Dlaczego RPGclub? (1 Viewer)

omglolufauil

New member
Регистрация
20.05.2010
Сообщения
15
Реакции
0
Баллы
0
Skoro już wróciłem do L2 to chciałbym zagrać na poważniej i myślę aby przenieść się na ruskiego officiala, który jest za darmo i dodatki wchodzą szybciej niż na officiala EU/NA. Najnowszy GoD będzie tam za max 2 miesiącea tutaj ledwo wchodzi H5.

+ Główny plus ru-offa to to, że nie będzie tam wipe do końca świata a ewentualnie łączenie serwerów jeśli się wyludniają.
+ Z tego co słyszałem to server Lancer jest zapełniony w większości polakami i innmi obcokrajowcami a ruski co tam siedzą potrafią pisać po angielsku (na pozostałych jest cyrylica spam).
+ Klienta można częściowo zangielszczyć lub nawet spolszczyć.

Skoro ru-off ma tyle plusów to zastanawia mnie jedno:
Dlaczego preferujecie RPG-cluba którego być albo nie być zależy od "widzimisię" adminów? Czy tylko dlatego że jest x15 a nie x1 jak ruski official?

Nie chcę na nikogo napierać tym tematem ani zachęcać lecz tylko poznać wasze opinie.
 

Katerine

New member
Регистрация
01.03.2011
Сообщения
47
Реакции
0
Баллы
0
To napewno juz nie poznasz xD
 

GreengoS

New member
Регистрация
09.09.2009
Сообщения
52
Реакции
0
Баллы
0
na ru offie zeby grac musisz sie dostosowac do istniejacych party czyli musisz grac tym czego brakuje a nie kazdemu sie to podoba. tak niektorzy ruscy potrafia wladac jako tako englishem. ja Ci proponuje zagrac na l2.ws ale chwilowo jest down poniewaz chlopcy z prg strzelaja z procy DDOSami
 

yoker

New member
Регистрация
04.04.2010
Сообщения
583
Реакции
0
Баллы
0
przede wszystkim rate x15. Na rutailu nie osiagniesz nic solujac a CP jest nie dla mnie ze wzgledu na kursy, treningi, social life.
Gdyby rutail mial rate tak x5 albo x7 to pewnie, ze bym gral ;) (choc w sumie kiedys gralem na dexie x4 i tez zle nie bylo)
 

GreengoS

New member
Регистрация
09.09.2009
Сообщения
52
Реакции
0
Баллы
0
no to zapraszam na l2.ws raty x5 h5 part 5 ludzi opor
 

Arczi

New member
Регистрация
01.01.2011
Сообщения
29
Реакции
0
Баллы
0
raty x15 plus czapki (godzinny vit lvl4 czyt. 300% expa więcej) plus eventy, like np. ostatnio 5 dni eventu z flagami rozmieszczonymi na najbardziej uczęszczanych lokacjach dających vit bufa i o expa się nie martwisz. Ru off ma swoje plusy to prawda sam mnie nimi przyciągnął ale niestety może nowsze kroniki sporo ułatwiają ale łatwo tam nie jest... Przede wszystkim PA to podstawa (a to chyba 30zł miesięcznie). Druga sprawa to CP fakt faktem wszędzie taki system już jest ale tu na rpg jest mnóstwo pl/eng cp, a tam jest kilka pl i moze drugie tyle, w których mozna grac posługując sie ang językiem.. inaczej mowiąc mozesz miec spory problem jak wylecisz z jakiegoś cp albo ci sie ow rozpadnie..
Co do ws to server niby nowy ale na razie ddos.. pozniej tez nie jest powiedziane czy jakies przekrety, czy bugi nie wyjda.. tez PA jest o co juz placza bo nawet eu gracze nie moga zdobyc w tej chwili pa bo PayPal nie dziala jeszcze a ruscy uciekaja oj uciekaja.. I prawda jest taka ze na takim rpg gdzie jest stare community latwiej zdobedziesz sprzet i lvl ktory ci da mozliwosc gry chociazby supportem w jakims topowym klanie niz na nowy servie like ws gdzie bez gry 12h na dobe bedziesz mogl epiki/siege sobie na frapsach przez crysza obejrzeć..
 

bukov

New member
Регистрация
07.09.2011
Сообщения
4
Реакции
0
Баллы
0
Arczi сказал(а):
tez PA jest o co juz placza bo nawet eu gracze nie moga zdobyc w tej chwili pa bo PayPal nie dziala jeszcze a ruscy uciekaja oj uciekaja..
sa europejskie consty ktore maja 9/9 PA, a placz jest bardziej o fortuna boxy i sprzedawanie LSow niz o samo PA
 

Users who are viewing this thread

Верх