Destro (1 Viewer)

Smoku

New member
Регистрация
26.10.2010
Сообщения
14
Реакции
0
Баллы
0
Zastanawiam si? nad gr? Destro na nowym serwerze niestety nigdy t? klas? nie gra?em i mam kilka pyta? w zwi?zku z tym. Pr?bowa?em znale? odpowiedz na dost?pnych forach ale niestety jest tam tak namieszane ci?ko si? doczyta?... Oczywi?cie prosz? we?cie pod uwag? realia kroniki Gracia Final - licz?e ta b?dzie;)
Jakie certy dla deski?
Osobi?cie interesuje mnie:
Master Ability - Focus - Zwi?ksza nasz critical rate o ~30 pkt.
Haste - Szansa (jaki? 1%), ?e na 15 sekund zwi?kszy nasz atk. speed o 30%
Defense - Szansa (jaki? 1%), ?e na 15 sekund zwi?kszy m. def i p. def o 20%
Spirit - szansa (jaki? 1%), ?e na 15 sekund zwi?kszy m. atk/p. atk o 7% i casting speed/atk speed o 8%
Barrier - Szansa (jakies 3%), ?e da nam nie?miertelno? na 5 sekund
Niestety mo?na wybra? tylko trzy... prosz? uzasadni? swoj? podpowiedz(np. lepsza opcja pod oly czy farm), mile widziane do?wiadczenie z gry a nie teoretyzowanie. 
2) W kt?ry set warto zainwestowa? nim scrafci si? Draco czy dyna hvy - Tallum czy Maj hvy?
Oczywi?cie za i przeciw.
Dzi?ki wielkie za pomoc!!!
 

placek666

New member
Регистрация
03.11.2010
Сообщения
93
Реакции
0
Баллы
0
1)
haste, spirit, bariera - sprawdzony, przetestowany setup do tego m. def pasywny wg. mnie to najlepsze combo pod farme jak i pod oly
2)
tylko tallum, attack speed ftw, deska ma i tak wystarczająco dużo mocy i ja bym inwestował w szybkosc zabijania
 

TimeSquare

New member
Регистрация
25.08.2012
Сообщения
7
Реакции
0
Баллы
0
Na samym poczatku tez zamierzam grac deska jednak mysle zamiast spirita wziasc pasywny focus chociaz moge sie mylic
 
M

mrPANIC

Guest
Certy:
- haste
- ud/celka
- pasyw focus

Armor:
Tallum ] IC ] Dynasty Hvy

Weapon:
HD + focus ] Dynasty Crusher + rsk.focus
 

Jarrod

New member
Регистрация
19.08.2012
Сообщения
52
Реакции
0
Баллы
0
Wszystko zależy do czego Ci jest potrzebny item set i cert set :p
Standardowo Haste i Barier podstawa tylko dylemat nad 3 certem się pojawia :)
Ja osobiście wybieram zazwyczaj Spiryta, a odnośnie tego jaki set to Tallum ] Maja jeśli chodzi o A ale nie zapominajmy że w A resów nie wsadzimy, zanim dofarmisz Dyna to Draco jest imo lepszym rozwiązaniem niż IC bo jesteś w nim szybszy, staty podobne do talluma a resy zawsze można włożyć :)
A jeśli już napisałeś że HD Focus ] Crusher r.foc to dodaj że chodzi o full hp :)
 
M

mrPANIC

Guest
Wszystko zależy od sytuacji do czego potrzebny jest w danej chwili nam set...
 

Jarrod

New member
Регистрация
19.08.2012
Сообщения
52
Реакции
0
Баллы
0
True story ~~ :D Zatem i Maj dobry jak od stuna chcesz się uchronić :p
 
OP
OP
S

Smoku

New member
Регистрация
26.10.2010
Сообщения
14
Реакции
0
Баллы
0
Atuty celki są znane wszystkim więc nie trzeba o nich mówić. Jeśli chodzi o minusy to czy jeśli włączy mi się celka a w ferworze walki za późno to zauważę to czy Battle Roar zadziała i odnowi mi hp? I jak to jest z leczeniem przez healera gdy włączy się celka bo nie pamiętam?

I jeszcze jedno dlaczego nie ud?
 
M

mrPANIC

Guest
Właśnie dlatego napisałem "ud/celka" ponieważ na celce żaden heal na Ciebie nie działa, ani battle roar. Z tym majestickiem to przesadziłeś :p Z A grade to tylko Tallum.
 

mmmm1

New member
Регистрация
22.03.2010
Сообщения
71
Реакции
0
Баллы
0
co za roznica i tak bedziesz warzywem na pvp. Destro to typowa postac pod raidy
 

