Dotacja na serwie x3 (1 Viewer)

lukasz199

New member
Регистрация
13.11.2014
Сообщения
2
Реакции
0
Баллы
0
Witam,

Na stronie: https://www.rpg-club.org/start/
założyłem nowe konto i zarezerwowałem nick, teraz mam pytanie.

Jeśli serwer x3 ruszy, to gdy zaloguję się do gry tylko ja będę mógł założyć postać z takim nickiem na moim koncie jakie sobie wybrałem i zarezerwowałem?

Drugie pytanie, jak zrobić dotacje na 500 rur, aby na postaci którą założę na moim koncie były te rur'y. Mam konto w banku BZ WBK, mam kartę VISA.
 

madness2

New member
Регистрация
11.02.2010
Сообщения
408
Реакции
0
Баллы
0
Postac o zarezerwowanym nicku moze bys stworzona tylko na tym koncie na ktorym zostala zarezerwowana. Najczesciej tworzenie postaci jest mozliwe godzine przed startem servera.

Jesli chodzi o donacje niestety dla europy jest mozliwe to tylko przez paypal. Rury zostaja dodane na konto na stronie, a po starcie server mozna je przelozyc na postac uzywajac rowniez konta na stronie.
 
OP
OP
L

lukasz199

New member
Регистрация
13.11.2014
Сообщения
2
Реакции
0
Баллы
0
JoscelinVerreuil сказал(а):
Postac o zarezerwowanym nicku moze bys stworzona tylko na tym koncie na ktorym zostala zarezerwowana. Najczesciej tworzenie postaci jest mozliwe godzine przed startem servera.
Ok dzi?ki, mam to ju? za sob? :)
JoscelinVerreuil сказал(а):
Jesli chodzi o donacje niestety dla europy jest mozliwe to tylko przez paypal. Rury zostaja dodane na konto na stronie, a po starcie server mozna je przelozyc na postac uzywajac rowniez konta na stronie.
Tutaj mam pytanie.. Mam zalogowa? si? na stronie, wybra? serwer x3 i w panelu konta da? opcj? - Donate to account.
Wpisa? tyle RUR ile potrzebuj? i da? Donate, tak?
Je?li wybior? p?niej opcje zap?aty PayPal jest napisane ? 25.11.2014 (co oznacza "okres realizacji")
Zatem nawet jak zap?ac? dzi? w ten spos?b to na Poniedzia?kowy start serwa nie mam co liczy?e b?d? mia? RUR na koncie?
 

madness2

New member
Регистрация
11.02.2010
Сообщения
408
Реакции
0
Баллы
0
https://forumen.rpg-club.net/index.php/topic,171598.0.html
 

Users who are viewing this thread

Верх