Dota (1 Viewer)

kaendril

New member
Регистрация
21.08.2009
Сообщения
30
Реакции
0
Баллы
0
ktos sie orientuje jak wyglada? :p chcialem dac ale ja ni panimaju ruski wiec mam problem :[ jest jakis numer konta czy cos? :[ bo smsem to troche drogo wychodzi, wole przelewem na konto :p Dotowal juz ktos? :p
 

NullPoint

New member
Регистрация
02.09.2009
Сообщения
114
Реакции
0
Баллы
0
2pay.us.com/oplata/liqpay/?id=2163

Wpisz ile coinow, swoj nick w grze oraz emial. Nastepnie zostaniesz przekierowany na strone liqpay wybierz opcje Using Visa/MasterCard, nastepnie podajesz informacje o karcie kredytowej numer tel itp, otrzymasz smsa z kodem, przepisujesz go i gotowe. Im wiecej wplacasz tym dluzej czekasz, wplacajac np 200 PLN jesli sie nie upomnisz na czacie o wplaty moze potrwac nawet kilka godzin, zazwyczaj dotacje sa wydawane kilka minut pozniej przez system. Uwazaj na goscia z czatu czasem oferuje przyspieszenie transakcji, jedna proba kosztuje 8 zl jesli sie nie uda mozesz kilka razy placic za friko :)
 
OP
OP
K

kaendril

New member
Регистрация
21.08.2009
Сообщения
30
Реакции
0
Баллы
0
no to mam problem ;p bo niedziala xd pisze ze transakcja nie moze zostac dokonana itp xp nie wiem, moze dota byla za mala bo na poczatku chcialem tylko 15silver coinow xd ale wyskoczylo ze nie mozna :/ dota za mala czy jak? srodki na karcie mialem nawet wiecej ;p czy jednak ta transakcja zjada wiecej niz ilosc USD*koszt 1 usd w pln ? :p
 

NullPoint

New member
Регистрация
02.09.2009
Сообщения
114
Реакции
0
Баллы
0
Mozesz zdotowac nawet 1 Coin, to nie gra roli. Masz karte Visa? Jesli masz problem z platnoscia kartami mozesz uzyc PayPal, wychodzi troche drozej i nie polecam na dotacje powyzej 50 Coin
 

Users who are viewing this thread

Верх