Jarrod

New member
Регистрация
19.08.2012
Сообщения
52
Реакции
0
Баллы
0
Warzywo na FoI i FR/Zeal
 

mmmm1

New member
Регистрация
22.03.2010
Сообщения
71
Реакции
0
Баллы
0
Aliendrop сказал(а):
Jarrod сказал(а):
SLH Ci to wszystko zaraz ukradnie ;)
Zawsze bedziesz brany na target przez slh do kradniecia buffow, do tego zawsze jakis smartniejszy dagger przyjebie ci z jednego dwa backstaby w dymie i przypadkowo mozesz sie przekrecic. NIe mowiac o tym ze do nikogo nie dojdziesz, no moze do heavy userow co sciagaja na siebie caly target. Na mass pvp podobnie moze do kogos dojdziesz co z tego jak pierwszy lepszy  dd sciaga cie w moment bez cova songow po steal buffie? bo chyba nie myslisz ze bedziesz sobie biegal i wszystko autoatakowal i wszyscy beda sie ciebie bali bo masz kryty po 10k na frenzy ? Tak destro super fajna postac i przyjemnie sie nia gra ale gowno robi procz tego ze 2 deski na apetite zabijaja wszystkie wiekszy bossy w ciagu kilku sekund. Bo zwykle raidy typu golka, blazing swamp bossy robisz nawet gownianym 1 party z wilkami na dupie. 
 

miou1

New member
Регистрация
03.01.2010
Сообщения
381
Реакции
0
Баллы
0
wkleje wam cos bo nie wyrobie...

small scale pvp typu 3v9 i mass pvp o fryte, pov TITAN

http://www.youtube.com/watch?v=XWN-vNmyznI
 

mmmm1

New member
Регистрация
22.03.2010
Сообщения
71
Реакции
0
Баллы
0
miou сказал(а):
wkleje wam cos bo nie wyrobie...
small scale pvp typu 3v9 i mass pvp o fryte, pov TITAN
http://www.youtube.com/watch?v=XWN-vNmyznI
i co ja tam widze, ze nikt nie wie co sie dzieje. U ruskich to standard 3/4 to nieogary. Obejzalem sobie jego pare filmikow. No fakt momentami miazdzy. Tylko, ze ci co ten topic na forum robili nawet w polowie tego sprzetu nie beda miec i beda uselessami. Z reszta wiadomo jak jest z filmikami. Wycina sobie tam gdzie wygrywa, wiekszosc pewnie wpierdol
 
OP
OP
S

Smoku

New member
Регистрация
26.10.2010
Сообщения
14
Реакции
0
Баллы
0
Zastanawia mnie skąd ta niechęć do deski? Po pierwsze nie zakładając ten temat nie pytałem o to czy jest dobra na pvp czy jak będę nią grał skopie wszystkim dupę... więc proszę pisać na temat a jak nie to inny topic założyć... po drugie każdy ma własną wizję gry jedni wolą wciskać cały czas rush impact i next target wyrżnąć całe pt stojące na stunie i myślą, że są pro i niech sobie tak robią mi to nie przeszkadza. Jedni wybierają łatwiejszą ścieżkę inni trudniejszą każdy niech sam sobie odpowie z czego będzie miał większy zadowolenia. Decha jest wolna fakt ale ma inne atuty. A zła na pewno nie jest wiadomo trzeba się wykoksać ale którą postacią nie trzeba jeśli chce się coś osiągnąć?


p.s - wyraziłem tylko swoje zdanie więc proszę się nie wdawać w polemikę na ten temat. Udowadnianie na siłę czy decha jest fajna czy nie jest bez sensu. Na pewno każdy kto nią gra ma już wyrobione zdanie an ten temat.
 

mmmm1

New member
Регистрация
22.03.2010
Сообщения
71
Реакции
0
Баллы
0
Smoku сказал(а):
Zastanawia mnie sk?d ta niech? do deski? Po pierwsze nie zak?adaj?c ten temat nie pyta?em o to czy jest dobra na pvp czy jak b?d? ni? gra? skopie wszystkim dup?... wi?c prosz? pisa? na temat a jak nie to inny topic za?o?y?... po drugie ka?dy ma w?asn? wizj? gry jedni wol? wciska? ca?y czas rush impact i next target wyr?n? ca?e pt stoj?ce na stunie i my?l?e s? pro i niech sobie tak robi? mi to nie przeszkadza. Jedni wybieraj?atwiejsz?cie?k? inni trudniejsz? ka?dy niech sam sobie odpowie z czego b?dzie mia? wi?kszy zadowolenia. Decha jest wolna fakt ale ma inne atuty. A z?a na pewno nie jest wiadomo trzeba si? wykoksa? ale kt?r? postaci? nie trzeba je?li chce si? co? osi?gn?
p.s - wyrazi?em tylko swoje zdanie wi?c prosz? si? nie wdawa? w polemik? na ten temat. Udowadnianie na si? czy decha jest fajna czy nie jest bez sensu. Na pewno ka?dy kto ni? gra ma ju? wyrobione zdanie an ten temat.
No jasne jak ci nie zalezy na robieniu mega wpierdolu, a pograc ot tak sobie for fun czyms co lubisz to spoko :p sam bym tak zrobil, tylko ze ja nie czerpie funu z samego bicia  mobow i dostawania wpierdolu. A miedzy innymi po to w to gram zeby sie pizgac , bo jest ten dreszczyk emocji ;D i wygrywac ! trzym sie
 

Users who are viewing this thread

Верх