Neviem ako dlho hras l2 ale od C1 je prve pravidlo kto si vyhra pvp o exp spot ten ma... Nikoho nezaujima ze vy ste tam boli prvy, ze tam expite hodiny.... Ak sa ti to nepaci taky styl hry tak potom si si zlu hru vybral chlapec moj.
--- to je prva vec
taketo "pravidlo" od C1 vidim prvy krat ,ake nove pravidla su este pridane?
Gusto сказал(а):
druha vec: absolutne neni jasne kto vyhra pvp dopradu ked ja som tank na WC buffe a vy setci na fullbuffe s healermi a bd sws co spamuju aggresion. daggery s focus deadom etc. to je len vasa hlupos a lamerskost ze domna blowujete jak chuji ked som na UD a nonstop ma attackujete nezeby ste odbehli kus prec.
sam neveris tomu aku kravinu si cil napisal ze? :D
Gusto сказал(а):
Kazdy mi da zapravdu ze co si napisal ze nemate sancu je len vasa hlupost a chabe ospravedlnenie toho ze nerozmyslate zatym ked to hrate.
kto tomu chape? jezis nauc sa aspon normalne sklonovat ked tu gramatiku mas totalne v ****.
este chod na fansite napisat aky si borec a ostatny lamy a je to komplet  :-*
1. kde som kedy napisal ze za 2 dni 84lvl.... nikdy nikde fail.
2. pvp o exp place je normalna vec v lineage ak sa ti nepaci chod sa hrat supermaria.
3. to co som napisal ze ste sprosty a blowujete ma nonstop ked som na UDckas (kde mam speed 70) ano verim tomu co som napisal ste hlupy a je to len vasa chyba ze neviete vyhrat pvp.
4. nechapem ako ma moze cech poucovat o gramatike slovenskej.. uznavam x krat spravim chybu a co... ides sa tu z toho posrat len ty.
a posledne 5te. neviem co je fantazie forum ale vidim ze ty si preste ten typ, ktory cita setky mozne fora a kempi tam nadtym cele hodiny. gz
 

pipin

New member
Регистрация
17.09.2009
Сообщения
4
Реакции
0
Баллы
0
Gusto сказал(а):
1. kde som kedy napisal ze za 2 dni 84lvl.... nikdy nikde fail.
2. pvp o exp place je normalna vec v lineage ak sa ti nepaci chod sa hrat supermaria.
3. to co som napisal ze ste sprosty a blowujete ma nonstop ked som na UDckas (kde mam speed 70) ano verim tomu co som napisal ste hlupy a je to len vasa chyba ze neviete vyhrat pvp.
4. nechapem ako ma moze cech poucovat o gramatike slovenskej.. uznavam x krat spravim chybu a co... ides sa tu z toho posrat len ty.
1.ty nie ale ja v prvom prispevku na ktory si nadviazal cely tento flame ...
2.pvp o exp ano ale pravidla "by gusto" veru nie  :D
3. ty si fakt debil ...  :D
4.niesom cech ale slovak  :D neboj nejdem sa tu stoho posrat ale nato ze to pisal slovak to tak vobec nevypada /no offense
to posledne 5. nekomentujem uz si sa strapnil dost.
 

Gusto

New member
Регистрация
23.08.2009
Сообщения
108
Реакции
0
Баллы
0
bol si zaradeny komunitou do kategorie posratych carebearov. gz.. moj posledny post k tebe a tvojim debilnym pve nazorom
 

Lloth

New member
Регистрация
17.09.2009
Сообщения
98
Реакции
0
Баллы
0
Tµ vole koho zajyma njeaká slovenštyna nebo čestyna ..

Hlupáci proč vůbec řešíte jak kdo co píše? :D

A polarbears sou nubz.
 

iRock1

New member
Регистрация
23.08.2009
Сообщения
64
Реакции
0
Баллы
0
kto tomu chape? jezis nauc sa aspon normalne sklonovat ked tu gramatiku mas totalne v ****.
este chod na fansite napisat aky si borec a ostatny lamy a je to komplet  Kiss
Ty rozpravaj nieco o gramatike.. chapat to a rozumiet tomu nie opacne..
 

pipin

New member
Регистрация
17.09.2009
Сообщения
4
Реакции
0
Баллы
0
Gusto сказал(а):
bol si zaradeny komunitou do kategorie posratych carebearov. gz.. moj posledny post k tebe a tvojim debilnym pve nazorom
moc si tu hru beries k srdcu "chlapec moj".
iRock сказал(а):
Ty rozpravaj nieco o gramatike.. chapat to a rozumiet tomu nie opacne..
skadial si to vyhrabal? 100% dokonaly v gramatike niesom ,ale viem aspon pisat tak aby my slovaci rozumeli  :D
 

QQnta

New member
Регистрация
18.10.2009
Сообщения
4
Реакции
0
Баллы
0
ja sem netoperek
 

Frorath

New member
Регистрация
16.08.2009
Сообщения
291
Реакции
0
Баллы
0
pipin сказал(а):
este chod na fansite napisat aky si borec a ostatny lamy a je to komplet  :-*
Je to ostatni btw. A nechapem ako mozes utocit na jeho gramatiku, ked sam ju nemas lepsiu. Myslim, ze uz ste si aj s interfailom narobili hanby dost. Tak to mozete vypnut. Ak si si nevsimol, nenajde sa tu jeden clovek co by s vasimi kiddosrackami suhlasil, alebo ich zaujimali, pretoze rozpravate same sracky.
 
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.

Users who are viewing this thread

Верх